STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 11:15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Ychy kiedyś było tak srak i owak platforma to platforma sramto ...
platformy nie ma już kilka lat przy korycie , wiec skup się na tym co jest a nie co było


Przez 8 lat rządów po, mojemu znajomemu stawka wzrosła o kosmiczne 60 gr za 1h. Za obecnych rządzących o 7 zł. W końcu mógł rodzinę założyć bez 500+, bo nie było wtedy. Cool Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 12:25:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kłam najniższa krajowa za Po wiesz ile wzrosła?
O ile spadło bezrobocie?
Ile wzrosło PKB?
Jak poprawiła sie infrastruktura?
Jak poprawiła się służba zdrowia?
Ale przekaz był Kraj w ruinie.
Żyjesz z przekazu Mike. Zero własnego myślenia. Dla poparcia teorii wybiórcze fakty. I to tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 12:29:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Nie kłam najniższa krajowa za Po wiesz ile wzrosła?
O ile spadło bezrobocie?
Ile wzrosło PKB?
Jak poprawiła sie infrastruktura?
Jak poprawiła się służba zdrowia?
Ale przekaz był Kraj w ruinie.
Żyjesz z przekazu Mike. Zero własnego myślenia. Dla poparcia teorii wybiórcze fakty. I to tyle.


Wystarczy stan mojego portfela teraz, a za czasów platfusów. Kwicz dalej. A i nie pobieram 500+ malkontencie. I mi tu nie pie*dol lewackich farmazonów, chyba, że masz płacone za to. Cool

Ps. Zamiast tvp, wolę poczytać twoje komentarze. Dawka humoru gwarantowana-idealne dla ludzi z depresją, jako terapia uzupełniająca.

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 14:57:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mikee.[/quote]

Wystarczy stan mojego portfela teraz, a za czasów platfusów. Kwicz dalej. A i nie pobieram 500+ malkontencie. I mi tu nie pie*dol lewackich farmazonów, chyba, że masz płacone za to. Cool

Ps. Zamiast tvp, wolę poczytać twoje komentarze. Dawka humoru gwarantowana-idealne dla ludzi z depresją, jako terapia uzupełniająca.

Laughing[/quote]

Stan mojego portfela byłby lepszy gdyby nie rozdawnictwo rządzących ... dokarmianie swoich działaczy i organizacji ....
Ps wiesz kto jest największym beneficjentem podnoszenia najniższej krajowej ?
Wink ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 15:17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
[quote="mikee.


Wystarczy stan mojego portfela teraz, a za czasów platfusów. Kwicz dalej. A i nie pobieram 500+ malkontencie. I mi tu nie pie*dol lewackich farmazonów, chyba, że masz płacone za to. Cool

Ps. Zamiast tvp, wolę poczytać twoje komentarze. Dawka humoru gwarantowana-idealne dla ludzi z depresją, jako terapia uzupełniająca.

Laughing[/quote]

Stan mojego portfela byłby lepszy gdyby nie rozdawnictwo rządzących ... dokarmianie swoich działaczy i organizacji ....
Ps wiesz kto jest największym beneficjentem podnoszenia najniższej krajowej ?
Wink ....[/quote]

Wystarczy program wypłata+, dodatek do pensji i opozycja jest pozamiatana jesienią. Niech podnoszą najniższą, wiadomo, że składki na społeczne wzrosną... Jedyne co mogę napisać, to stop 500+ dla nierobów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 16:38:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:


Stan mojego portfela byłby lepszy gdyby nie rozdawnictwo rządzących ... dokarmianie swoich działaczy i organizacji ....
Ps wiesz kto jest największym beneficjentem podnoszenia najniższej krajowej ?
Wink ....


Po pierwsze:

Nie wiemy jaki byłby twój stan portfela gdyby nie rozdawnictwo rządzących... to twoja prywatna opinia.
Porównując ilość teoretyczną składek przez ciebie odprowadzanych to gó**no dajesz Very Happy Równie dobrze mógłbym takiego same argumentu używać do osób będących często na chorobowym lub młodych rencistów... też przejadają moje składki.

Po drugie:

Pamiętam jak niedawno Schetinio plakał że Pis ukradł im pomysł ''500+ na pierwsze dziecko'' ... tak to jest? Jednak kasa by była? Jak PO rozdaje to juz nie jest marnotrawstwo?!

Po trzecie:

Najniższa krajowa jest dobrym pomysłem , bo zmusza kapitalistycznych wyzyskiwaczy do corocznych podwyżek jałmużny. Co za tym idzie także podwyżki dla reszty pracowników by najniższa nie dogoniła tych co maja trochę wiecej z racji stażu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 20:16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy stan portfela. Klasyczne nie myślenie. A inflacja? A inwestycje np w drogi szpitale? A gdzie mieszkania dla młodych?
nie robią nic dla rodziny prócz kasy dla obywateli tez nic nie robią.
Pomyśl co się za jakis czas stanie jak nie będziemy w nic inwestowqać nic modernizować?
W TV PIS tego się nie dowiesz. Lubisz jak ktos beznadziejnie Ciebie kupuje Twoją własną kasa to takie prostackie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 20:31:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
wystarczy stan portfela. Klasyczne nie myślenie. A inflacja? A inwestycje np w drogi szpitale? A gdzie mieszkania dla młodych?
nie robią nic dla rodziny prócz kasy dla obywateli tez nic nie robią.
Pomyśl co się za jakis czas stanie jak nie będziemy w nic inwestowqać nic modernizować?
W TV PIS tego się nie dowiesz. Lubisz jak ktos beznadziejnie Ciebie kupuje Twoją własną kasa to takie prostackie.


Blablabla... Sratatata.... Napisz to jeszcze setny raz. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2019 21:38:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisze bo nic nie zrozumiesz jedynie mnie wyzwiesz. Ataków persenalnych sie nie spodziewam bo mnie nie znasz ale chętnie bys to zrobił. Nic innego nie potrawfisz. Blabla bla puk stuk puk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 06:42:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Nie napisze bo nic nie zrozumiesz jedynie mnie wyzwiesz. Ataków persenalnych sie nie spodziewam bo mnie nie znasz ale chętnie bys to zrobił. Nic innego nie potrawfisz. Blabla bla puk stuk puk.


Zapomnieliśmy, że ty masz monopol na myślenie. Cool Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 08:19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
Jack 254 napisał:


Stan mojego portfela byłby lepszy gdyby nie rozdawnictwo rządzących ... dokarmianie swoich działaczy i organizacji ....
Ps wiesz kto jest największym beneficjentem podnoszenia najniższej krajowej ?
Wink ....


Po pierwsze:

Nie wiemy jaki byłby twój stan portfela gdyby nie rozdawnictwo rządzących... to twoja prywatna opinia.
Porównując ilość teoretyczną składek przez ciebie odprowadzanych to gó**no dajesz Very Happy Równie dobrze mógłbym takiego same argumentu używać do osób będących często na chorobowym lub młodych rencistów... też przejadają moje składki.

Po drugie:

Pamiętam jak niedawno Schetinio plakał że Pis ukradł im pomysł ''500+ na pierwsze dziecko'' ... tak to jest? Jednak kasa by była? Jak PO rozdaje to juz nie jest marnotrawstwo?!

Po trzecie:

Najniższa krajowa jest dobrym pomysłem , bo zmusza kapitalistycznych wyzyskiwaczy do corocznych podwyżek jałmużny. Co za tym idzie także podwyżki dla reszty pracowników by najniższa nie dogoniła tych co maja trochę wiecej z racji stażu.




ad1 z moich ,, gównianych '' i twoich solidnych składek finansuje sie propagande kurskiego , toruńskiego pasożyta czy prywatny biznes męża oborowej

ad2 .Pamiętasz jak oborowa ogłaszała ,, pincet '' ?
NA KAŻDE DZIECKO ...... a nie drugie i kolejne ? .... ,,jednak kasa by była '' powiadasz ..... Bareja tak przedstawił co by było ..
. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie? Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu! Laughing

Masz racje najniższa jest potrzebna na normalnym poziomie .Tyle że jej podnoszenie karmi państwo daninami fizycznie zostaje w portfelu ,, g***o ''...a kasa potrzebna na kurskiego toruńskiego i biznes męża oborowej ...

takie błędne koło Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 08:36:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
fenrir napisał:
Jack 254 napisał:


Stan mojego portfela byłby lepszy gdyby nie rozdawnictwo rządzących ... dokarmianie swoich działaczy i organizacji ....
Ps wiesz kto jest największym beneficjentem podnoszenia najniższej krajowej ?
Wink ....


Po pierwsze:

Nie wiemy jaki byłby twój stan portfela gdyby nie rozdawnictwo rządzących... to twoja prywatna opinia.
Porównując ilość teoretyczną składek przez ciebie odprowadzanych to gó**no dajesz Very Happy Równie dobrze mógłbym takiego same argumentu używać do osób będących często na chorobowym lub młodych rencistów... też przejadają moje składki.

Po drugie:

Pamiętam jak niedawno Schetinio plakał że Pis ukradł im pomysł ''500+ na pierwsze dziecko'' ... tak to jest? Jednak kasa by była? Jak PO rozdaje to juz nie jest marnotrawstwo?!

Po trzecie:

Najniższa krajowa jest dobrym pomysłem , bo zmusza kapitalistycznych wyzyskiwaczy do corocznych podwyżek jałmużny. Co za tym idzie także podwyżki dla reszty pracowników by najniższa nie dogoniła tych co maja trochę wiecej z racji stażu.




ad1 z moich ,, gównianych '' i twoich solidnych składek finansuje sie propagande kurskiego , toruńskiego pasożyta czy prywatny biznes męża oborowej

ad2 .Pamiętasz jak oborowa ogłaszała ,, pincet '' ?
NA KAŻDE DZIECKO ...... a nie drugie i kolejne ? .... ,,jednak kasa by była '' powiadasz ..... Bareja tak przedstawił co by było ..
. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie? Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu! Laughing

Masz racje najniższa jest potrzebna na normalnym poziomie .Tyle że jej podnoszenie karmi państwo daninami fizycznie zostaje w portfelu ,, g***o ''...a kasa potrzebna na kurskiego toruńskiego i biznes męża oborowej ...

takie błędne koło Laughing Wink


Oczywiście, a potem lament, że renta mała lub emerytura. Każdy na siebie pracuje. Zawsze możesz nie pracować, bo i tak wszystko Tadek dostaje. W końcu jak to gajowy nazwał, wystarczy, że zaczniesz pić i socjal full wypas z lokum 5 gwiazdkowym (prostolinijne myślenie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 09:30:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikee22 napisał:
... nie pobieram 500+ malkontencie. I mi tu nie pie*dol...

Laughing


mikee, nie martw się i nie zazdrość dzieciakom.Pewnie niedługo 500+ będą na ciebie dostawali twoi rodzice.Morawiecki obiecał dać 500+ dla dorosłych niepełnosprawnych.Ty się psycholu na pewno zakwalifikujesz!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 10:16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mikee22"]
Jack 254 napisał:
fenrir napisał:
l: Wink


Oczywiście, a potem lament, że renta mała lub emerytura. Każdy na siebie pracuje. Zawsze możesz nie pracować, bo i tak wszystko Tadek dostaje. W końcu jak to gajowy nazwał, wystarczy, że zaczniesz pić i socjal full wypas z lokum 5 gwiazdkowym (prostolinijne myślenie).


Ychy ..... cywilizowany świat podnosi wiek emerytalny , kartoflarze obniżają pod publiczke ( będzie lament ze emerytura albo renta niska ).... do tego system produkuje 35 letnich emerytów ... ( ci nie lamentują ...)

Kolejne trafne działanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Nie, 09 Cze 2019 10:59:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąsiad napisał:
mikee22 napisał:
... nie pobieram 500+ malkontencie. I mi tu nie pie*dol...

Laughing


mikee, nie martw się i nie zazdrość dzieciakom.Pewnie niedługo 500+ będą na ciebie dostawali twoi rodzice.Morawiecki obiecał dać 500+ dla dorosłych niepełnosprawnych.Ty się psycholu na pewno zakwalifikujesz!!!


Ssij płatny kodomicie. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 237 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.06357 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski