STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Fachowiec od kominków!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ALBO




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 64

PostWysłany: Pią, 19 Sie 2011 09:32:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odświeżam temat poszukiwany człowiek, który zburzy stary piec w starym domu, doradzi wybór kominka i postawi go
proszę o konkretne odpowiedzi, całość w granicach cenowych zwykłego człowieka Smile
ps. termin , koniec września , październik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaaa1




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 27 Sty 2014 10:18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce zbudować sobie kominek to niech lepiej spisze baaardzo szczegółową umowę , żeby potem nie dostać faktury zawyżonej o 1,5 tyś względem ceny co do której się umawiał z "fachowcem", który w dodatku na fakturze umieścił elementy których wcale nie zamontował. Trzeba było je samemu kupić u niego w sklepie. Nasz błąd, że nie spisaliśmy umowy to fakt. Co do niezamontowanych elementów facet tak bezczelny-kompletnie nas zignorował(takiego podejścia do klienta jeszcze nie widziałam). Sprawę cały czas wyjaśniamy ale tak ku przestrodze dla innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 27 Sty 2014 11:20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaa1 napisał:
Jak ktoś chce zbudować sobie kominek to niech lepiej spisze baaardzo szczegółową umowę , żeby potem nie dostać faktury zawyżonej o 1,5 tyś względem ceny co do której się umawiał z "fachowcem", który w dodatku na fakturze umieścił elementy których wcale nie zamontował. Trzeba było je samemu kupić u niego w sklepie. Nasz błąd, że nie spisaliśmy umowy to fakt. Co do niezamontowanych elementów facet tak bezczelny-kompletnie nas zignorował(takiego podejścia do klienta jeszcze nie widziałam). Sprawę cały czas wyjaśniamy ale tak ku przestrodze dla innych.


Możesz podać namiary tego sklepu, właśnie się przymierzam do zakupu i wybór padł na ul. Gajdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bozena




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 28 Sty 2014 14:08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o biokominkach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 28 Sty 2014 23:56:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaa1, toś mi teraz dał do myślenia Wink ale mi się tak jeszcze nie pali, na spokojnie porównam inne oferty.
Twoją opinie potwierdziła mi też koleżanka z pracy, która miała podobny problem z tym fachmanem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015423 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski