STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Parking przed lotniskiem Chopina w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kenon




Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2016 09:49:38    Temat postu: Parking przed lotniskiem Chopina w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może gdzie można zostawić w miarę tanio i bezpiecznie samochód przed lotniskiem w Warszawie? Najlepiej z możliwością transferu na lotnisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2016 10:19:25    Temat postu: Re: Parking przed lotniskiem Chopina w Warszawie Odpowiedz z cytatem

kenon napisał:
Orientujecie się może gdzie można zostawić w miarę tanio i bezpiecznie samochód przed lotniskiem w Warszawie? Najlepiej z możliwością transferu na lotnisko.


Najlepiej na jakims prywatnym ale polecam zarezerwować sobie wcześniej przez internet. My kilka razy lecieliśmy z Warszawy. Za pierwszym razem pomysleliśmy,że znajdziemy coś na miejscu ale nie jest tak łątwo..... Wszystkie miejsca były praktycznie pozajmowane. W końcu znaleźliśmy ale nie było tak tanio.
Na stronie jest artykuł w temacie:
http://www.national-geographic.pl/kierunki/parking-przy-lotnisku-jak-wybrac-najlepszy
Poczytaj sobie i zdecyduj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
focusowner




Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 13

PostWysłany: Pon, 18 Kwi 2016 18:00:17    Temat postu: Re: Parking przed lotniskiem Chopina w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Ja od 6 lat korzystam z tego parkingu: http://www.parkinglotnisko.pl/
Ważne zarezerwować 2-3 dni przed wylotem, w dniu wylotu dzwonią i potwierdzają twoje przybycie,
zapewniają transport do i z lotniska,
Miła niespodzianka że po 22 jak przylecisz dzwonisz do nich , każą wsiąść w taxi i dowożą cię taxi za free pod parking ( płaci parking nie ty!!!)
Dla tych co zjawią się tam pierwszy raz to mogą przeżyć szok, parking mieści się na tyłach salonu forda, jedzie się polna drogą, otoczenie wygląda jak mroczna okolica, ot jedyna niedogodność.

kenon napisał:
Orientujecie się może gdzie można zostawić w miarę tanio i bezpiecznie samochód przed lotniskiem w Warszawie? Najlepiej z możliwością transferu na lotnisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2016 06:55:27    Temat postu: Re: Parking przed lotniskiem Chopina w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Kilka razy korzystałem z:
www.parking-obok-lotniska.pl
Mogę polecić. Kilka minut do lotniska, oczywiście bezpłatne transfery.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2016 18:52:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam sprawdzony kilkukrotnie
http://www.parking-lotnisko.pl/
Mają opcje przechowania kluczyków i dokumentów.

Natomiast nie polecam http://www.parkingiokecie.pl/ - po przylocie około 20 ... przez pół godziny próbowałem się dodzwonić po busa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Pon, 27 Cze 2016 10:04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na co dzień są bardzo duże problemy z parkowaniem, więc na Waszym miejscu skorzystałabym z aplikacji na telefon ParkZ. Wystarczy ją załączyć jak będziecie zbliżać się do celu i na mapce pokażą się puste miejsca postojowe. Aplikacja ta na bieżąco monitoruję sytuację na parkingach, więc jak gdzieś zwolni się miejsce, to od razu będziecie o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario-ste




Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: bca

PostWysłany: Pon, 27 Cze 2016 22:45:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam parking Lider na Skrzydlatej 1, korzystałem pierwszy raz z tej opcji bo zawsze ktoś zawoził na lotnisko.
https://warszawa.lotnisko-parking.com/

Za 12 dni zapłaciłem 90zł. Dzień przed przyjazdem sms przypominający, bagaże zostały przepakowane do busa- moje auto sam zaparkowałem na wolnym miejscu bo mają ok.700aut, odwieźli Nas na lotnisko, po powrocie telefon po odebraniu bagaży a kierowca już czekał za Nami. Chcieliśmy brać droższy parking ale bez sensu, ten się sprawdził bo miał dużo pozytywnych opinii.
W październiku lecę z Modlina i też będę korzystał z ich usług.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro, 09 Sty 2019 11:44:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tadek nie badz pan smieszny - specjalnie sie zapisales na to forum , zeby dac namiary na parking przez link .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2019 08:25:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks, przecież Tadek śmierdzi spamerem z daleka, nie daj się złapać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Czw, 10 Sty 2019 09:27:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to na naszym forum co nowy temat to Spamer , Spamer i Spamer .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023186 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski