STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dobry i sprawdzony fryzjer męski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hello




Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pon, 23 Mar 2015 15:51:03    Temat postu: Dobry i sprawdzony fryzjer męski Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam dobrego fryzjera męskiego w Brodnicy. Słyszałem o salonie na Hallera (nad Bistro). Czy jest on godny uwagi i jakie są ceny? Ktoś poleciłby też jakiś inny salon?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Sro, 25 Mar 2015 15:11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zwykle preferuję fryzurę na rekruta. Taką jest w stanie wykonać każda fryzjerka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Nie, 07 Paź 2018 12:54:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnoszę temat. Może jakiś barber shop? Od niedawna mieszkamy w Brodnicy więc nie znamy kompletnie nic Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 07:41:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie podnoszę temat- barber shop w Brodnicy? Męska część forum może coś podpowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 10:35:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wez nie zawracaj d**y pierdolami . Juz rok mieszkasz w Brodnicy i sama nic nie znalazlas ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 10:54:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks napisał:
Wez nie zawracaj d**y pierdolami . Juz rok mieszkasz w Brodnicy i sama nic nie znalazlas ?

Wyobraź sobie chamie,że nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 13:59:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rusz dupe ,albo sama otworz dzialalnosc , przeciez jest nisza . Mozesz tez pojechac do np. Torunia ,tam sa takie przybytki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 14:20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks napisał:
No to rusz dupe ,albo sama otworz dzialalnosc , przeciez jest nisza . Mozesz tez pojechac do np. Torunia ,tam sa takie przybytki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Odwiedziliśmy jeden z salonów w Brodnicy-ale jakość usługi i zdolności ,,barbera" są na poziomie Twoich wypowiedzi Rolling Eyes

Dlatego od roku jeździliśmy do Olsztyna,niestety właścicielka przenosi salon do innego miasta,zbyt odległego jak na odwiedziny co 3-4 tygodnie.

Serio- nie znajduję żadnych informacji o tym,że ktoś w Brodnicy zajmuje się profesjonalnie pielęgnacją brody, więc kieruję pytanie do osób mających coś mądrego do powiedzenia,czy ktoś taki jest w mieście?

Podsumowując- jak się chłopa nie wyśle gdzie trzeba, to będzie wyglądał jak taki Janusz czy tam jakiś Aleks... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 22:15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ze mna pojechalas,prawie jak do Olsztyna zeby specjalnie mezusiowi brodke przystrzygli.Bardzo wazna jest ta broda Twojego meza ,jesli warto jezdzic ax do np.Olsztyna , a moze prosciej ja zgolic i po problemie dla Was i calego forum, tym bardziej ze obecnie broda czesto sie kojarzy z "problemowymi" ludzmi z innej kultury,ktorej Europa nie trawi.Pozdrowienia dla jakiejs tam Lenki co pisze o pierdolach i jej brodatego ,schludnie przystrzyzonego mezusia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Wto, 10 Wrz 2019 22:34:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli będę miał kiedyś brodę to wolałbym mieć ład a nie jakby piorun w drapake strzelił .
Sprawdź salon fryzjerski na zamkowej nad kwiaciarnia chyba ogarniają brodaczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sro, 11 Wrz 2019 07:59:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks napisał:
Ale ze mna pojechalas,prawie jak do Olsztyna zeby specjalnie mezusiowi brodke przystrzygli.Bardzo wazna jest ta broda Twojego meza ,jesli warto jezdzic ax do np.Olsztyna , a moze prosciej ja zgolic i po problemie dla Was i calego forum, tym bardziej ze obecnie broda czesto sie kojarzy z "problemowymi" ludzmi z innej kultury,ktorej Europa nie trawi.Pozdrowienia dla jakiejs tam Lenki co pisze o pierdolach i jej brodatego ,schludnie przystrzyzonego mezusia .


Na bezpodstawne chamstwo odpowiadam tym samym, a w tym przypadku na normalnie zadane pytanie zostałam zaatakowana.
Nie toleruję prostactwa, osób które swoje żale i frustracje przelewają i konwertują pusto w kierunku osób,których światopogląd i styl życia nie zgadza się z otaczającą ich inercją.

Wiem,że dla Ciebie to jakiś kosmos,żeby facet o siebie dbał,a łeb ogolony Ramingtonem to maksimum. Współczuję Twojej partnerce/partnerowi.

Bez szczególnego zagłębiania się w Twoje posty widać zaściankowość,a merytoryka Twoich wypowiedzi jest równa tak ochoczo przez Ciebie komentowanych spamerskich linków.
Jak widać z poglądami nam nie po drodze, więc zrób mi przysługę a sobie nerwów nie psuj i zwyczajnie nie odpowiadaj na moje posty?!



Jack 254 Dzięki za podpowiedź Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Wto, 14 Sty 2020 14:32:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnawiam temat,

Szukam dobrego fryzjera męskiego, który ogarnia temat.
Mam już dość wizyt u tzw. fryzjerów którzy opierdolą ci łeb w minute i kasują jak za zboże. A po wizycie wyglądasz jakby cie żona strzygła.
Mogę zapłacić, ale wymagam.
Proszę o jakieś propozycje salonów fryzjerskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sro, 15 Sty 2020 13:42:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szooku napisał:
odnawiam temat,

Szukam dobrego fryzjera męskiego, który ogarnia temat.
Mam już dość wizyt u tzw. fryzjerów którzy opierdolą ci łeb w minute i kasują jak za zboże. A po wizycie wyglądasz jakby cie żona strzygła.
Mogę zapłacić, ale wymagam.
Proszę o jakieś propozycje salonów fryzjerskich.


Barberchata na Ogrodowej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024606 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski