STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2018 12:30:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
Dobrze,że już wstaliśmy z kolan,bo pewnie by klęczał!!!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23938688,tak-duda-podpisywal-dokument-w-bialym-domu-milo-ze-strony.html


A majtki już zmieniłeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2018 19:28:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki prezydent, takie przyjęcie. Krzesełka nie dali, a klęcznika w Białym Bomu nie było! Tak się ten buc Trump zrewanżował za przyjęcie w Warszawie, gdzie autobusami zwożono z wiochy pisowską ciemnotę, aby pomachała Donaldowi chorągiewkami, żeby połechtać ego faceta, którego cała Europa ma w du_pie!
Amerykanie nikogo zwozić nie musieli, bo Polonia sama przyszła z okrzykami i transparentami K O N S T Y T U C J A !!!
Najgorsze jednak jest to, że ci idioci chcą sprowadzić do Polski okupanta, nazwać okupacyjne bazy "Fort Trump" i jeszcze, qrwa mać, zapłacić za to tym samym okupantom 2 miliardy dolców!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2018 21:43:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie już spokój tej żałosnej postaci. Wszyscy się czepiają, co zrobi - to źle!
Prezes nie chce z nim gadać.Ludzie demonstrują.Agata Kornhauser-Duda wyciąga go za rękaw od protestujących uczniów,a teraz jeszcze ten rudy- chce kasę,ą nie dał nawet taboretu - JAK ŻYĆ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 20 Wrz 2018 06:23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
Dajcie już spokój tej żałosnej postaci. Wszyscy się czepiają, co zrobi - to źle!
Prezes nie chce z nim gadać.Ludzie demonstrują.Agata Kornhauser-Duda wyciąga go za rękaw od protestujących uczniów,a teraz jeszcze ten rudy- chce kasę,ą nie dał nawet taboretu - JAK ŻYĆ???


Zmienić pracę i wziąć kredyt. (;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Czw, 20 Wrz 2018 07:26:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
sąsiad napisał:
Dajcie już spokój tej żałosnej postaci. Wszyscy się czepiają, co zrobi - to źle!
Prezes nie chce z nim gadać.Ludzie demonstrują.Agata Kornhauser-Duda wyciąga go za rękaw od protestujących uczniów,a teraz jeszcze ten rudy- chce kasę,ą nie dał nawet taboretu - JAK ŻYĆ???


Zmienić pracę i wziąć kredyt. (;


Jo.Masz rację.Duda powinien zmienić pracę.Bo bo do tej roboty(jak sam widzisz)kompletnie się nie nadaje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Czw, 20 Wrz 2018 08:31:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
mikee22 napisał:
sąsiad napisał:
Dajcie już spokój tej żałosnej postaci. Wszyscy się czepiają, co zrobi - to źle!
Prezes nie chce z nim gadać.Ludzie demonstrują.Agata Kornhauser-Duda wyciąga go za rękaw od protestujących uczniów,a teraz jeszcze ten rudy- chce kasę,ą nie dał nawet taboretu - JAK ŻYĆ???


Zmienić pracę i wziąć kredyt. (;


Jo.Masz rację.Duda powinien zmienić pracę.Bo bo do tej roboty(jak sam widzisz)kompletnie się nie nadaje!


Grunt, że twój idol od żyrandola się nadawał i bolo, który miliony obiecywał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Czw, 20 Wrz 2018 10:43:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:


Grunt, że twój idol od żyrandola się nadawał i bolo, który miliony obiecywał.


Komorowski nie jest moim idolem,a bolo tym bardziej.Głosowałem na Dudę,ale mnie oszukał.Obiecywał stać na straży Konstytucji,a notorycznie ją łamie.W ogóle wiele obiecywał m.in. to,że jeżeli nie spełni wyborczych obietnic,to odejdzie.I co? To jest marionetka bez honoru!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 20 Wrz 2018 20:17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Pani Posłanka Sobecka domaga się wycofania z kin filmu "KLER". Ciekawe co je się w nim nie podoba???

https://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-47300#

Ciekawe jak skomentowałyby, to forumowe pisiory? Ja nazywam to powrotem cenzury! Ale chyba się mylę, bo przecież w demokracji, nie jest to możliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 21 Wrz 2018 11:42:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona se może...
Toć to sympatyczka wszystkiego co kościelne, nawet pedofilii.
Klechy, trzęsą portkami.
Sądzę, że wielu ludzi przejrzy na oczy i skoncentruje uwagę na tym, czy warto mieć coś wspólnego z kk.
Film bazuje na faktach, dowodach udokumentowanych w mediach, więc o fikcji nie ma mowy.
Oczywiście, będą broniący pasożytów, śmiem nazwać - społecznych.
Co się dziwić, boją się racjonalności, kręcą ich gusła i bycie maluczkim, wobec świętojebliwego majestatu.

Mam wykupiony bilet do kina, na 28-ego. Dostanie go graniczyło z cudem.
Zostały wykupione miesiąc, przed pojawieniem się filmu w repertuarze.

Jestem ciekaw, który formowy PiSmak, pierwszy rzuci kamieniem w obronie nieskazitelnego kościoła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sob, 22 Wrz 2018 21:21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawy jaki procent tej pisowskiej ciemnoty(oj..,przepraszam)SUWERENA, wie co to znaczy ta prezesowa"ojkofobia"? Bo on chyba do nich przemawia - nie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 22 Wrz 2018 21:34:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link ----->
W PUNKT.

Co do "ojkofobii", to ciemny lud, będzie się teraz mądrował i powtarzał wciąż to słowo, podobnie jak Targowica.
Krzyczą słowo "lewak", nie mając pojęcia, co ono oznacza i jaką ma proweniencję - zawsze mam z tego polewę.Very Happy
Dzięki kartoflowi wyborcy, są mondrzejsi i błyskotliwsi.RazzVery Happy
Pokurcz, zarzuca innym to, co sam robi, uświadamiając ciemnocie, że nie ma z tym nic wspólnego.
Tak jak powiedział jeden z pisowców, że drogi powstałe za PO, nie liczą się bo zostały zbudowane na ludzkiej krzywdzie.
Bzdet roku, jakie to ujmujące, jak fakt planów budowy 3 mostów na terenie, gdzie nie ma rzeki.Razz
A ciemnota łyka to, jak pelikan.RazzVery Happy

Ojkofobia, ma genezę w strachu przed zaciszem domowym i rodziną.
Nie dziwię się jemu, że wpadł na to określenie, mając problem bycia z kimś w zamian za dzielenie domostwa z kotem.
Ewidentne koegzystencjalne powikłanie - ad personam.
Przecież zwierze go nie osądzi.
Very Happy
Ot, taka mnie naszła mała dygresja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Nie, 23 Wrz 2018 15:58:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna dama polskiej prawicy nie lubi KLERU!


https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pawlowicz-o-pogardzie-i-nienawisci-ludzi-oklaskujacych-film-kler/1rflp25
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2018 12:24:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiłaby w imieniu partii, poszłaby do spowiedzi i dostałaby rozgrzeszenie.Razz
Nadworna szczekaczka - profesor, której pracy naukowej, nikt nie widział na własne oczy.
Żenada Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2018 18:57:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrozumiałem to zaraz po ostatnich wyborach.Jemu zajęło to trochę więcej czasu.Ale lepiej później niż wcale! Jest nas(tak myślących),coraz więcej, ale poczucie wstydu nie pozwala niektórym na takie kroki.Mam jednak nadzieję,że wszyscy Ci zawiedzeni ludzie,pójdą na wybory i swoimi głosami podziękują tym oszustom!!!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/radny-andrzej-buczkowski-rzuca-pis-jest-zazenowany-swoja-partia/3bhd0c9#slajd-2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2018 21:00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
Ja zrozumiałem to zaraz po ostatnich wyborach.Jemu zajęło to trochę więcej czasu.Ale lepiej później niż wcale! Jest nas(tak myślących),coraz więcej, ale poczucie wstydu nie pozwala niektórym na takie kroki.Mam jednak nadzieję,że wszyscy Ci zawiedzeni ludzie,pójdą na wybory i swoimi głosami podziękują tym oszustom!!!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/radny-andrzej-buczkowski-rzuca-pis-jest-zazenowany-swoja-partia/3bhd0c9#slajd-2


Na psl zagłosuj, tona obornika gratis. Jedyna twoja argumentacja to nie głosować na pis. W sumie wasz cały ten program to tylko straszenie pisem. Z ruchu kukiz i nowoczesnej też odchodzili posłowie. Wiadomo, według ciebie tylko z pisu ludzie odchodzą (skrajna pisofobia). Bądź bardziej obiektywny chłopie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 164 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.059267 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski