STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ślub - parada
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2011 20:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosciu ujawnij sie a nie piszesz anonimowo, a jesli chodzi o moje wesele to ci ktorzy mnie znaja to byli i pili do nastepnego dnia na imprezie po paradzie, a motocykli bylo duzo wiecej niz na tej waszej, pewnie nawet tylu na raz nie widziales.. co ty mozesz o tym wiedziec jak wtedy jeszcze pewnie siusiales w pampersa i na stojaco pod szafe wchodziles..
P.S. Ciekawe ilu uczestnikow tej parady znalo w ogole pare molda jesli musieli byc lapani na forum..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bonssai




Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 02 Maj 2011 21:17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam na weselu i paradzie i trochę przykro mi czytać o tej Waszej licytacji "bo u mnie więcej" "u mnie lepiej"

cyborgu jeśli Ty to Ty to między Tobą a młodymi jest różnica ale nie w pasji czy ilości znajomych a zwyczajnie wiekowo i w zamiłowaniu do grupy motocykli co nie znaczy że ktoś jest gorszy czy pozer ....

szkoda że nie złożycie koledze na dwóch kołach po prostu najlepszego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Para Młoda
Gość






PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 10:51:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za przybycie i za udział w przeżywaniu tak ważnej dla nas chwili!!!
Jest nam szalenie miło, że dotarło aż tylu zmotoryzowanych przyjaciół i znajomych!!!
Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękujemy i mamy nadzieje, że weselna wódeczka smakowała oraz że w piękny, słoneczny dzień ponownie spotkamy się na trasie!!!
Trzymajcie się cieplutko:*
Maria i Tomek.
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 11:17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonssai, to nie do konca tak.. Nie chodzilo mi o jakiekolwiek licytowanie, tylko po prostu zostalem przez kogos sprowokowany i tyle. A parze mlodej zycze Sto Lat i szczescia na nowej drodze zycia. Jesli ktos sie poczul urazony to wielkie sorry ale nie mialem tego na celu. Tylko nie lubie jak jakis pyszalek ktory dopiero zaczyna w motocyklowym swiatku uwaza ze pozjadal wszystkie rozumy. Ja kiedys dawno tez zaczynalem i uczylem sie od starszych stazem.. Troche pokory..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 14:18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg napisał:
Bonssai, to nie do konca tak.. Nie chodzilo mi o jakiekolwiek licytowanie, tylko po prostu zostalem przez kogos sprowokowany i tyle. A parze mlodej zycze Sto Lat i szczescia na nowej drodze zycia. Jesli ktos sie poczul urazony to wielkie sorry ale nie mialem tego na celu. Tylko nie lubie jak jakis pyszalek ktory dopiero zaczyna w motocyklowym swiatku uwaza ze pozjadal wszystkie rozumy. Ja kiedys dawno tez zaczynalem i uczylem sie od starszych stazem.. Troche pokory..


dla mnie głupi był sam fakt zwoływania ludzi na ta paradę. znajomi wiedza co robić, to dla nich sprawa oczywista taka parada. ale żeby obcych ludzi zwolywac na forum bo sie ktos hajta ?!
Powrót do góry
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 17:45:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisalem w swoim pierwszym poscie o tym samym jesli ktos nie zauwazyl.. Niewazne, slub sie odbyl, parada z tego co czytam tez i nie ma o co bic piany.. To juz nie te same parady co kilka-kilkanascie lat temu ale nikt temu nie zapobiegnie, dzis motocykl to nie dla wszystkich pasja i sposob na zycie, dla niektorych to tylko kolejna zabawka i chwilowa moda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smok
Gość






PostWysłany: Wto, 03 Maj 2011 21:26:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Państwo, zakończcie te beznadziejne wpisy! Pomyślcie jak czują się młodzi czytając takie notki, a czytali na bank, bo jest od nich podziękowanie... Był ślub, była parada, młodzi zadowoleni - nie psujcie weselnej atmosfery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2011 22:32:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mój ślub przyjechało paru łajtunów, ale zapamiętam ich do końca życia.
Trochę się chłopaki wkurzyli bo jechali za końmi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciecon
Gość






PostWysłany: Nie, 03 Cze 2012 19:32:30    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

na cyorga weselu byłem i było bardzo dużo motocykli i nie ma co gadać obstawa sie wesela swoich znajomych a nie tych którzy mają motocykle bo w ten sposób w sezonie nic innego byśmy nie robili tylko po paradach jeździli
Powrót do góry
zap.
Gość






PostWysłany: Nie, 03 Cze 2012 20:26:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skad ty sie urwałes z tym postem po roku czasu?????
Powrót do góry
raku




Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 205
Skąd: bCa

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2012 21:26:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jechac po to zeby komus slub upiekszyc ?;> nawet nie znajac tej osoby ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andre




Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 16 Gru 2012 14:20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, jaka dyskusja, a przecież chodzi tylko o miły gest! Na moim ślubie tez było pełno motocyklistów zwołanych przez forum i wspominamy to wszyscy bardzo dobrze. Ci, którzy nas znali przywieźli jeszcze w prezencie ciekawe książki (nie chcieliśmy alkoholu, a kochamy czytać), a reszta przyjechała dla przyjemności, nie było takiej spiny. Luzik, pokój!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dafit




Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 16 Gru 2012 18:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie coś dołożyć od siebie do tematu to patrzcie na daty Very Happy Bo to troche stary kotlet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016685 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski