STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dobra, zmiana
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gem




Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 25

PostWysłany: Sro, 16 Mar 2016 23:27:39    Temat postu: Dobra, zmiana Odpowiedz z cytatem

Na forum trwa zażarta dyskusja o wartościach, patriotyzmie, tym najprawdziwszym, Piłsudski, wyklęci, przeklęci, a tak naprawdę te idee przykrywają jedno dążenie - kasa i stanowiska. Prasa zawalona jest przykładami obejmowania stanowisk przez ludzi bez żadnych kwalifikacji, ale swoich. Wcześniej było podobnie, ale ci namaszczeni przez PO coś potrafili i na czymś się znali.
Przykład z naszego podwórka. Nasz lokalny moralista i piewca wartości jedynie słusznych Pan Jacek Tyburski, wieczny kandydat na ...już się odnalazł. Firma : ARiMR oddział Wąbrzeźno. Stanowisko : kierownik. Wykształcenie : filozof czy teolog, coś w pobliżu.
Prezesem ARiMR jest sławny Obajtek, były wójt Pcimia wobec którego toczy się postępowanie o łapownictwo. I o to właśnie chodzi. maluczkim zamulać umysły chorymi ideami, maluczcy uwierzą i zmienią złą władzę, a sprytny działacz już wskakuje na fotelik z regularną, przyzwoitą kasą. A że się nie znam? A co mi zrobicie ? A ku ku !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 00:10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Wąbrzeźnie nie będą go kojarzyć tak jak w Brodnicy, jeśli chodzi o kompetencje to wyniósł je z własnego grajdołka.

Ostatnio zmieniony przez QbaBrodnicki dnia Czw, 17 Mar 2016 23:42:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 02:08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś musi to robić, no to robi p. Jacek. Nie boi się żadnej pracy. Nie może myśleć tylko o swoich ideałach – musi wyżywić rodzinę. A dziś fachowcy i tak prawie nie różnią się od niefachowców :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 08:19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co ten płacz Question

w kapytalyzmie nawet najpospolitszy robol jest zmuszony się przekwalifikowywać, więc o pretensje, że filozof jest kierownikiem jakiejś firmy? Spawacz może być tapicerem? W kapytalyzmie może Exclamation

Chcielyśta kapytalyzmu, to go mata. O takie Polskie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 17:33:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko tu zarządza się znacznymi kwotami, które w większości pochodzą z budżetu UE. Jeśli w lipcu po zakończeniu wypłat dopłat dla rolników, kontrola z Brukseli wykaże nieprawidłowości zapłacimy wszyscy karę finansową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gem




Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 25

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 21:26:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to właśnie tak działa. Wrzucimy Jasińskiego do Orlenu, bo taka trochę większa stacja paliw, Wójta gminy Pcim na prezesa ARMiR bo to przecież coś tam dla rolników, a gmina to rolnicy itd itp.
Mam swoją teoryjkę, że tam gdzie jest dużą kasa wpuszczają baaardzo zaufanych, albo takich co mają coś na sumieniu i zrobią wszystko dla wodza. Nie muszą się znać na tym, bo wódz też się nie zna. Idzie o to, aby zatrzymać strumień kasy na reklamy w prywatnych mediach. Niech się wykrwawią, albo będą na smyczy wodza. Wychowani na Trybunie Ludu już tak mają i Ci którzy wszędzie widzą 'lewactwo" najlepsze przykłądy mają pod ręką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Czw, 17 Mar 2016 23:48:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie chodzi o to aby te agencje również zdegradować publicznie obsadzając niekompetentnymi funkcjonariuszami. Jak się coś rypnie, wymieni się owego kierownika, oczywiście za sowitą odprawą. Najważniejsze aby zaufanie społeczeństwa do instytucji spadło a wtedy czysta droga do jej likwidacji. I kolejne populistyczne argumenty na to, że UE nic nam nie daje tylko zabiera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2016 01:42:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To p. Jacek tylko na trochę i do odstrzału?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 18 Mar 2016 09:18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suweren wybrał tych co godni są siorbać ze żłobu .....
Co za różnica czy sie zna czy nie , nadaje czy nie , jest koryto więc trzeba korzystać . Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2016 15:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiSklaki, krzyczą na poprzednią władzę a sami są, świniami od koryta.Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 19 Mar 2016 22:53:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne składka partyjna teraz wzrośnie skoro są gwarantowane apanaże...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 07:46:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zaczerpnijmy u źródła ?
Panie Jacku czy na to stanowisko był ogłoszony konkurs ?
Kto jeszcze startował ?
Jakie Pana kwalifikacje przesądziły o tym że to właśnie Pan dostał to stanowisko ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 07:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack, zazdrościsz i tyle. W kapytalyzmie możesz być Rockefellerem albo Billem Gatesem, rynek cię zweryfikował, więc idz do roboty (koniecznie do śmierci), zausz firmę, albo zapisz się do jakiejś partii i rób karierę a nie na forum się wypłakujesz Laughing

Ja panu Jacku nie zazdroszczę, przedawkowałem kapytalyzm i teraz w poczuciu wszechogarniającej wolności wiem, że mogę być sobą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 08:12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
Jack, zazdrościsz i tyle. W kapytalyzmie możesz być Rockefellerem albo Billem Gatesem, rynek cię zweryfikował, więc idz do roboty (koniecznie do śmierci), zausz firmę, albo zapisz się do jakiejś partii i rób karierę a nie na forum się wypłakujesz Laughing

Ja panu Jacku nie zazdroszczę, przedawkowałem kapytalyzm i teraz w poczuciu wszechogarniającej wolności wiem, że mogę być sobą Wink


Masz rację trochę zazdroszczę , na swoje stanowisko pracowałem bardzo ciężko i bardzo długo a wystarczylo sie zapisać sie do partii i zapewnić sobie tym samym ciepłą posadkę ....
frajer jestem , myślałem że liczą sie kompetencje

Dobra zmiana Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 09:43:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba mieć BMW

BiernyMierny(ale)Wierny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021739 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski