STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Hurtownia Olei w B-cy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fictive




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: B-ca

PostWysłany: Wto, 31 Maj 2011 18:43:48    Temat postu: Hurtownia Olei w B-cy Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu w skrzynkach na listy znajduje ulotki dotyczące w/w hurtowni znajdującej się na Gajdy .Cenowo wygląda to nieźle. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alejandro




Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 19
Skąd: z domu

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2011 12:40:11    Temat postu: Re: Hurtownia Olei w B-cy Odpowiedz z cytatem

fictive napisał:
Od jakiegoś czasu w skrzynkach na listy znajduje ulotki dotyczące w/w hurtowni znajdującej się na Gajdy .

Ulotka dobra sprawa bo można podłożyć pod butelkę, po której czasami olej poleci... Zużywam ok. 0,5L Kujawskiego na miesiąc, nie wiem czy chce mi się szukać oleju po hurtowniach :P

fictive napisał:
Co o tym myślicie?

Pachnie mi to kryptoreklamą :twisted:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Millank




Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 101
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2011 13:54:10    Temat postu: Re: Hurtownia Olei w B-cy Odpowiedz z cytatem

Alejandro napisał:

Ulotka dobra sprawa bo można podłożyć pod butelkę, po której czasami olej poleci... Zużywam ok. 0,5L Kujawskiego na miesiąc, nie wiem czy chce mi się szukać oleju po hurtowniach Razz


nie wiem czy kręcisz bekę czy nie, ale zdaje się, że tu chodzi o hurtownie olei silnikowych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fictive




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: B-ca

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2011 15:29:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak,chodzi o hurtownie olei silnikowych.
Nie mam nic z tym wspolnego,a gdyby nie uotki, ktore roznoszą nie mialabym pojecia o tym,ze mozna gdzies kupić taniej w B-cy olej do samochodu.

Szkoda tylko,ze tak słabo to jest nagłosnione, bo same ulotki chyba nie wystarcza,ale moge się mylić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Millank




Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 101
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 01 Cze 2011 18:16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fictive napisał:
tak,chodzi o hurtownie olei silnikowych.
Nie mam nic z tym wspolnego,a gdyby nie uotki, ktore roznoszą nie mialabym pojecia o tym,ze mozna gdzies kupić taniej w B-cy olej do samochodu.

Szkoda tylko,ze tak słabo to jest nagłosnione, bo same ulotki chyba nie wystarcza,ale moge się mylić.



spokojnie temat dopiero ruszył, trochę czasu musi minąć zanim się rozniesie ale tak się stanie na pewno bez obaw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2011 07:04:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za chwilę w te formie hydrauliczno/łazienkowe zaczną sprzedawać również olej spożywczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fictive




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: B-ca

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2011 15:21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej spożywczy nie jest tak drogi jak olej samochodowy:D
z jednej strony dobra sprawa, bo przy wymianie oleju masz przynajmniej 50 zl wiecej w kieszeni. jakis plus jednak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Czw, 02 Cze 2011 19:36:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupować olei luzem do aut osobowych , one się nadają tylko do starych rupci i traktorów co już biorą olej wraz z paliwem. a czy cena nie jest niższa ze względu na to że olej ten jes z zagranicy bez akcyzy, na allegro jest podobnie nisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021351 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski