STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
krem do skóry alergicznej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
genka




Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sob, 06 Sie 2016 14:35:09    Temat postu: krem do skóry alergicznej Odpowiedz z cytatem

Hej! Znalazłam na moją suchą skórę fajny krem toleriane ultra. cena jak na tak dobry skład jest naprawdę atrakcyjna więc z chęcią bym go wypróbowała. korzystała któraś z wam może z tego kremu? pomaga na skórę skłonną do alergii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loniek




Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 25
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 06 Sie 2016 16:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43985,toleriane-ultra.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia33




Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 16:33:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że nie korzystałam, ale i tutaj widzę ma świetne opinie http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Toleriane/Toleriane-Ultra-Fluid-p11487.aspx. Też mam skórę alergiczną, trzymam się kurczowo jednego kremu który mnie nie uczula, ale ze skórą szału nie robi. Mam takie wrażanie, że smaruje bo smaruje i mam czyste sumienie, że coś tam dla tej skóry robię. Wiesz co zobaczę czy będzie u mnie w aptece na ulicy, jak pół wypłaty nie będzie kosztował to spróbuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiomi




Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon, 17 Paź 2016 14:16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do skóry alergicznej, atopowej, z łuszczycą najlepszy jest krem Dermaveel i żaden mu nie dorównuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 18 Paź 2016 07:01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiomi napisał:
Do skóry alergicznej, atopowej, z łuszczycą najlepszy jest krem Dermaveel i żaden mu nie dorównuje.


Możesz coś więcej o tym kremie napisać ? Interesuje mnie opinia osoby która go używa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pią, 21 Paź 2016 12:28:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiomi dasz odpowiedz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiomi




Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 03 Lis 2016 17:35:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
kiomi dasz odpowiedz?


Przepraszam, ale dosyć długo mnie nie było, bo dzieciaki mam chore i cały czas przy nich siedzę Sad

Nie wiem co mam Ci napisac o Dermaveel? Owszem, stosuję go od wielu lat i z bardzo dobrym skutkiem (inaczej bym o nim w ogóle nie wspominała). To nie jest typowy emolient, którym smarujesz całe ciało, a produkt, którym smarujesz miejsca na skórze zmienione chorobowo. Nie ma w składzie sterydów, za co wielki plus, bo lekarze zazwyczaj przepisują maści sterydowe, które powodują, że skóra staje się cienka jak pergamin i jeszcze łatwiej pęka Mad Opakowanie nie jest szczególnie duże, ale krem jest wydajny i nie trzeba go dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teneryf




Dołączył: 29 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 28 Wrz 2017 11:23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeśli chodzi o kremy, to naprawdę w sieci znajdziecie masę opinii na temat setek z nich. Moim zdaniem, większość tych opinii jest nieprawdziwa, dlatego zawsze patrzę na to z przymrużeniem oka. Od siebie mogę dodać, że dla mojej Kasi kupowałam mnóstwo kremów, ale działały one z różnym skutkiem. Po przetestowaniu kilkunastu produktów uznałam, że bezdyskusyjnie najlepszym jest Johnson's Baby. To prawdziwy lider, jeśli chodzi o produkty dla niemowlaków i z czystym sumieniem mogę je polecić wam wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016032 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski