STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pon, 13 Sie 2018 20:18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
https://pikio.pl/skad-bezdomny-stanislaw-mial-auta/
Podobno fenek odjechał autem od bezdomnego i przestał się udzielać tutaj Razz


Fenek, tak jak inni zwolennicy PiS utracił zdolność racjonalnego kojarzenia faktów. PiSdzielcy są zamroczeni nienawiścią i pogardą do inaczej myślących. Nie są zdolni do rzeczowej dyskusji na argumenty. Dali sobie wmówić, że bezrefleksyjne powtarzanie mądrości pisowskich mediów, automatycznie umieści ich w salonie oświeconej elity!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
59cyprian




Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2018 16:14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/billboardy-z-jaroslawem-kaczynskim-ruszyla-kampania-opozycji/4zerpth

Jaki on piękny! A jaki dobry i Mądry!

Pusta kasa , nawet kulsonom nie daja.....tylko PISiewiczom !
Sytuacja w policji wymyka się spod kontroli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 00:03:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
GajowyMarucha napisał:
https://pikio.pl/skad-bezdomny-stanislaw-mial-auta/
Podobno fenek odjechał autem od bezdomnego i przestał się udzielać tutaj Razz


Fenek, tak jak inni zwolennicy PiS utracił zdolność racjonalnego kojarzenia faktów. PiSdzielcy są zamroczeni nienawiścią i pogardą do inaczej myślących. Nie są zdolni do rzeczowej dyskusji na argumenty. Dali sobie wmówić, że bezrefleksyjne powtarzanie mądrości pisowskich mediów, automatycznie umieści ich w salonie oświeconej elity!


Shocked Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 14:21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak jest a juz myślałem że dopadła go durna zmiana i został prezesem jakiejś spółki skarbu państwa Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 14:24:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć macierewicz ma wrócić, teraz będzie lustrować WP, ciekawe kogo.
No chyba, że swoich.

W okolicach Góry kalwarii, matka z córką skatowały szczeniaka.
Na bank katolki - pełne miłosierdzia, bo miejsce w którym to się stało - zobowiązuje.
W sam raz do pisu
Oni lubią takich zwyroli. Może nawet zasiadłyby w Ministerstwie Ochrony Środowiska w dziale ochrony zwierząt, mają przecież jakieś tam doświadczenie.Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 15:51:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu wstaliśmy z kolan!!!Premier Australii olał Dudę!
Nie ma się co dziwić.Premier może rozmawiać z kimś równym sobie rangą. A oni wysłali kacze popychadło. Nic dziwnego że odwołał spotkanie.
A dudu zawsze może pojechać się pomodlić do australijskiej Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 16:13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczycie, że pisdzielce przekują to w WIELKI SUKCES na miarę 27:1

Prawda fenrir?
Turnbull, to przecież wiadomo: ubek, finansowany przez Sorosa, antypolski wichrzyciel, sodomita i lewak!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 17:51:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczycie, że pisdzielce przekują to w WIELKI SUKCES na miarę 27:1

To się fachowo nazywa - coś z niczego. Dudeł, jest lekceważony przez innych, bo mu "się należy".RazzVery Happy
Ktoś inny by zrezygnował honorowo z pełnienia tej funkcji, żeby nie być pośmiewiskiem na cały świat.
Dla niego całym światem jest Polska.
Tu pokica z nawiedzonymi na katolickim spędzie, przemówi słowami prezesa, popajacuje przy otwarciu kolejnej rzeźby i co najważniejsze - pomodli się.
Jego wizerunek, jest odpowiedni do oczekiwań ciemnego suwerena.
Oni lubią taką swojską ludyczność nasiąkniętą religijnością, niewiedzą i skrajnym patriotyzmem, przy grillu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenlr




Dołączył: 11 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 20 Sie 2018 19:33:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska rok 2020, rządzi PIS. Kilka miesięcy temu zainstalowali mi w domu, w każdym pokoju i łazience kamery, podłączyli też radiowęzeł Radia Maryja, z którego codziennie kilka razy nadawana jest msza i polecenia Ojca Dyrektora. Wstałem rano o 5:30, zasłałem łóżko, w łazience wycisnąłem resztkę pasty do zębów na szczoteczkę, następny przydział pasty będzie dopiero za miesiąc, więc będę musiał poszukać kredy, ostatecznie może sól wystarczy, ale ją też trzeba oszczędzać, bo jest na kartki. Ubrałem się w mundurek, taki z szarego drelichu jak kiedyś nosili wszyscy w Chinach. Każdy musi mieć przy sobie książeczkę ze złotymi myślami Świętego Lecha. Zabrali dowody osobiste i paszporty, aby nie uciec za granicę. Zresztą rok temu wywalili nas z UE i nawet do Czech trzeba stać tydzień po wizę. Stanąłem przed główną kamerą i zameldowałem gotowość do wyjścia z domu. Po paru sekundach usłyszałem trzask automatu w drzwiach wejściowych, mogłem wyjść. Na schodach spotkałem sąsiada, nie pozdrowiliśmy się, bo jest zakaz rozmów. Muszę iść prosto do pracy i nie mogę zatrzymywać się, ani wchodzić do sklepów. Mój dzień na zakupy w osiedlowym sklepie to czwartek. Wtedy za kartki i talony będę mógł kupić trochę jedzenia. Gazet nie kupuję, zlikwidowano wszystkie periodyki, zostały tylko dwa dzienniki (Nasz Dziennik i Gość Niedzielny), jeden z nich kupuję tylko dlatego, by nie okazywać niesubordynacji. Pracuję od 6:00 do 20:00. W fabryce dewocjonaliów. Robię medaliki. Kiedyś byłem inżynierem i budowałem domy. Dziś już nie ma budów, więc rada kraju przydzieliła mnie do innej pracy. Do domu też wracam tą samą drogą. Nie pozdrawiam nikogo, bo jest zakaz. Wszystkie kobiety z naszego miasta wywieźli już cztery miesiące temu do innego, żeńskiego miasta. Czasem przywożą kilka do Domu Życia, wtedy wyznaczeni mężczyźni idą je odwiedzić, ale tylko w celach prokreacyjnych, które osobiście nadzorują księża. Ja jeszcze nigdy do tej pory nie zostałem wytypowany, choć jestem zdrowy. Zlikwidowano wszystkie środki antykoncepcyjne, a za ich przemyt zza granicy sądy od razu skazują na 25 lat odsiadki. Kiedy staję pod drzwiami swojego mieszkania, melduję się do kamery i po odryglowaniu drzwi mogę wejść do środka. Jem resztki śniadania, słucham mszy i kładę się spać. Nie mam internetu, nie mam telefonu, telewizor mam, jest tylko jeden kanał ogólnokrajowy TV Trwam. Czasem udaję, że oglądam i tak zasypiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2018 07:57:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To scenariusz bardzo prawdopodobny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Wto, 21 Sie 2018 10:29:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenku, nie zauważyłem w Twojej codzienności opisie, żadnego słowa sprzeciwu ani buntu.
Czy to znaczy, że Tobie to odpowiada Question

Wystarczyło napisać.
NIE CZUJĘ SIĘ JUŻ WOLNYM CZŁOWIEKIEM, JAK TO BYŁO KIEDYŚ.
RZĄDZI I MANIPULUJE MNĄ KUPA NIENAWISTNYCH IGNORANTÓW, STEROWANA PRZEZ KLER I ZAKOMPLEKSIONEGO CZŁOWIECZKA.


Oszczędził byś sobie samobója, w formie "przyznania" nam racji.
Przecież wiemy, że napisałeś to, żeby w minimalny sposób oczyścić się z zarzutów, bo już nie wiesz co masz PiSać - wszystkie wcześniejsze argumenty biorą w łeb.
Toć, chyba nie przyznasz się, że czujesz się oszukany przez dzisiejszą władzę, czo Question
Jest tak:
Niby przyznałeś nam słuszność a w głębi ducha drwisz z nas i przyznajesz rację sobie, bo to jest wręcz nieprawdopodobne, żeby do tego doszło.
PiS przecież nie jest aż tak perfidny - prawda Question

Już ja znam Twoje numery, Zgago Ty.Very HappyRazz

Pzdr \m/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2018 07:45:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem premierem powinien zostać Prymas. Załatwiliby tym globalnie sprawę powierzania resortów, opiece Boskiej!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/matko-boska-chron-nas-przed-podwyzkami-pradu/6efw6d2


A swoją drogą, to przez to nieudacznictwo pisiorskich ministrów, tej biednej Matce Boskiej, doszło mnóstwo roboty!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2018 08:17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie!Jak nagrody,to im się "za ciężka pracę należą",a do roboty,to gonią Matkę Bożą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2018 12:08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nic.
Uczestnicy pielgrzymki na jasną górę, podczas uroczystej mszy świentej, złożyli akt zawierzenia energetyków polskich Matce Bożej królowej Polski.
Tak ogłosiło Ministerstwo Energetyki.RazzVery Happy
Laczki mi się wywinęły w kształt rogala, jak to przeczytałem.

W razie braku prądu, proszę kierować sapy do Matki Bożej nieustającego poboru mocy.RazzVery Happy

W jakim kraju ja żyję, toć to jakaś absurdalna skrajność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jeszczewolnybrodniczanin




Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 56

PostWysłany: Pią, 24 Sie 2018 08:07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to kolejny koleś weźmie odprawę, a potem następny nieudacznik na stołek.
I TYLKO KONI ŻAL...

https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&pid=52aecf20-f963-404f-8d95-8fd062e3f67d&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 160 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.062083 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski