STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
OFE czy ZUS
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iloniak




Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 09 Sie 2016 09:11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laura napisał:
Moim zdaniem to nie ma większej różnicy... Najlepiej oszczędzać na emeryturę innymi metodami.


Zgadzam się z Księgowa Grudziądz. Wydaje mi się że to będzie najbardziej bezpieczna i oczywiście opłacalna opcja Smile trzeba zacząć samemu odkładac to może na emeryturze będzie z czegoo żyć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyga89




Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro, 24 Sie 2016 10:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i człowiek tak całe życie haruje jak wół. Żyły sobie wypruwa codziennie w pracy i co ma z tego ? Dlatego nie wiedzę że z ZUS dostanę godną emeryturę. Ale na szczęście mam troszkę pieniędzy i zamierzam je dobrze wykorzystać. Przeglądam różnego rodzaju oferty funduszu inwestycyjnego i bardzo dobrze to wygląda na stronie https://www.leggmason.pl Opinie są bardzo dobre więc jeśli ktoś z Was szuka właśnie takiej o to opcji, no to polecam zajrzeć i samemu się przekonać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pongpang




Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 62

PostWysłany: Wto, 27 Wrz 2016 05:39:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się przegląda ile kasy na emeryturę dostają osoby z nowego systemu, to myślę sobie, że to jakaś żenada. Że obecni emeryci, wygrali los na loterii, a Ci co wchodzą do systemu to - daj pan spokój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Sro, 28 Wrz 2016 12:24:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podoba się system kanadyjski. Oszczędny, prosty, tani w prowadzeniu. Po osiągnięciu wieku emerytalnego, każdy dostaje taką samą emeryturę - taką wystarczającą do przeżycia. Pozostała część pochodzi z prywatnych oszczędności. Tyle ile się odłoży, tak się będzie żyło na starość. A możliwości odkładania jest przecież b. dużo.
To już nawet ike czy ikez wydaje się być lepszą opcją jak się patrzy tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Czw, 10 Lis 2016 18:39:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat o moją emeryturę się nie martwię, bo mój pracodawca korzysta z ppi https://www.nntfi.pl/fundusze-inwestycyjne/programy-pracownicze/ppi-z-funduszami-nn . Jest to naprawdę fajne rozwiązanie, które w jakiś sposób uniezależnia od ZUSu. Sprawdzie, bo u Was w firmach może też jest taka opcja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018815 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski