STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Samodzielne zamontowanie czujnika deszczu i zmierzchu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2017 10:09:09    Temat postu: Samodzielne zamontowanie czujnika deszczu i zmierzchu Odpowiedz z cytatem

Jeździmy na co dzień BMW E46. Ostatnio złapałem mandat za brak świateł. Zastanawiam się nad zamontowaniem czujnika zmierzchu i przy okazji czujnika wycieraczek. Możecie polecić coś w tym zakresie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2017 10:19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zainwestowac w dobre DRL?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2017 10:50:24    Temat postu: Re: Samodzielne zamontowanie czujnika deszczu i zmierzchu Odpowiedz z cytatem

zaksy napisał:
Jeździmy na co dzień BMW E46. Ostatnio złapałem mandat za brak świateł. Zastanawiam się nad zamontowaniem czujnika zmierzchu i przy okazji czujnika wycieraczek. Możecie polecić coś w tym zakresie?


Jeśłi chodzi o światła to czujnik zmierzchu jest zbędny..można przecież zmienić w komputerze i wymusić automatyczne zapalanie świateł zaraz po uruchomieniu silnika. Ja tak mam ale są plusy i minusy tego bo światła cały czas się palą po uruchomieniu do momentu zgaszenia silnika i nie można ich ręcznie wyłączyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Sob, 21 Sty 2017 12:32:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
Nie lepiej zainwestowac w dobre DRL?


Można ale nadal pozostaje problem automatycznego przełączenia DRL na światła mijania np podczas deszczu wielu kierowców o tym zapomina podczas opadów w dzień sniegu albo deszczu i jada na DRL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2017 12:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak masz aż takie problemy z pamięcią żeby zapomnieć o światłach w warunkach słabej widoczności to może oddaj prawo jazdy do urzędu i będziesz miał po problemie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2017 13:23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
To jak masz aż takie problemy z pamięcią żeby zapomnieć o światłach w warunkach słabej widoczności to może oddaj prawo jazdy do urzędu i będziesz miał po problemie?


Jestem pewny ze nieraz zapomniałeś w dzień wyłączyć światła do jazdy dziennej i włączyć światła mijana podczas opadu śniegu lub deszczu albo wjeżdżając do tunelu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Nie, 22 Sty 2017 22:15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli nawet to zdarzylo mi sie moze raz na 6 miesiecy, i przewaznie zaraz ktos o tym przypomni mrugnieciem swiatlami. Nie jest to az taki problem zeby zaraz robic z tego afere czy montowac czujniki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pongpang




Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 62

PostWysłany: Wto, 24 Sty 2017 08:27:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czujniki deszczu jak czujniki deszczu, ale świateł są niezwykle wygodne. W autach klasy premium sprawdzają się bez zarzutu. Np jak się wjedzie do tunelu, to automatycznie się załączają. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zmierzchu czy nocy.
Popularne szczególnie w krajach w których nie ma konieczności jazdy na dziennych przez cały rok, przez cały dzień.
A jestem tym zainteresowany po lekturze tegoż artykułu: https://kieruj.pl/czujniki-deszczu/


Ostatnio zmieniony przez pongpang dnia Sro, 01 Lut 2017 07:31:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 24 Sty 2017 09:37:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc jak ci tego brakuje to kup auto klasy premium. Rownie dobrze w klasie premium sprawdzają się duże silniki, automatyczne skrzynie biegow, fotele z masazem, grzaniem i pamięcią ustawien, DVD, nawigacja, skórzana tapicerka i inne bajery, więc może zamontuj to wszystko u siebie w Gulfie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020793 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski