STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Balsam do ciała
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ameliakowal




Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 05 Wrz 2017 10:41:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety znam Twój problem, ponieważ też bardzo długo męczyłam się z suchą skórą. Wiele kosmetyków nie działało, dopóki nie odkryłam kremu barierowego Emolium. https://www.apteka-melissa.pl/produkt/emolium-krem-barierowy-40-ml,4.html Stosuję go już jakiś czas i widzę, że skóra teraz jest super nawilżona i natłuszczona. Ten krem również regeneruje szorstką i popękaną skórę oraz stymuluje odbudowę naskórka, więc wydaje mi się, że Tobie też powinien pomóc i Ty też powinnaś być z niego zadowolona. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pon, 25 Wrz 2017 10:36:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka marek kosmetyków, które uwielbiam. Często jest problem z kupieniem ich stacjonarnie tak więc trzeba zamawiać przez internet, ale warto poniewaz składy mają o wiele lepsze:
masła do ciała Vianek
lekkie masełka Nacomi
Musy do ciała Organic shop
muszkatołowe masła do ciała kąpiel agafii


Ostatnio zmieniony przez tara dnia Czw, 28 Wrz 2017 05:26:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
instura




Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 26 Wrz 2017 14:43:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym produktem nawilżającym są naturalne olejki lub oliwki dla dzieci z takich firm jak johnsons, czy Bambino. Wiadomo, nie można ich stosować zawsze, na codzień chodzenie z posmarowanym ciałem olejkiem, który się bardzo wolno wchłania odpada.
Na noc jest to dla mnie idealne rozwiązanie, trzeba znaleźć odpowiedni produkt dla naszej skóry. Dla mnie np. olejek busajna nawilża w takim stopniu że w dzień nie muszę już nakładać czegokolwiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albus




Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto, 23 Sty 2018 07:23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam kremów z firmy Le Petit Marseillais, mają super ceny, dostępne we wszystkich rossmanach, świetne owocowe zapachy. Być może za tą cenę nie otrzymamy balsamu o intensywnym nawilżeniu dlatego ja smaruję się różnymi olejkami naturalnymi nakładając na to właśnie kremy z tej firmy, zapach mają cudowny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewatomczyk




Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 24 Sty 2018 09:29:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po długich poszukiwaniach zatrzymałam się na balsamach Nivea. Ładnie pachną i moja skóra też je lubi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albus




Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro, 21 Mar 2018 15:27:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeśli chodzi o górną półkę to polecam wszelkie kosmetyki Clareny i Elancylu, są to drogie ale naprawdę dobre kosmetyki. Natomiast z niższego przedziału ta firma jest godna uwagi http://www.le-petit-marseillais.pl/. Zwykle po balsamach w dużej tubce, które kosztują kilka zł nie można się spodziewać niczego innego jak tylko ładnego zapachu utrzymującego się 2 minuty na skórze. Ja mam dwa balsamy z tej firmy i jak za taką cenę za jaką stoją w rossmanie to dla mnie jest ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 21 Mar 2018 18:01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Balsam Pomorski Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaja87




Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2018 10:32:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu przy zakupie kosmetyków kieruję się tylko i wyłącznie składem. Zauważyłam, że balsamy, które zawierają dużo masła shea i naturalnych olejków bardzo dobrze odżywiają moją skórę. Teraz unikam jak ognia kosmetyków z parafiną i silikonami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2018 11:31:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Polecam Balsam Pomorski Cool


Jest jeszcze Balsam Szostakowskiego.Razz
...albo formalinę, od razu.RazzVery Happy Dobrze qnserwuje Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pon, 28 Maj 2018 11:21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam nie kierować się ani ceną, ani tym jak produkt jest reklamowany. Ale tym jak jest jego skład. Czytanie składów nie jest takie trudne. Wcześniej te wszystkie napisy z tyłu wydawały mi się jedną wielką czarną magią jednak aktualnie już sobie dobrze z tym radzę. I przynajmniej wiem czy balsam jest dobry w składzie czy nie. Co ciekawe to niekoniecznie to co jest najdroższe jest najlepsze....
Proponowałabym zainwestować w dermokosmetyki, które w składzie mają wiele emolientów jak
seria Emolium
ewentualne A derma
Kosmetyki są do kupienia w aptkach https://www.apteka-oliwna.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017083 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski