STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Płot Kuty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gklkdp




Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2012 15:26:21    Temat postu: Płot Kuty Odpowiedz z cytatem

Kto w naszym rejonie robi ładne kute płoty, nie szukam kowala artysty z prawdziwego zdarzenia, tylko kogoś kto za rozsądne pieniądze zrobi typowo kuty (nie z dospawywanych elementów) płot o prostym wzorze i będzie to estetycznie wyglądało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k5




Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 83

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2012 15:37:45    Temat postu: Re: Płot Kuty Odpowiedz z cytatem

gklkdp napisał:
Kto w naszym rejonie robi ładne kute płoty, nie szukam kowala artysty z prawdziwego zdarzenia, tylko kogoś kto za rozsądne pieniądze zrobi typowo kuty (nie z dospawywanych elementów) płot o prostym wzorze i będzie to estetycznie wyglądało.


Znam jednego pana który kiedyś robił mojemu znajomemu własnie taki ozdobny płot.Swoją "siedzibe"ma przy ulicy Powstanców Wielkopolskich niedaleko zakładu mechaniki pojazdowej M. Grabowski i właśnie tam pytać o tego pana bo to są koledzy.Robił takie przęsła w garażu giął pręty,skręcał.Myślę że pomogłem jak zdobędę więcej danych to dam znać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serwis Elektro




Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 94
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2012 16:12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam osobiście sprawdzoną firmę nie raz zakładaliśmy na ich bramy napędy Smile Darek ma fach w ręcach!!


PHU "Kowal" - Pracownia Kowalstwa Artystycznego
Sochacki Dariusz

ul. Okrężna 10
87-300 BRODNICA

tel. 0-56 4934491
tel. kom. 0-509 525 275
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2012 17:45:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz na Jagielońskiej.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
polon30




Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 10

PostWysłany: Czw, 31 Maj 2012 19:38:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam Darka z Okrężnej. Zakładał bramę i robił całe ogrodzenie u mnie. Jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slaw79




Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 23 Maj 2013 17:41:08    Temat postu: ładny płot Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem płot w firmie ktora głownie robi płoty na rynek niemiecki, jestem bardzo zadowolony z jakosci wykonania a cenowo nie wyszlo drogo. dobra firma z wysoką JAKOSCIA! POLECAM firme www.thor-zaun.de zaun aus polen Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 24 Maj 2013 06:22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się że w Obórkach (trasa na Rypin) po prawej stronie tuż przy szosie jest też kowal ogrodzeniowy.
Będziesz miał porównanie Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 24 Maj 2013 13:12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kowal w dzisiejszych czasach jest na wagę złota, toteż się cenią.
Ciężka acz twórcza praca.
Znalem kiedyś pewnego kowala, chudy był jak szpuk ale parę miał w łapach taką, że mógłby konia zabić jednym uderzeniem w łeb Exclamation
Niestety, częste stosowanie mieszanek metali z ołowiem, doprowadziły Go do rychłego zejścia z ziemskiego padołu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek91




Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 19

PostWysłany: Pią, 24 Maj 2013 14:02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Jeśli chodzi o kute ogrodzenia, to tylko firma z Brzozia Lubawskiego "METAL-PLAST". Mają chyba też swoją stronkę. Bogate wzornictwo, a i nawet ze swoim własnym wzorem możesz pojechać. Ja jestem zadowolona. 2 lata temu robiliśmy u nich ogrodzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015425 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski