STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
REBELION I BRODŁEJ

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sigma
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 15:11:45    Temat postu: REBELION I BRODŁEJ Odpowiedz z cytatem

W SOBOTĘ ZA BDK WYSTĄPI REBELION I BRODŁEJ
NA WSZYSTKO W RAMACH PERYFERI - WJAZD WOLNY

DOKŁADNY PROGRAM PERYFERI

PIĄTEK 1 LIPCA
godz. 18:00 Brodnicki Dom Kultury
OFICJALNE OTWARCIE PERYFERII
oraz
wernisaż fotografii
"Kontrasty" Karina Kubiak
"Sztuka Spojrzeń" Darek Grożyński

godz. 19: 30 Park za Brodnickim Domem Kultury
koncert zespołów hip - hopowych
LIRYCZNI MORDERCY (Trzcianka)
FORTERAP (Brodnica)

godz. 22:30 Park za Brodnickim Domem Kultury
GRUPA FIRESHOW MAMADOO
"Playing with fire" (Trójmiasto)


SOBOTA 2 LIPCA

godz. 18:00 Sala widowiskowa BDK
TEATR REALISTYCZNY
"Tosamość" (Skierniewice)

godz. 19:00 Park za Brodnickim Domem Kultury
koncert zespołów

BRODŁEJ (Brodnica)
REBELION (Brodnica)


NIEDZIELA 3 LIPCA


godz.17:30 Duży Rynek
koncert zespołu
BAMBI (Żuromin)

godz. 19:00 Sala widowiskowa BDK
TEATR BRAMA
"Poszukiwacze szczęścia" (Goleniowo)

godz.20:30 Muzeum - ruiny zamku
Jazzowe bujanie – koncert

"Krąg jako Koło" - Jarosław Salej & Krzysztof Majczuk
"Pery Petie" - Jarosław Salej
"Standardy jazzowe" - mieczyk & goostaw


Koordynator Peryferii Aneta Giemza – BDK
BDK (056 ) 49 821 42
e-mail peryferiabro@wp.pl
Powrót do góry
kucik
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 16:18:27    Temat postu: ooo!!! Odpowiedz z cytatem

bardzo mnie interesuje w jakim skladzie wystapi rebelion czy moze ktos mi napisac? POZDRO DLA WSZYSTKICH
Powrót do góry
hucu
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 01:15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartek, jagieł, plewniok, pióras, ciechan, i ktos tam jeszcze. pozdr
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 09:01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamadoo - byłem na nich chyba w zeszłym roku, jeśli dobrze pamiętam. to ci co tańczyli przy ścieżce z matrixa, oczywiście, jeśli dobrze pamiętem.
szkoda, że w tym roku program jest raczej skromny, ale mam nadzieję, że frekwencja dopisze!

1 lipca - piątek
godz. 18.00, Brodnicki Dom Kultury, wernisaż fotografii: „Kontrasty” Kariny Kubiak i „Sztuka spojrzeń” Darka Grożyńskiego;
godz. 19.30, park za BDK, Koncert zespołów hip-hopowych: „Liryczni Mordercy” z Trzcianki i „Forterap” i „PZP” z Brodnicy
godz. 22.30, park za BDK, Występ Grupy Fireshow Mamadoo „Playing with fire” z Trójmiasta

2 lipca - sobota
godz. 18.00, sala widowiskowa BDK, „Tosamość”- w wykonaniu Teatru Realistycznego ze Skierniewic
godz. 19.00, park za BDK, Koncert zespołów „Brodłej” i „Rebelion”

3 lipca - niedziela

godz. 17.30, Duży Rynek, Koncert zespołu „Bambi” z Żuromina
godz. 19.00, sala widowiskowa BDK, „Poszukiwacze szczęścia” w wykonaniu [url=http://66.102.9.104/search?q=cache:kKwaA1IeYbsJ:www.teatry.art.pl/!recenzje/zapiskioac_jak/powtorkaz.htm+teatr+brama+z+goleniowa&hl=pl&lr=lang_pl]Teatru Brama z Goleniowa[/url]
godz. 20.30 „Jazzowe bujanie”- koncert na zamku brodnickim - „Krąg jako Koło” – Jarosław Salej & Krzysztof Majczuk; „Pery Petie” – Jarosław Salej; „Standardy jazzowe” – mieczyk & gustaw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 10:41:19    Temat postu: ooo!!! Odpowiedz z cytatem

o ja ty zyjesz ? gdzie sie podziewasz Qciku?sluch o tobie zaginal ;]
Rebelion gra w składzie: Bartas, Piórek, Ciechan,Jagieu,Adrian no i my sie ciut udzielamy w chorkach z Mirasem na tym koncercie_co tam slychac?
Powrót do góry
k_siel
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 10:43:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to oczywiscie ja bylem ;] sie nie podpisalem
Powrót do góry
SIGMA
Gość






PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 11:18:16    Temat postu: DO SATANA - O MAMADOO Odpowiedz z cytatem

TO NIE JAST TA SAMA GRUPA TAMCI NAZYWALI SIĘ TANCERZE OGNIA SALAMANDRA - TO SĄ SAME LASKI - I TĘ GRUPĘ POLECIŁA SALAMANDRA. MOŻE I JEST SKROMNIEJ ALE WAŻNE ŻE JEST. POZDRAWIAM
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 15:52:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coś się dzieje. Tak trzymać, Sigma!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 15:52:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coś się dzieje. Tak trzymać, Sigma!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiśnia
Gość






PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 08:54:09    Temat postu: Ojoj jojoj Odpowiedz z cytatem

To się dziś zabawimy hy hy Pozdro.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 02 Lip 2005 21:26:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co takie imprezy lepiej byscie dali na kosciol a nie na ta szatanska muzyke. Takie jest moje zdanie i mam w d***e ta wasza muze.
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Nie, 03 Lip 2005 17:57:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
po co takie imprezy lepiej byscie dali na kosciol a nie na ta szatanska muzyke. Takie jest moje zdanie i mam w d***e ta wasza muze.

szanowny dewocie, zdziwiłbyś się w takim razie słysząc "revolucję" na festynie parafialnym w klasztorku. ma podobne przesłanie, grają nieco inaczej.
poza tym muzycy i "sutanniści" niewiele się nie różnią. podobnie piją, są psy na baby. z tą różnicą, że "sutanniści" więcej zarabiają Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 03 Lip 2005 19:16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi panie behemot prosze sie zle nie wyrazac na braci zakonnych bo to sami dobrzy ludzie chodze do kosciolka co tydzien i znam nie jednego z zakonnikow osobiscie. To sa dobrzy ludzie a ich miesieczne zarobki na pewno by panu nawet nie starczyly na jedna noc w tych szatanskich klubach jakimi jest piano. Nawet sam ksiadz proboszcz duzo nie zarabia. Lepiej by pan odmowil dziesiatke rozanca. Takie jest moje zdanie
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Pon, 04 Lip 2005 08:51:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

behemot napisał:
Anonymous napisał:
po co takie imprezy lepiej byscie dali na kosciol a nie na ta szatanska muzyke. Takie jest moje zdanie i mam w d***e ta wasza muze.

szanowny dewocie, zdziwiłbyś się w takim razie słysząc "revolucję" na festynie parafialnym w klasztorku. ma podobne przesłanie, grają nieco inaczej.
poza tym muzycy i "sutanniści" niewiele się nie różnią. podobnie piją, są psy na baby. z tą różnicą, że "sutanniści" więcej zarabiają Twisted Evil

w żadnym wypadku nie piszę o zakonnikach, mam o nich bardzo dobre zdanie.
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 04 Lip 2005 10:33:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj propobszcz ? polemozował bym czytałem art. o jednym z kościołów w Brodnicy zabytkowych ! kościołów że ludzie kazali proboszczowi zciągnąć satelity z kościoła (nadajniki z sieci telefonów komórkowych) bo ludzie sieźle czuli a on za to grubą kase brał wiec prosze nie pisać BZDUR !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018847 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski