STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Monitoring zewnętrzny na parking

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arboreto




Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 69

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 11:04:21    Temat postu: Monitoring zewnętrzny na parking Odpowiedz z cytatem

Potrzebujemy zamontować 2 kamerki z widokiem na parking przed firma. Pod parking często podjeżdżają różne auta - kamerka ma służyć jako prewencja, ale z zapisem obrazu. Możecie polecić coś w tym zakresie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pongpang




Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 62

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 14:07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie znam się na monitoringu, bo nigdy go nie zakładałem więc nie mam doświadczenia, ale powiem Ci, że zdecydowanie warto założyć. Przede wszystkim ze względów prewencyjnych. Ktoś kto będzie się chciał włamać zastanowi się 3x zanim to zrobi, w obawie przed tym, że zostanie sfilmowany. A o kamery pytaj sprzedawców. Znają się na tym najlepiej.
Tutaj masz trochę więcej informacji: http://ivel.pl/k355,monitoring-kamery.html
Masz tam też czat, za pośrednictwem którego możesz pogadać z technikiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 20:49:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj w Auto Trezorze na Przykopie (w hotelu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Pią, 08 Sty 2016 21:20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.alarmservice.com.pl/

Polecam tego Pana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 09:04:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pongpang napisał:
Wprawdzie nie znam się na monitoringu, bo nigdy go nie zakładałem więc nie mam doświadczenia, ale powiem Ci, że zdecydowanie warto założyć. Przede wszystkim ze względów prewencyjnych. Ktoś kto będzie się chciał włamać zastanowi się 3x zanim to zrobi, w obawie przed tym, że zostanie sfilmowany. A o kamery pytaj sprzedawców. Znają się na tym najlepiej.
Tutaj masz trochę więcej informacji: http://ivel.pl/k355,monitoring-kamery.html
Masz tam też czat, za pośrednictwem którego możesz pogadać z technikiem.


Kamery nie sluza do ochrony przed wlamaniem, a jedynie do podglądu sytuacji- np kto sie wlamal
Do ochrony przed wlamem stosujemy zestawy alarmowe.
W chwili powiadomienia o naszuszeniu strefy chronionej , mamy możliwość podglądu strefy chronionej poprzez internet lub inne środki .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Sob, 09 Sty 2016 09:07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i oczywiście pojawila sie autoreklama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Nie, 21 Lut 2016 11:04:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring + system alarmowy to obecnie chyba najpopularniejsze sposoby ochrony nieruchomości przed różnymi zdarzeniami. Wiele osób myśli, że to ekstremalnie drogie rozwiązania - otóż nie. Dobry monitorin + alarm można mieć za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
suzar




Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 21 Lut 2016 14:10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja taki monitoring zrobiłem samemu choć nie miałem za dużego pojęcia. Objechałem hurtownie, najtaniej okazało się koło Jyska. Poprosiłem, żeby mi wyjaśnili jak wszystko podłączyć i tyle (dziękuję Panu, który wykazał się dużą cierpliwością przy tlumaczeniu). Żadna filozofia i kupa kasy do przodu. Polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek.b




Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 125

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2016 11:15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to prawda. Podłączenie obecnie monitoringu to nie jest wielka filozofia. W sieci są poradniki i pomoc ekspertów. Chociażby na takiej elektrodzie jest wielu kumatych użytkowników którzy chętnie pomagają.
Jeżeli chodzi o system alarmowy, to są to zwykle systemy oparte o urządzenia Satel. Integra 128 posiada naprawdę duże możliwości jeżeli chodzi o konfigurację. Można przy jej pomocy sterować nie tylko alarmem, ale równiez oświetleniem czy ogrzewaniem.
Ewentualne koszta i możliwości techniczne można znaleźć np tutaj: http://www.kamery.pl/produkty/instalacje-i-modernizacje/instalacje-cctv.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2016 21:23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek.b napisał:
Bo to prawda. Podłączenie obecnie monitoringu to nie jest wielka filozofia. W sieci są poradniki i pomoc ekspertów. Chociażby na takiej elektrodzie jest wielu kumatych użytkowników którzy chętnie pomagają.
Jeżeli chodzi o system alarmowy, to są to zwykle systemy oparte o urządzenia Satel. Integra 128 posiada naprawdę duże możliwości jeżeli chodzi o konfigurację. Można przy jej pomocy sterować nie tylko alarmem, ale równiez oświetleniem czy ogrzewaniem.
Ewentualne koszta i możliwości techniczne można znaleźć np tutaj: http://www.kamery.pl/produkty/instalacje-i-modernizacje/instalacje-cctv.htm


Niezła reklama.
Są też inne Firmy które mają bardziej zaawansowany sprzęt niż Ty opisujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
golab




Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 103

PostWysłany: Pon, 22 Lut 2016 21:43:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suzar napisał:
Ja taki monitoring zrobiłem samemu choć nie miałem za dużego pojęcia. Objechałem hurtownie, najtaniej okazało się koło Jyska. Poprosiłem, żeby mi wyjaśnili jak wszystko podłączyć i tyle (dziękuję Panu, który wykazał się dużą cierpliwością przy tlumaczeniu). Żadna filozofia i kupa kasy do przodu. Polecam.


Tak.Proste zestawy nie potrzebują dużych umiejętności, ale wykonanie instalacji to inna bajka.Zostaje zaprogramowanie rejestratora i jesli potrzeba to kamer.
Wszystko zalezy od stopnia skomplikowania zestawu,wiec niektórych rzeczy laik nie przeskoczy liczy sie wiedza i doświadczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Czw, 15 Wrz 2016 06:33:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet firmy ubezpieczeniowe wymagają, aby monitoringi czy systemy alarmowe były montowane przez profesjonalistów.
Zawsze możesz skontaktować się z takowymi. Tutaj masz jak coś odsyłacz Poproś o wycenę. Nic nie kosztuje, a będziesz wiedział z jakimi kosztami się to wiąże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019576 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski