STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Pneumokoki szczepienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 14 Kwi 2014 13:52:14    Temat postu: Pneumokoki szczepienie Odpowiedz z cytatem

Witam interesują mnie opinie rodziców dzieci 2-3 letnich zaszczepionych na pneumokoki prevenarem...
Jest mnóstwo opinii za i przeciw..by szczepić głównie przed pójściem do przedszkola a jeszcze więcej przeciwników tego szczepienia
Z tego co wiem lek jest jeszcze w fazie doświadczeń ale czytając skład i czytając na forum skutki uboczne jakie mogą pozostać na całe życie ma się wątpliwości
Czy ktoś szczepił swoje dziecko ? jeśli tak prosze o informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 17

PostWysłany: Pon, 14 Kwi 2014 17:47:28    Temat postu: Re: Pneumokoki szczepienie Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Witam interesują mnie opinie rodziców dzieci 2-3 letnich zaszczepionych na pneumokoki prevenarem...
Jest mnóstwo opinii za i przeciw..by szczepić głównie przed pójściem do przedszkola a jeszcze więcej przeciwników tego szczepienia
Z tego co wiem lek jest jeszcze w fazie doświadczeń ale czytając skład i czytając na forum skutki uboczne jakie mogą pozostać na całe życie ma się wątpliwości
Czy ktoś szczepił swoje dziecko ? jeśli tak prosze o informacje


szczepilam..dziecko chodzi do przedszkola..tez choruje..ale przechodzi to lzej..porownujac przebieg chorob dzieci z grupy..mialam mnostwo obaw..konsultowalam to z lekarzami poloznymi...itp..zasczepilam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 09:10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz pytając lekarzy w przychodni to wszyscy mówią że tak...ale nie wiem czy to z powodu skuteczności tej szczepionki czy z korzyści finansowych jakie przychodnia zapewne ma...
Lekarze mówią o skuteczności tej szczepionki a o skutkach ubocznych już nie.....
Tłumaczą się tym że odsetek dzieci gdzie występują skutki uboczne po szczepieniu jest mniejszy od liczby zachorowań na pneumokoki..
Osobiście nie słyszałem by ktoś złapał pneumo w przedszkolu ale szczepi się dla świętego spokoju chociaż ta szczepionka nie chroni w 100 %
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
InterSoraya94




Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 09:38:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaszczepiłam naszą córkę na pneumokoki i nie żałuje ,mamy znajomego pediatrę , powiedział ,ze szczepienie jest bezpieczne i może dać dziecku jedynie korzyści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 13:44:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym szczepiłaś?? Chodzi mi o najważniejsze czy w tej szczepionce jest rtęć?? W aptekach farmaceuci nie wiedzą i nie udzielą takiej informacji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 14:48:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doktorzy się odezwali.. Ale wszyscy kłamią dokoła człowieku lecz się sam. Gdyby nie szczepionki to byśmy mieli różne zapomniane choroby. https://kefir2010.wordpress.com/2013/01/31/tiomersal-czyli-rtec-w-szczepionkach-bogate-opracowanie-o-terapii-chelatowania/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
selpi




Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 20 Maj 2014 21:59:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczepiłam, miałam dużo obaw, ale pogadałam z lekarzem, wszyscy znajomi też szczepili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krecia




Dołączył: 23 Lis 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 03 Gru 2014 10:44:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że więcej złego może zrobić brak szczepienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krecia




Dołączył: 23 Lis 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 03 Gru 2014 10:45:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie muszę dodawać, że moje dzieci zaszczepiłam bez wahania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzemyki4




Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 04 Gru 2014 11:53:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczepiłam prevenarem obie córki.Nie było komplikacji.Szczepiłam też skojarzonymi oraz przeciw ospie wietrznej,przeciw rotawirusom.Jedyny minus odczuł portfel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017507 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski