STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Uciążliwy sąsiad

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kriskor




Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 35

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 14:20:19    Temat postu: Uciążliwy sąsiad Odpowiedz z cytatem

Witam
Może ktoś mi podpowie co zrobić. Mieszkam w domku, maleńka działka a sąsiad obok nagminnie parkuje samochód przed moim domem ( na ulicy ), wracam z pracy i nie mogę pod dom podjechać. Rozmowa nie wchodzi w grę.
Pomóżcie proszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 14:45:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie zastawia ci bramy wjazdowej to nic nie zrobisz. Przecież na ulicy osiedlowej to normalne że parkuje się wzdłuż chodnika obok jakiegoś domu więc w czym problem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kriskor




Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 35

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 16:03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Jeżeli nie zastawia ci bramy wjazdowej to nic nie zrobisz. Przecież na ulicy osiedlowej to normalne że parkuje się wzdłuż chodnika obok jakiegoś domu więc w czym problem ?


Problem w tym że nie pakuje pod swoim domem tylko pod moim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 16:39:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parkuj pod jego chatką. Nie pokazuj, że Ciebie to wkurza, bo burak się tym tylko nakręca. Ma jakieś kompleksy (pewnie nim pomiatali, albo ma małego pyrdja) i dokuczając Ci w ten sposób podbudowuje swoje EGO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 20:29:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karny .utas załatwi sprawe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rekaj




Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 21:45:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałem taki tekst przymocowany do bramy:,, W ty miejscu występuje niewytłumaczalne naukowo zjawisko zanikania powietrza w oponach samochodowych."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 22:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Warum rozmowa nie wchodzi w grę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2016 09:14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już ktoś napisał - parkuj pod jego domem. Wg przepisów PoRD wszystko jest w porządku, jeżeli nie zastawia wjazdu. Pozostaje tylko spokojna rozmowa. Jeżeli ona nic nie da to złośliwie parkuj pod jego domem. Żadnych drastyczniejszych kroków nie sugeruję, każda akcja pociągnie za sobą reakcję i obie strony mogą się zagalopować!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 06 Gru 2016 13:02:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"bo parkuje pod moim domem" - napisz o tym w pamiętniczku. Na ulicy można parkować w każdym dowolnym miejscu.

Oczywiście, zdarzają się imbecyle, którzy tego nie rozumieją i w ramach samosądu rysują samochody i wyrządzają inne szkody, ale nigdzie w przepisach nie jest napisane, że nie można parkować pod cudzą chatą - na ulicy.

Na wielu osiedlach występuje problem z brakiem miejsc parkingowych. Co bardziej rezolutni właściciele cofają płoty i tam urządzają parking dla swoich gości, ale nie wszyscy o tym pomyślą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kriskor




Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 35

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2016 07:59:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
"bo parkuje pod moim domem" - napisz o tym w pamiętniczku. Na ulicy można parkować w każdym dowolnym miejscu.

Oczywiście, zdarzają się imbecyle, którzy tego nie rozumieją i w ramach samosądu rysują samochody i wyrządzają inne szkody, ale nigdzie w przepisach nie jest napisane, że nie można parkować pod cudzą chatą - na ulicy.

Na wielu osiedlach występuje problem z brakiem miejsc parkingowych. Co bardziej rezolutni właściciele cofają płoty i tam urządzają parking dla swoich gości, ale nie wszyscy o tym pomyślą.


Po części masz rację , tylko nie nazywaj mnie imbecylem bo to nie na miejscu, ja nikomu nic nie uszkodziłem a sąsiad ma miejsce wolne pod swoim domem a blokuje miejsce pod moim. To mi pomóż zrozumieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 07 Gru 2016 08:35:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kriskor napisał:
SATAN napisał:
"bo parkuje pod moim domem" - napisz o tym w pamiętniczku. Na ulicy można parkować w każdym dowolnym miejscu.

Oczywiście, zdarzają się imbecyle, którzy tego nie rozumieją i w ramach samosądu rysują samochody i wyrządzają inne szkody, ale nigdzie w przepisach nie jest napisane, że nie można parkować pod cudzą chatą - na ulicy.

Na wielu osiedlach występuje problem z brakiem miejsc parkingowych. Co bardziej rezolutni właściciele cofają płoty i tam urządzają parking dla swoich gości, ale nie wszyscy o tym pomyślą.


Po części masz rację , tylko nie nazywaj mnie imbecylem bo to nie na miejscu, ja nikomu nic nie uszkodziłem a sąsiad ma miejsce wolne pod swoim domem a blokuje miejsce pod moim. To mi pomóż zrozumieć.


Jeny człowieku to nie jest żadne Twoje miejsce zrozum wreszcie i każdy może tam zaparkować i sąsiad i ja i ksiądz po kolędzie ...Ulica nie jest Twoja no chyba że parkuje na chodniku i przejścia nie ma..Facet ewidentnie robi Ci na złość i tyle. Acha zobacz jeszcze czy czasem z jego gabloty nie cieknie olej..Wtedy ewentualnie można go dupnąć.A tak kończąc takie sprawy załatwia się po męsku a nie na forum
Albo kup lepszą fure niż sąsiad parkuj pod jego domem to odpuści ze złości zobaczysz
Im bardziej będziesz okazywał że ci to przeszkadza to tym bardziej on będzie robił ci na złość he
Ostatnio w sprawie dla reportera był temat sąsiadki która przez okno wylewała sąsiadowi pomyje na podwórko i pomimo nagrań wideo nic jej nie można było zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2016 11:51:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kriskor napisał:
tylko nie nazywaj mnie imbecylem bo to nie na miejscu


Czytanie ze zrozumieniem, bo imbecyl odnosi się do osób, które rysują samochody.

A parkować można wszędzie, o ile nie zastawiasz bramy/wjazdu/chodnika o szerokości mniejszej niż 1,5 m.

Twoje to miejsce będzie jak sobie wykupisz kopertę po 150 zł/msc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolus58




Dołączył: 30 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 08 Gru 2016 18:03:47    Temat postu: sasiad Odpowiedz z cytatem

Witam, wiec ty parkuj pod jedo domem..zobaczymy co zrobi..najlepiej sie nie denerwowac bo on bedzie mial z tego satysfakcje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sob, 10 Gru 2016 00:15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz sąsiadowi,że masz duże długi i komornik sie czaji by zabrać ci auto a że zgarnie te które stoi przed twoim domem to .............. i tu sasiad winien zrozumieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018834 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski