STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wystawa zabytkowych motocykli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Wto, 17 Maj 2011 12:34:32    Temat postu: Wystawa zabytkowych motocykli Odpowiedz z cytatem

Witam, info grzecznościowe Smile

Dnia 4.06.2011r. od godz. 11.00 - 15.00 na Placu Jana Pawła II odbędzie się wystawa motocykli zabytkowych  (motocykle powyżej 18 lat). Osoby posiadające ciekawe motocykle, a jednocześnie chętne do wyeksponowania ich na wystawie proszone są o kontakt z Wąbrzeskim Domem Kultury, ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno, tel. 56 688 17 27, e.mail: animacja@wdkwabrzezno.pl. Dodatkowe informacje: Paweł "Śliwka" Śiwiński 600 990 041; Marcin "Wacek"  Wacławski 723 525 886.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 06:23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam tylko aż nasz "jedyny słuszny motonita" napisze, że to obciach na takie spędy motocykle wystawiać Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 07:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cruiser chlopcze jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie prowokuj mnie znowu bo widac ze na forum tylko zaczepki ciagle szukasz..

Co do samej imprezy-moze byc ciekawie, w ostatnich latach weterany odeszly niejako na dalszy plan ze wzgledu na zalew motocykli japonskich, moze jest szansa ze nieco wyjda z cienia, na pewno zajrze. Dziwi mnie tylko wiek motocykli - 18 lat, przeciez generalnie weteran powinien miec minimum 25 lat no ale to akurat szczegol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 08:21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Uderz w stół a nożyce się odezwą" Laughing
cyborg napisał:
[...]nie prowokuj mnie znowu bo widac ze na forum tylko zaczepki ciagle szukasz..[...]
nie prowokuje tylko wytykam Ci Twój samozachwyt nad samym sobą
cyborg napisał:
[...]Dziwi mnie tylko wiek motocykli - 18 lat, przeciez generalnie weteran powinien miec minimum 25 lat [...]
... oczywiście, poza tym musi mieć żółte blachy, nie może być produkowany od 15 lat i mieć nad sobą konserwatora zabytków - tylko ile takich maszyn by się zjawiło w Brodnicy Question
Organizatorzy pewnie przyjęli, że skoro jest pełnoletni (wspomniane 18 lat) to się nadaje...

P.S. I proszę nie obrażaj mnie - nie jestem chłopcem Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 08:55:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje wypowiedzi od paru dni na tym forum wlasnie wskazuja ze jestes chlopcem ktory mysli ze rzadzi piaskownica na placu zabaw..
A jesli chodzi o zolte blachy to cos ci sie popier... lo. Widocznie w zyciu nie miales weterana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 09:02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech to Twoje "wszystkowiedztwo" Rolling Eyes
Cytat:
Tablice zabytkowe są wydawane do samochodów i motocykli, które mają ponad 25 lat, nie są produkowane od co najmniej 15 lat i są wpisane do rejestru dóbr kultury. Mogą również zostać wydane na młodszy pojazd prototypowy, który nie wszedł do produkcji seryjnej. Mają żółte tło, a po prawej stronie symbol pojazdu zabytkowego (samochodu lub motocykla), czyli tzw. "dryndę".

Na tablicach zabytkowych miejsce rejestracji jest oznaczane tak samo, jak na tablicach zwyczajnych. Numer może mieć postać:

w powiatach z wyróżnikiem dwuliterowym :

- 2 litery + 2 cyfry + 1 litera, - 2 litery + 3 cyfry. [3]

w powiatach z wyróżnikiem trzyliterowym :

– 3 litery + 1 cyfra + 1 litera, - 3 litery + 2 cyfry,[3] - 3 litery + 1 litera + 1 cyfra.[3]
Cyborg, jest takie mądre powiedzenie które sobie powinieneś wziąć do serca "Starość* nie ma monopolu na mądrość".

/* nie zarzucam Ci Twojego wieku - po prostu zacytowałem przysłowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 09:42:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cruiser nie wiem po co cytujesz tu przepisy, chyba chcesz przez to zeby postrzegano cie dzieki temu jako madrzejszego, ale samo "kopiuj-wklej" tego nie zalatwi..
Jakie warunki musi spelniac pojazd ktory chcemy zarejestrowac jako zabytek to wiem, ale weteranem jest rowniez pojazd zarejestrowany na "normalnych" blachach, pod warunkiem ze ma skonczone 25 lat. I tylko o to mi chodzilo. Po prostu zolte blachy nie sa konieczne do tego zeby pojazd "lapal sie" do kategorii weterana, a wg ciebie tylko pojazdy na zoltych blachach maja taki status.. Zly tok myslenia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 11:21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Cyborg, w tytule stoi niebieskie na białym, że to zlot nie starych motocykli, nie motocyklowych weteranów tylko... no właśnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 11:47:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojecie "motocykli zabytkowych" w tym konkretnym kontekscie jest pojeciem bardzo ogolnym i niescislym, co mozna wnioskowac po podanym minimalnym wieku (18 lat). Ja wlasnie bylem zdziwiony ze ktos wprowadzil kategorie wiekowa 18 lat, podczas gdy w wiekszosci imprez oraz generalnie podzialow na kategorie liczba 25 lat jest wiekiem granicznym. I tylko dlatego to napisalem, zreszta zauwazylem nastepnie ze to akurat szczegol. Ty robisz dlugie, nikomu niepotrzebne wywody i "z igly widly" na temat zabytkow i zoltych blach..
A jesli chcesz byc juz taki drobiazgowy, to napisano ze to nie zlot a wystawa, a to tez roznica..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carlos




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Maj 2011 14:39:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w moim garażu stoi zabytek na normalnych CBRkach

SHL z 1966 roku ;]

Kiedyś przeglądałem tematy na temat rejestracji na żółtych blachach to jeszcze jest warunek 70 lub 75% oryginału części. . .

no i oczywiście droższe koszta rejestracji, opinie rzeczoznawców itp itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 23 Maj 2011 22:18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyborg zalecisz Uralem z gondolą na rynek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 24 Maj 2011 07:26:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie, Wojs ma slub w tym terminie wiec lecimy obstawiac;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01725 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski