STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ślub - parada
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karwos




Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2011 12:32:55    Temat postu: Ślub - parada Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w pardzie z kościoła Fatimy do sali weselnej w Wichulcu o godzinie 16:30 w sobotę (tj. jutro).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MiastoGastro.pl




Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 69

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2011 19:16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego powiedz coś więcej na ten temat Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2011 21:02:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory ale chodzi o jakiegos bikera czy o zwykly slub ludzi niezwiazanych ze swiatkiem motocyklowym? Bo jesli to drugie to nie robmy z siebie pajacykow do upiekszania czyichs uroczystosci.. Jezeli slub bierze motocyklista to wiadomo ze koledzy robia mu parade, i nie trzeba nikogo nigdzie namawiac tylko wszyscy sami wiedza ze sie "obstawia" slub i tyle, ale w przypadku checi zrobienia zamieszania na sile to pojada tylko pozerzy i "dwusezonowcy" zeby sie pokazac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 29 Kwi 2011 22:51:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to ślub motocyklistów ( czerwona RF 600 ). Młodzi jadą na motocyklu. Ja również jako świadek jadę motocyklem ( czerwona R6 ). Tak jak pisałem, kilku motocyklistów już się zdeklarowało. Także zapraszam na 16:30 do Kościoła p.w. Matki Bożej fatimskiej przy ulicy nowej.
Powrót do góry
MiastoGastro.pl




Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 69

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 09:51:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę pogoda nie sprzyja niestety, ale myślę że damy radę zaraz będę dzwonił do kumpli
do zobaczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 10:35:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nikt nie wie o kogo chodzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gooosc
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 13:37:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg a nie przeginasz troche? nie chcesz to nie, ale na Boga nie rob z siebie motocyklowego herosa ktory jako jedyny jest godny chwały. Rozumiem ze boli, ze teraz kazdego stac na motocykl, ze juz sie nie jest tym jednym z kilku, ktorzy zawsze wzbudzali furore i kazdy wiedzal ze to ONI! Juz uztkownik Criuser zauwazyl w innym temacie to co i teraz do mnie doszlo. Trzeba sie pogodzic z tym ze teraz kazdy moze na wyciagniecie reki miec ten wiatr we włosach. Czasy dobrych zlotów powoli odchodza w zapomnienie, wdziera sie komercja i chec zysku... ja to wszytsko dobrze rozumiem, ale czasy sie zmieniaja i trzeba przywyknac i do tego. pozdrawiam
Powrót do góry
romanthorne




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 110
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 14:29:45    Temat postu: parada ślubna Odpowiedz z cytatem

Prawdziwe zloty jeszcze są.Jeśli chcemy wiedzieć,kto bierze ślub,to chyba jest jasne.Zwyczajowo bierze się udział w takiej paradzie,gdy jest to osoba znajoma.Co do powszechnej możliwości zakupu motocykli,to odpowiem,
że motocyklizm to jest stan ducha,nie garażu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parada
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 17:54:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he he... parada była jak diabli, naliczyłam chyba 4 szt.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 19:57:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh;) no i wyszlo szydlo z worka;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob, 30 Kwi 2011 20:21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie widziałam żadnej parady. paru młodych na odkurzaczach jeździło ale to chyba nie oni ? a takie naganianie to mi sie bez sensu wydaje. gdyby to byli znajomi, watek na forum nie byłby potrzebny, ludzie sami by się skrzykneli... jeśli chcieliście zrobic widowisko ze slubu to trzeba było anarchistów z młodzieżówki wezwać.


nooooo, a mlodej parze sto lat !
Powrót do góry
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2011 09:09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo obrońców krzyża Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Nie, 01 Maj 2011 18:18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie. A to co powiedzial Romanthorne na temat motocyklistow wszyscy powinni sobie zapamietac, bo lepiej nie mozna bylo tego ujac. Pozdrowienia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość z parady
Gość






PostWysłany: Nie, 01 Maj 2011 20:11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żal mi was panowie...
skoro żaden z was nie ruszył du*ska żeby sprawdzić dokładniej co i jak to po kiego się wypowiadacie?

cyborg i inni forumowi malkontenci...
śpieszę wyjaśnić że było ok 20 motocyklistów!
Jest wideo z parady -ale nie dla was bo was tam nie było!!!! za to było palenie gum ,ryk silników , wszystko to co powinno być gdy ślub bierze jeden z was! Smile

Chłopaki razem Parą Młodą przejechali na motocyklach aż do Wi-CHULANKI - było na prawdę zaj*biście a wy po prostu wymądrzajcie się dalej na forum bo do niczego innego się nie nadajecie.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 01 Maj 2011 20:17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na tym weselu i maszyn było kilkanaście dlatego niektórym polecam wizytę u okulisty. pomysł był ekstra i wszystko wypaliło, 100 lat dla młodych!! Na cyborga weselu pewnie furmanka z kulawym koniem przejechała toteż chłop teraz zazdrości Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023658 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski