STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mieszkanie w wielkiej płycie czy od dewelopera
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Czw, 14 Cze 2012 10:09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man, nie tak łatwo dostać kredyt, wiesz ile jest biegania i załatwiania, mało tego nie zawsze ten kredyt dostaniesz, a banki dorzucają takie oprocentowanie że musisz oddać czasami 2 razy tyle ile pożyczyłeś... po co się zadłużać na astronomiczne kwoty? oczywiście, jeżeli masz kasę to Ci brzydko mówiąc lata jakie mieszkanie kupisz, ale jak ktoś ledwo wiąże koniec z końcem i ma niepewne miejsce w robocie to się boi brać kredyt... mówię najlepszym rozwiązaniem dla tych którzy chcą się usamodzielnić jest w obecnej sytuacji wynajmowanie mieszkania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan bałagan




Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 44

PostWysłany: Czw, 14 Cze 2012 10:24:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem odmiennego zdania. ceny odstępnego sięgały 800-1000 złotych za mieszkanie, które mnie interesowały. wolałem dołożyć 100 zł i spłacać własne.

przy kredycie korzystałem z doradcy finansowego (ale nie z Brodnicy) i wyszedłem na tym całkiem nieźle. zwykły śmiertelnik nie zna wszystkich możliwości obniżenia raty kredytu prostymi sposobami.

a co do kosztów remontu takiego mieszkania z wielkiej płyty, to można nieźle wdepnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Pią, 20 Maj 2016 22:09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja sama nie wiem. Chyba wybrałabym od dewelopera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norman




Dołączył: 03 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 15 Lut 2018 15:18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stan deweloperski to jest bardzo ogólne pojęcie, może być prawie wykończone, a może być prawie surowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Pią, 16 Lut 2018 10:56:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad wybudowaniem domu. Pytanie, jaki to może być koszt z tym związany? Mówię tutaj o kompleksowej usłudze... Bo wydaje mi się, że budowa własnego domku będzie niewiele droższa zakupu i wyremontowania mieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Pią, 16 Lut 2018 12:55:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hellenne napisał:
Zastanawiamy się nad wybudowaniem domu. Pytanie, jaki to może być koszt z tym związany? Mówię tutaj o kompleksowej usłudze... Bo wydaje mi się, że budowa własnego domku będzie niewiele droższa zakupu i wyremontowania mieszkania.


Zależy jakie mieszkanie
Jaki standard Was interesuje.
Niemniej budowa domu będzie kosztowała na pewno trochę więcej niż kupno mieszkania. Z drugiej strony to większa przetrzeń, większa wygoda. Ogródek. Tak wiec sam stawiałbym na pewno na dom ( jeśli miałbym na to fundusze)

Proponuję z tym pytaniem udać się do firmy zajmującej się budową domów ( na przyklad DQM) http://dobryremont.pl/firmy/bialystok/dqm-budowa-domow-jednorodzinnych.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.033303 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski