STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
praca w Brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorciap




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 12:32:27    Temat postu: praca w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Razem z mężem zamierzamy się przeprowadzić do Brodnicy w niedługim czasie. Chciałam się zapytać o jakiekolwiek prace biurowe czy ktoś słyszał o wolnych stanowiskach czy tylko trzeba mieć znajomości jak to naprawdę jest? Jeździmy do Brodnicy od lat i zakochaliśmy się w tych terenach zamierzamy porzucić wielkie miasto, paskudnych mieszczuchów goniących za kasą i żyć skromiej ale spokojniej w miłej atmosferze małego, czystego miasteczka i jego okolic. Nie interesuje nas duża pensja chcemy zyć z miesiąca na miesiąc tak jak żyjemy do tej pory tylko oby jakoś przeżyć. Pozdrawiam mieszkańców Brodnicy D.P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wszystkodobrze




Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 36

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 13:10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję odwagi, nie wielu ludzi w tych czasach zdecydowało by się ta taki krok.

Brodnica ma swoj urok i taż zawsze chętnie odwiedzam rodziców, jeśli chodzi o pracę to łatwo nie będzi, ale jeśli macie doświadczenie i dobre chęcie to w końcu coś znajdziecie.

Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorciap




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 13:40:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nas nikt nie zechce do pracy to pomyśłimy o czymś małym swoim by otworzyć. Naprawdę żyć w mieście za małą pensję w tych spalinach i wśród "szczurów" bo miasto to jeden wielki wyścig szczurów - jest okropne. A ja chcę mieszkać w okolicach Brodnicy w spokoju za mniej pieniędzy ale być z mężem szczęśliwszą. Smile
A staz...no nie za wielki bo jesteśmy młodzi i po studiach więc staż pracy 6 letni dopiero mam.


Ostatnio zmieniony przez dorciap dnia Pią, 27 Lip 2012 14:47:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 14:47:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Waszych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Zauważyłam że ostatnio w Brodnicy i okolicach jest zapotrzebowanie na pracowników biurowych władających co najmniej jednym językiem obcym (angielski, niemiecki lub rosyjski). Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorciap




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 14:49:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo to coś dla męża On zna niemiecki baaardzo dobrze bo jest filologiem niemieckim i lubi pracę biurową. Gorzej ze mną bo uczyłam się angielskiego w szkole dawno temu i tylko podstawy pamiętam. Dziękuję za budującą informację Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 16:59:41    Temat postu: Re: praca w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

dorciap napisał:
zamierzamy porzucić wielkie miasto, paskudnych mieszczuchów goniących za kasą i żyć skromiej ale spokojniej.Nie interesuje nas duża pensja chcemy zyć z miesiąca na miesiąc tak jak żyjemy do tej pory tylko oby jakoś przeżyć. Pozdrawiam mieszkańców Brodnicy D.P.

hm, Rolling Eyes ja zrobiłam to samo . jakiś czas temu. Dziwnie czytać coś co ktoś inny napisał a tak samo myśli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorciap




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 17:05:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo czyli nie tylko my mamy taki pomysł to miłe Smile . Czy decyzja życiowa była dobra? Ciężko i długo trzeba było pracy szukać??? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czesia




Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 113

PostWysłany: Pią, 27 Lip 2012 20:10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż wydaje mi się, że nie bedzie miał problemów z pracą, mój znalazł po tygodniu
ze mna było troche gorzej
ale sie udało Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018082 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski