STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jerzy Fijołek - kandydat do Rady Miejskiej, Okręg nr 1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Fijołek




Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 34

PostWysłany: Sro, 17 Lis 2010 22:00:34    Temat postu: Jerzy Fijołek - kandydat do Rady Miejskiej, Okręg nr 1 Odpowiedz z cytatem

Witam;
Kandyduję do Rady Miejskiej z Okręgu nr 1, lista nr 19, pozycja 3. Mam 54 lata,bezpartyjny, z zawodu jestem technikiem dentystycznym i prowadzę własną pracownię protetyki stomatologicznej. Moje główne zainteresowania to wędkarstwo, sport, rekreacja i turystyka, a także ochrona środowiska naturalnego. Szczególnie cenię sobie spędzanie wolnego czasu nad wodą z wędką w ręku, dlatego też czynnie udzielam się społecznie w funkcjonowaniu Polskiego Związku Wędkarskiego - obecnie jestem prezesem Rejonu PZW Brodnica, a także prezesem Koła Miejskiego w Brodnicy. Polski Związek Wędkarski, jako organizacja pozarządowa, nie może działać skutecznie bez współpracy z władzami lokalnymi, dlatego też zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Miejskiej, aby móc reprezentować środowisko wędkarskie w lokalnych samorządach. W Brodnicy na dzień dzisiejszy zarejestrowanych jest ponad jeden tysiąc wędkarzy, co stanowi ok 4% mieszkańców miasta, tak duża grupa ludzi nie może być niezauważona. Moją kampanię wyborczą ograniczyłem do kilkunastu afiszy w formacie A-4 wywieszonych w witrynach wybranych placówkach handlowych, irytują mnie stosy różnych ulotek wyborczych wyciąganych co dzień ze skrzynki pocztowej i przypuszczam, że nie tylko mnie taka sytuacja wytrąca lekko z równowagi, dlatego też nie chcąc nikogo z brodniczan denerwować - prezentuję się tu, na tym forum - kto zechce, to przeczyta i może zagłosuje na moją kandydaturę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2010 13:24:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydat zweryfikowany przez Brodnica.net. Zapraszamy do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Fijołek




Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 34

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2010 18:20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 6 h i 40 min. cisza wyborcza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY - dyskusje z kandydatami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01475 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski