STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dobra, zmiana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 12:01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z oficjalnej strony ARiMR:
„ARiMR została wyznaczona przez Rząd RP do pełnienia roli akredytowanej agencji płatniczej Unii Europejskiej.
Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych. Agencja, jako wykonawca polityki rolnej, ściśle współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. ARiMR podlega jednocześnie nadzorowi Ministerstwa Finansów w zakresie gospodarowania środkami publicznymi.”
Kwalifikacje p. Jacka: http://jacek-tyburski.blog.onet.pl/dla-mediow/

Jeśli przyjąć, że wszystko co napisano, ma pokrycie w faktach, trudno o lepszego kandydata niż p. Tyburski. Poza tym powinniśmy się chyba cieszyć, że to nasz Jacek, a nie jakiś obcy Antoś :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 13:19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:

Masz rację trochę zazdroszczę , na swoje stanowisko pracowałem bardzo ciężko i bardzo długo a wystarczylo sie zapisać sie do partii i zapewnić sobie tym samym ciepłą posadkę ....
frajer jestem , myślałem że liczą sie kompetencje


Możemy gdybać ze tak jest jak piszesz bo nie występujesz z imienia i nazwiska w przeciwieństwie do J.Tyburskiego. Oczywiście pod nickiem Jack 254 możesz tworzyć tutaj cv jakie tylko chcesz.
Może pochwal się tutaj publicznie a okaże się że masz tak wiele umiejętności i doświadczenia że nie trzeba wstępować do żadnej partii. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gem




Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 25

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 13:23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, kwalifikacje podobne jak tow. Jasińskiego do kierowania Orlenem. Rolnictwo - 0, ekonomia - 0, za to epizod w kuźni kadr dyr. ****** liczy się potrójnie. Wszyscy się cieszymy, że,, nasz Pan Jacek '' będzie sobie zarządzał oddziałem w Wąbrzeźnie. To tylko w Brodnicy wymagania na dyrektorskie stanowiska są tak wysokie, że ściąga się przybyszów z ,, za granicy ".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 14:28:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisuary obsadzają gniazda swoimi, oby szybko, oby prędko, a każdy pisuar bez względu na wyznawaną ideologię czy smoleńską czy radio maryjna gna do koryta Laughing


p.s.
żony zaczeły już zajomować stanowiska nawet , ach poszła machina poszła w ruch

p.s.
Rydzy gdzie jest kasa z okresu ratowania Stoczni Gdańskiej, oddaj ,,,,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 14:32:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gem napisał:
Rzeczywiście, kwalifikacje podobne jak tow. Jasińskiego do kierowania Orlenem. Rolnictwo - 0, ekonomia - 0, za to epizod w kuźni kadr dyr. ****** liczy się potrójnie. Wszyscy się cieszymy, że,, nasz Pan Jacek '' będzie sobie zarządzał oddziałem w Wąbrzeźnie. To tylko w Brodnicy wymagania na dyrektorskie stanowiska są tak wysokie, że ściąga się przybyszów z ,, za granicy ".
Po Twoim wpisie domyślam się, że nigdy szefem nie byleś i nie masz w związku z tym pojęcia o „szefowaniu”. Ty chyba myślisz, że p. Jacek musi znać się na hodowli królików, klasie jajek i oziminie (i to naturalnie lepiej niż rolnik!) Poza tym umniejszasz i ignorujesz fachowe wykształcenie i przebieg dotychczasowej pracy zawodowej p. Jacka.
Jeśli ci ściągani do Bcy mają rzeczywiście wyższe umiejętności teoretyczne i praktyczne jak miejscowi, to nie mam nic przeciwko „za granicy” (po prostu jako logicznie myślący nie mogę mieć nic przeciw)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 15:09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jednak ten wybieg obsadzenia stanowiska w Wąbrzeźnie Tyburskim a w Brodnicy pisuarkiem z Rypina?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 15:39:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po części pomijając, lecz nieznacznie....

Obsadzają swoimi, gdzie tylko można, by narobili syfu.
Znajomości Panie, tak się robi w PiSie. I kto tu krzyczy o korycie, gorszego nie mają Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 16:11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Jack 254 napisał:

Masz rację trochę zazdroszczę , na swoje stanowisko pracowałem bardzo ciężko i bardzo długo a wystarczylo sie zapisać sie do partii i zapewnić sobie tym samym ciepłą posadkę ....
frajer jestem , myślałem że liczą sie kompetencje


Możemy gdybać ze tak jest jak piszesz bo nie występujesz z imienia i nazwiska w przeciwieństwie do J.Tyburskiego. Oczywiście pod nickiem Jack 254 możesz tworzyć tutaj cv jakie tylko chcesz.
Może pochwal się tutaj publicznie a okaże się że masz tak wiele umiejętności i doświadczenia że nie trzeba wstępować do żadnej partii. Twisted Evil

Różnica polega na tym że pracuje w prywatnej firmie, prace dostałem po,, castingu" w którym oceniono moje kwalifikacje.
Nie jest to państwowe koryto które koleś z partii załatwił...
Ps.fenrir to imię czy nazwisko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 16:13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanasaba napisał:
Gem napisał:
Rzeczywiście, kwalifikacje podobne jak tow. Jasińskiego do kierowania Orlenem. Rolnictwo - 0, ekonomia - 0, za to epizod w kuźni kadr dyr. ****** liczy się potrójnie. Wszyscy się cieszymy, że,, nasz Pan Jacek '' będzie sobie zarządzał oddziałem w Wąbrzeźnie. To tylko w Brodnicy wymagania na dyrektorskie stanowiska są tak wysokie, że ściąga się przybyszów z ,, za granicy ".
Po Twoim wpisie domyślam się, że nigdy szefem nie byleś i nie masz w związku z tym pojęcia o „szefowaniu”. Ty chyba myślisz, że p. Jacek musi znać się na hodowli królików, klasie jajek i oziminie (i to naturalnie lepiej niż rolnik!) Poza tym umniejszasz i ignorujesz fachowe wykształcenie i przebieg dotychczasowej pracy zawodowej p. Jacka.

Chyba rozmawiamy o innym Jacku....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 16:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:

Ps.fenrir to imię czy nazwisko?


Tylko ze Ja w przeciwieństwie do ciebie nie podważam niczyich kompetencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 18:01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
...Chyba rozmawiamy o innym Jacku....
Co do p. Jacka (na podstawie podanych przez niego informacji):
umie logicznie myśleć i rozwiązywać problemy (dowody: klasa mat-fiz w lepszych jeszcze latach, studia filozoficzne na KUL-u (za komuny KUL był uczelnią dla wybrańców, a marzyło wielu)). Posiada niezbędną wiedzę jeśli chodzi o fundusze unijne (studia podyplomowe w tym zakresie). Ma szerokie spojrzenie na uwarunkowania (poznał tych od o. Grzybka i tych finansowanych przez Żyda). Do tego ma doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych i z własnej działalności gospodarczej. Jako członek rządzącej partii jest gwarantem właściwej interpretacji aktualnego prawa i nieformalnych zaleceń. Posiada zdolności organizacyjne (dotychczasowe społeczne i zawodowe funkcje) Co chcieć więcej? Pasuje jak ulał! Dobrze, że poszedł trochę dalej; w Bcy by go zbyt wielu „po znajomości” podchodziło. Pewnie z tych samych powodów jakiś A. (jak piszecie) wylądował w Bcy. Mieli wsadzić kogoś z PO jako dowód własnej głupoty? Dziwią się raptem niektórzy jak funkcjonują partie i polityka zatrudniania na kierownicze stanowiska? Gdzie ja tu wylądowałem, w podstawówce?
Należy respektować i właściwie oceniać przeciwnika, a to jak wykazuje historia, nie jest naszą wrodzoną cechą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 21:07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Jack 254 napisał:

Ps.fenrir to imię czy nazwisko?


Tylko ze Ja w przeciwieństwie do ciebie nie podważam niczyich kompetencji.

Nadal rozmawiamy o korycie państwowym, więc moim ( i każdego) prawem jest pytać kto i dlaczego jest u żłobu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 21:12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie pytasz tylko osądzasz... stąd moje podejrzenie że z tego powodu masz jakieś swędzenie w dolnej części pleców. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 21:13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanasaba napisał:
Jack 254 napisał:
...Chyba rozmawiamy o innym Jacku....
Co do p. Jacka (na podstawie podanych przez niego informacji):
umie logicznie myśleć i rozwiązywać problemy (dowody: klasa mat-fiz w lepszych jeszcze latach, studia filozoficzne na KUL-u (za komuny KUL był uczelnią dla wybrańców, a marzyło wielu)). Posiada niezbędną wiedzę jeśli chodzi o fundusze unijne (studia podyplomowe w tym zakresie). Ma szerokie spojrzenie na uwarunkowania (poznał tych od o. Grzybka i tych finansowanych przez Żyda). Do tego ma doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych i z własnej działalności gospodarczej. Jako członek rządzącej partii jest gwarantem właściwej interpretacji aktualnego prawa i nieformalnych zaleceń. Posiada zdolności organizacyjne (dotychczasowe społeczne i zawodowe funkcje) Co chcieć więcej? Pasuje jak ulał! Dobrze, że poszedł trochę dalej; w Bcy by go zbyt wielu „po znajomości” podchodziło. Pewnie z tych samych powodów jakiś A. (jak piszecie) wylądował w Bcy. Mieli wsadzić kogoś z PO jako dowód własnej głupoty? Dziwią się raptem niektórzy jak funkcjonują partie i polityka zatrudniania na kierownicze stanowiska? Gdzie ja tu wylądowałem, w podstawówce?
Należy respektować i właściwie oceniać przeciwnika, a to jak wykazuje historia, nie jest naszą wrodzoną cechą.

Studia na KUL -filozofia, u rycyka za kasę ( płacę więc mam...) fundusze unijne...
Własną działalność kiosk w Stodole, stanowiska kierownicze awans który padł i mediaexpert którego go nie odszedł sam.....
Nazywaj to dalej kompetencjami a ja nadal będę nazywał nepotyzmem i kolesiostwem..


Ostatnio zmieniony przez Jack 254 dnia Nie, 20 Mar 2016 21:16:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 20 Mar 2016 21:15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Ty nie pytasz tylko osądzasz... stąd moje podejrzenie że z tego powodu masz jakieś swędzenie w dolnej części pleców. Twisted Evil
za to ty zaklinacz rzeczywistość...,, nie nazywaj szamba perfumeria...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024486 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski