STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
perfect dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 28 Sie 2012 15:09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam na tym osiedlu, jestem bardzo zadowolony, co prawda zimą czynsz za mieszkanie 60 m2 potrafi dojść nawet do 700 zł, ale szczerze powiedziawszy na niczym nie oszczędzam, w czynszu jest również woda, osiedle zadbane, czyste, zamknięte...czego chcieć więcej, ceny za metr kwadratowy kształtują się jakoś trochę powyżej 3 tyś. Faktycznie ściany trochę pękają, ale budynek "pracuje" więc nie ma się co dziwić.
Osobiście nie kupiłbym mieszkania w tym nowym bloku, ale właśnie ze względu na bliskie sąsiedztwo domów jednorodzinnych, no ale to już kwestia indywidualna...
Ogólnie osiedle na +.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2012 06:53:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz ma się tak: siedzę se na balkonie na porannym papierosku a tu słyszę - eeeeee padać bedzie nie ? panie ? a ja na to - jo ! ino niech popada bo długo sucho jest, a ma być jeszcze ciepło podobno, a sąsiad: zapytajmy Krzycha, Krzychu wie wszystko.
No i jak tu nie wierzyć w moc sprawczą naszego pana Krzysia ? Laughing Laughing Laughing Laughing
... bardzo miły poranek - takie lubię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2012 07:21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Nasz niezastąpiony pan Krzysiu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2012 07:39:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-/ napisał:
Smile Nasz niezastąpiony pan Krzysiu!


Pan Krzysiu to złoty człowiek. Kiedyś mi pompkę pożyczył do rowera. Gdyby nie on i jego pompka Laughing to spóźniłbym się do roboty. Naprawdę bez pana Krzysia ja nie wyobrażam sobie trgo osiedla. To człowiek z miasta. Silną ręką rządzi - i dobrze ! Laughing
Pan Krzysiu ma taką charyzmę jak mało kto. Wiele ludzi musiałoby się najpierw okrótnie spalić żeby osiągnąć taki stan ducha. Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kujawa59




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 140

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2012 18:25:19    Temat postu: perfet dom Odpowiedz z cytatem

LUDZIE trzymajcie takie temat nie na forum proszę Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Sro, 19 Wrz 2012 19:45:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo nowych osiedli jest do bani. Ciasno stłoczone bloki. Brak infrastruktury: klubów, sklepów, itp. Jest tylko metraż do spania i ...
Osiedla domków jednorodzinnych - bez architektonicznej myśli przewodniej. Nowe , a już jakby szroty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pią, 05 Paź 2012 13:45:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki.
Podpatrzone dziś o 13:30 - Miłe co ?
A może jakaś wódeczka z tej okazji ?????
To mówiłem ja - sąsiad !!!
Laughing Laughing Laughing


Ostatnio zmieniony przez DOLARGAN dnia Pią, 05 Paź 2012 14:03:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 08:09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mile
piękny zwyczaj Smile
ciekawe co za okazja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 10:54:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od minionego poniedziałku budują nam sklep Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blee




Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7

PostWysłany: Nie, 07 Wrz 2014 07:25:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w związku z kupnem mieszkania na ulicy sudeckiej odświeżam temat Smile
czy doszły jakieś nowe plusy i minusy osób mieszkających na ulicy sudeckiej bądź w blokach które budował perfect dom?
głownie chodzi mi o czynsz, o ciszę na osiedlu i w mieszkaniach, a no i jak tam wasz dozorca Wink
z góry dziękuję
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bronek




Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 08 Wrz 2014 11:44:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę kilka minusów które ostatnio są uciążliwe :
1. "Dżentelmeni" pijący alkohol pod sklepem. Po spożyciu, butelki, pety lądują na trawce i krzaczkach. Często po piwku załatwiają swoje potrzeby w tych samych krzaczkach.
2. Automaty znajdujące się z boku tego sklepu, mogę powiedzieć, że lokal stał się pijalnią napojów wyskokowych, fetor jaki tam się unosi aż cofa. Dodatkowo strach tamtędy przejść.
3. Zaczepki pijących "dżentelmenów " do kobiet.

Tu mała przerwa i pytanie : Dlaczego Straż Miejska nic z tym nie zrobi ? Pewnie dlatego, że pracują do 16 lub 17 ? Ale notatkę można przekazać Policji z prośbą o częstsze patrole w tym miejscu.

4. Wspaniała sąsiadka która chodzi na fali z dwoma pieskami, chowa się w krzaki i pije , często też myli te krzaczki z WC ( i o siusiu mi nie chodzi )
5. Zasrane chodniki i trawniki przez psiaczki
6. " Klub skuterkowy " mieszczący się pod jednym z domów, ciągłe zarzynanie wspaniałych maszyn ( simson itp. Smile. Ostatnio Młodzi Gniewni tymi rumakami palili gumę na chodniku z sklepem, a na finisz wylali stary olej na jeden z ekranów.
Czy Policji nie przeszkadza hałas z tych "pierdków" ? myślę, że stanowczo przekraczają dopuszczalne normy hałasu ?

7. Brak miejsc parkingowych. Jak masz dwa auta lub ktoś do ciebie przyjedzie, praktycznie nie ma się gdzie zatrzymać.

Gdyby można było wyeliminować powyższe, to osiedle było by rewelacyjne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pon, 08 Wrz 2014 12:30:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bronek napisał:
Napiszę kilka minusów które ostatnio są uciążliwe :
1. "Dżentelmeni" pijący alkohol pod sklepem. Po spożyciu, butelki, pety lądują na trawce i krzaczkach. Często po piwku załatwiają swoje potrzeby w tych samych krzaczkach.
2. Automaty znajdujące się z boku tego sklepu, mogę powiedzieć, że lokal stał się pijalnią napojów wyskokowych, fetor jaki tam się unosi aż cofa. Dodatkowo strach tamtędy przejść.
3. Zaczepki pijących "dżentelmenów " do kobiet.

Tu mała przerwa i pytanie : Dlaczego Straż Miejska nic z tym nie zrobi ? Pewnie dlatego, że pracują do 16 lub 17 ? Ale notatkę można przekazać Policji z prośbą o częstsze patrole w tym miejscu.

4. Wspaniała sąsiadka która chodzi na fali z dwoma pieskami, chowa się w krzaki i pije , często też myli te krzaczki z WC ( i o siusiu mi nie chodzi )
5. Zasrane chodniki i trawniki przez psiaczki
6. " Klub skuterkowy " mieszczący się pod jednym z domów, ciągłe zarzynanie wspaniałych maszyn ( simson itp. Smile. Ostatnio Młodzi Gniewni tymi rumakami palili gumę na chodniku z sklepem, a na finisz wylali stary olej na jeden z ekranów.
Czy Policji nie przeszkadza hałas z tych "pierdków" ? myślę, że stanowczo przekraczają dopuszczalne normy hałasu ?

7. Brak miejsc parkingowych. Jak masz dwa auta lub ktoś do ciebie przyjedzie, praktycznie nie ma się gdzie zatrzymać.

Gdyby można było wyeliminować powyższe, to osiedle było by rewelacyjne Smile


widziałem ten ekran wysmarowany i zdewastowany olejem ale skoro widziałeś jak wylewają smary dlaczego nie zadzwoniłeś po policje dziwne
Wielokrotnie przejeżdżając rowerem osobiście widziałem pijących alkohol tuż za sklepem w krzakach tuz przy chodniku więc zadzwoniłem po Policje bo to zbyt częsty widok. Sprzedawca w sklepie też to widzi i sprzedaje nadal alkohol.Dziwie się że mieszkańcy tego nie widzą i nie reagują a zwłaszcza firma Perfect która jest zarządcą osiedla
Sklep zapewne miał byś pod ręką by wyjść na drobne zakupy lub z dziećmi po lody a nie pijalnią piwa i omijać z daleka bo śmierdzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kklmwd




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 52

PostWysłany: Pon, 08 Wrz 2014 14:07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" ...często też myli te krzaczki z WC ( i o siusiu mi nie chodzi ) " - podobnie rzecz się ma przy boiskach ogrodzonych wysoką siaką , a dostępnych całą dobę. WC tam też nie zbudowano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Gość






PostWysłany: Pią, 10 Maj 2019 10:55:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam domy ze strony http://inhouse.szczecin.pl/domy/sprzedaz
Powrót do góry
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 10 Maj 2019 11:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pruj się, namolny spamerze Exclamation
Zamieszkaj tam, najlepiej w piwnicy, bez prądu i neta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021643 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski