STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Neurolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zołza69




Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto, 03 Lut 2015 17:29:06    Temat postu: Neurolog Odpowiedz z cytatem

Pewien pan doktor ( nie podam nazwiska bo to zabronione) prywatnie był wspaniały. Kilka lat temu... Bez rezonansu tylko na podstawie rtg stwierdził to co potem po latach stwierdził ortopeda po rezonansie. Był delikatny, miły i sympatyczny, ostrożny bo umierałam z bólu. Powiedział, ze powinnam koniecznie mieć rezonans. 2 lata temu poszłam do niego z migreną na NFZ do Nowa Medu. Masakra. Nie da się opisać wyszłam z gabinetu z płaczem. Pomyślałam, ze może miał zły dzień, każdemu się zdarza. Rok temu z RTG kręgosłupa szyjnego. Poszłam raz jeszcze do niego na NFZ, zaryzykowałam, może teraz będzie ok. Niestety wróciłam do domu rozgoryczona, wściekła i upokorzona. Nie dostałam skierowań nigdzie, nawet na rehabilitację, choć z wyników wynika dobitnie że potrzebuję konsultacji neurochirurga, rehabilitacji, bo jeszcze trochę i nie będę w stanie rak do góry podnieść, ze moje migreny mają związek z kręgosłupem szyjnym.
Za to z córką byłam u pani doktor neurolog (tylko nie pamiętam nazwiska) na ul Piwnej na NFZ. Jest trochę szorstka w obejściu, taka nieodstępna, ale za to fachowo podeszła do córki ( w porównaniu z panem doktorem) Wypytywała nawet po kilka razy jakby nie wierzyła do końca co było ciut wkurzające, a może to taka taktyka (?). Wybadała, wymacała, siedziałyśmy w gabinecie z pół godziny - stwierdziła migreny ( co potwierdziło wcześniejsze diagnozy lekarzy) zapisując leki wzięła pod uwagę inne problemy zdrowotne córki. Od tego czasu córka jest na odpowiednich lekach i ma mniejsze migreny, wcześniej umierała po kilka dni.
Tak że nie zawsze ci znani, polecani, i cacani sa kompetentni. Czasem myślę sobie, ze to my pacjenci zepsuliśmy lekarzy, tym wychwalaniem, nadskakiwanie itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Wto, 03 Lut 2015 20:01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisać tu:
http://nfz-bydgoszcz.pl/contents/17
Sekcja ds. Skarg i Wniosków Wydziału Spraw Świadczeniobiorców:
ul. Słowackiego 3, 85-008 Bydgoszcz, pok. 6, tel. 52 32-52-959, fax: 737
email:
skargi@nfz-bydgoszcz.pl
Adres do korespondencji: Al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz
lub jeśli nasz ZOZ w Brodnicy:
dyrektor@zozbrodnica.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edzia88




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 15

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 08:31:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czy posiada ktoś numer do dr Macieja Gajdy jednak nie do Novamed bo tam nic mi nie pomogą, musiałabym jedynie jechać na wizytę a zależy mi tylko na nowej recepcie na inne leki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 14:39:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edzia88 napisał:
Witam czy posiada ktoś numer do dr Macieja Gajdy jednak nie do Novamed bo tam nic mi nie pomogą, musiałabym jedynie jechać na wizytę a zależy mi tylko na nowej recepcie na inne leki.



receptę?byle kto Ci wypisze, nie spinaj się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edzia88




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 12 Sie 2016 06:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to ze te leki które mam teraz nie działają tak jak powinny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel_l81




Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 54
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Maj 2017 07:32:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas trochę odświeżyć temat Rolling Eyes

A czy ktoś z Was wie, jaki jest neurolog Piotr Chełmiński z 700-lecia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 23 Maj 2017 18:02:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daniel_l81 napisał:


A czy ktoś z Was wie, jaki jest neurolog Piotr Chełmiński z 700-lecia?



hahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alinkatinka




Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 9

PostWysłany: Nie, 25 Cze 2017 17:50:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam podejrzenia ze moja siostra ma wlasnie migrene, ale chcielibysmy wykluczyc gorsze mozliwosci kierujac sie na rezonans. mam nadzieje, ze to jednak nie będzie jakiś guz, już z dwojga złego lepsza bedzie migrena z aurą http://dlalejdis.pl/artykuly/jestes_kobieta_uwazaj_na_migrene_z_aura wszystkie objawy ma tak jak piszą, nie mogę pogodzić się z tym jak ją boli.. nigdy wczesniej nie znalam osoby która by tak cierpiała.. nie wiem czy polecić jej czekanie na wizyte nfz czy lepiej pojsc prywatnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spinser




Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 43

PostWysłany: Czw, 07 Cze 2018 06:51:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę jedynie pocieszyc, że ból główy w wiekszości przypadków nie jest spowodowany niczym groźnym. I o wiele częsciej mozna się obawiać jeśli boli nas brzuch a nie głowa.

Może byc to spowodane:
stresem
przemęczeniem
migreną.....

Polecam nie nadużywać jednak leków a skupić sie na leczeniu innymi sposobami. Dobre efekty moga dac na przyklad masaze.
http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018298 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski