STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ortodonta w Brodnicy -> aparat na zęby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2016 12:59:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do kilku czynników. Najważniejszy, to szybkość w jakim Twoje zęby osiągną pożądane położenie. U jednych trwa to niecały rok. Inni muszą nosić taki aparat nawet 2-3 lata.
Ale powiem szczerze, że aparaty na zęby są modne. Mi osobiście bardzo się podobają. Na link można znaleźć trochę więcej informacji na temat tego zabiegu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adventure92




Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 25 Sie 2017 20:44:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę tu dlatego ze sama poszukujac informacji w roku 2016/2017 nigdzie ich nie znalazłam. Chodzi mi o Panią Chełmińska- Kowalska z 700-lecia.

Na pierwsza wizytę w roku 2017 jako osoba dorosła czekalam ok. 1,5 miesiaca.
Zostalam przyjęta bardzo dobrze. Byc moze dlatego ze płacę za wizyty. Do asystenki staram sie uśmiechac. Ona sama odwzajemna ten usmiech i na razie nie zauważylam niemiłego podejscia.
Wczesniej osoby pisaly tutaj ze przy duzym stłoczeniu, czyli gdy ząb nachodzi na ząb, pani doktor każe wyrywać zeby. Jest to nie prawdą. Gdybym usłyszala taką propozycję leczenia, niezdecydowalabym sie na ten gabinet.
Wszystkie zeby mam zdrowe. Pani doktor zaproponowala od razu ekspander na gorna szczeke. Aparat do poszerzania gornej szczeki. Nosze aparat juz dwa miesiace i jestem bardzo zadowolona z efektow jak i z wizyt. Kolejne beda juz tylko aparat na dół za ktory zaplace 1800zl metalowy oraz kosmetyczny na gore 2300zl.

Mam nadzieje ze Opinia bedzie przydatna [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017288 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski