STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
"Zerówka" gdzie i jak zapisać dziecko?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewik




Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 27

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2012 22:34:59    Temat postu: "Zerówka" gdzie i jak zapisać dziecko? Odpowiedz z cytatem

Witam. Mój problem dotyczy zapisania dziecka do oddziału zerowego. Obecnie córka (jako 5-latek) uczęszcza do przedszkola w Górznie. W maju zmieniamy miejsce zamieszkania i nie damy rady wozić jej prawie 40km do Górzna...Nie wiem jak to jest z "zerówkami" w Brodnicy. Czy są one częścią szkoły czy przedszkola? Kiedy trzeba dziecko zapisać? Czy trzeba mieć zameldowanie w Brodnicy? I gdzie warto zapisać dziecko? Oczywiście zależy mi na rozpoczęciu nauki we wrześniu. Proszę o wszelkie informacje. Dodam, że nie posyłam dziecka do klasy I ze względu na zmianę otoczenia, co na pewno nie będzie łatwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2012 23:07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddziały zerowe organizowane są w szkołach i w przedszkolach. Zapisy już się zaczęły, szukaj przedszkoli/szkół w okolicach nowego miejsca zamieszkania.
P.S. Nie wiem czy problemem przy zapisie nie będzie brak meldunku, w sekretariacie Ci wszystko odpowiedzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monia




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 12

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2012 23:08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka chodzi do zerówki przy szkole podstawowej nr 1 na ulicy Królowej Jadwigi,są tam 4 oddziały zerowe,dzieci chodzą na dwie zmiany,jeden tydzien na rano,drugi na popołudnie.Zapisy już są w sekretariacie szkoły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewik




Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 27

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2012 14:38:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałam w SP2 i muszę zameldować dziecko żeby mogło być przyjęte, w przeciwnym wypadku wpiszą ją na listę rezerwowych i może będzie miejsce... Jednak po dłuższym zastanowieniu i wielu opiniach zdecyduję się chyba na zapisanie córki do przedszkola na ul. Zielonej. Może któryś z rodziców może mi coś napisać o oddziale zerowym w tym przedszkolu? O samym przedszkolu słyszałam dobre opinie, a jak to jest z "zerówką"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017871 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski