STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wielki sukces PISIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 313, 314, 315  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Somsiad




Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 09:44:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Jarosław już ma swoich nastepców którzy po nim przejmą rządy.Ich nazwiska są znane-to Chaos,Burdelos i Galimatios.Najpilniejszym jest zastąpić gang Banasia ludzmi prawymi broniacymi PiS jak niepodleglosci,takimi jak Piotrowicz albo Pawłowicz.No i oczywista oczywistość napPiSać i zatwierdzić nowe wersje protokóło pokontrolnych NIK ktore mieli przekazać zwolnieni przez Banasia.Ciekawi mnie jak dlugo jeszcze szczekaczki radia PiS i TVPiS beda wciskać ciemnemu ludowi ze senator Gawlowski z swoimi zarzutami nie powinien być senatorem,a moga być takie niewiniatka jak Kuchciński,Morawiecki-biznesmen kościelny,Kaczyński-dwie wieże,że nie wspome o mało znaczacych,miliardowych ubytkach w Skokach Biereckiego i setkach milionow wyprowadzonych do Luksemburga.,KNF.Zdziwieni? Bo ja nie.Przecież to oczywista oczywistość,że czyja kasa,propaganda tego władza.Otumanionym przypominam,ze jeszcze nie tak dawno zaufanie Polaków do prezesa wszystkich prezesów Jarosława Kaczyńskiego było równe a w niektorych sondazach nawet mniejsze od Schetyny! Wystarczyło rozdać tylko i aż ok 80 mld zlotych by zaufanie do zaklamanego dewelopera wzrosla i zblizyla do podium.Wystarczyło powtórzyć po 1000 razy,że zadnej łapówki 50 tys w kopercie nie było,że im wcześniej pojdzie się na emeryture to bedzie wyższa,że milardy z Skoków to wyprowadziło WSI,że ustawowo nalezało odebrać emerytury i renty mitycznym "esbekom" a dać swojej miernocie bo to się po prostu nalezalo.PiSia propaganda nawet nie pisnęła,że "minimalna" miska emerytury ma wzrosnąć do mniej jak 1/3 !! I to nie 1/3 wyimaginowanej pensji brutto oszusta z Zoliborza tylko do faktycznie odprowadzonych skladek.Jeszcze tylko 1 milion szczesliwych obateli z kapitałem poczatkowym bedzie miało naliczoną emeryture na niezwykle korzystnych (absurdalnych,wirtualnych)zasadach.Tej oczywistej oczywistośći nikt nie usłyszy na falach anten TVPiS i ŁżeInfa tylkow prasie jak najbardziej fachowej.No ale jeszcze 4 lata,a może nawet 8 pisowska orkiestra postanowiła grać do końca,a po nich chocby odpoczynek na dnie oceanu na wszystkie wieki wieków.Amen


Dowody chłopie, a nie pie*dolisz, jak połamany. Kopiuj/wklej. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 19:50:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj tam dowody
Wszyscy niewinni Marszałek nie latał?
I można by tak dalej
Wy żyjecie alternatywa z propagandowej TV nic do was nie dotrze.
Chłopie masz jakieś alternatywne życie ja widzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno teraz kaczor bardzo chce, żeby Banaś podał się do dymisji, ale on nie za bardzo się do tego kwapi. Moim zdaniem powinien zostać. Jego własne doświadczenie w zakresie mataczenia jest bezcenne, a poza tym będzie miał większą motywację aby patrzeć na ręce tym, którzy tak bardzo go popierali, a teraz tak bardzo chcą aby odszedł. Mam wrażenie, że byłby to najlepszy prezes NIK od zawsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Somsiad




Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Aj tam dowody
Wszyscy niewinni Marszałek nie latał?
I można by tak dalej
Wy żyjecie alternatywa z propagandowej TV nic do was nie dotrze.
Chłopie masz jakieś alternatywne życie ja widzę.


Nie mam tv. Laughing

Weź mężowi zrób kanapki na jutro. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:37:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Podobno teraz kaczor bardzo chce, żeby Banaś podał się do dymisji, ale on nie za bardzo się do tego kwapi. Moim zdaniem powinien zostać. Jego własne doświadczenie w zakresie mataczenia jest bezcenne, a poza tym będzie miał większą motywację aby patrzeć na ręce tym, którzy tak bardzo go popierali, a teraz tak bardzo chcą aby odszedł. Mam wrażenie, że byłby to najlepszy prezes NIK od zawsze.


Banasia kaczor uwali . Może to nowa fucha dla komuch piotrowicza ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Somsiad napisał:
GajowyMarucha napisał:
Aj tam dowody
Wszyscy niewinni Marszałek nie latał?
I można by tak dalej
Wy żyjecie alternatywa z propagandowej TV nic do was nie dotrze.
Chłopie masz jakieś alternatywne życie ja widzę.


Nie mam tv. Laughing

Weź mężowi zrób kanapki na jutro. Razz
pusta odpowiedź cóż nic lepszego się nie spodziewałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Somsiad




Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:52:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Somsiad napisał:
GajowyMarucha napisał:
Aj tam dowody
Wszyscy niewinni Marszałek nie latał?
I można by tak dalej
Wy żyjecie alternatywa z propagandowej TV nic do was nie dotrze.
Chłopie masz jakieś alternatywne życie ja widzę.


Nie mam tv. Laughing

Weź mężowi zrób kanapki na jutro. Razz
pusta odpowiedź cóż nic lepszego się nie spodziewałem


Będziesz miał kolejne 4 lata na zadawanie pytań. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wąż




Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 58

PostWysłany: Sro, 16 Paź 2019 20:56:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
Janusz J napisał:
Podobno teraz kaczor bardzo chce, żeby Banaś podał się do dymisji, ale on nie za bardzo się do tego kwapi. Moim zdaniem powinien zostać. Jego własne doświadczenie w zakresie mataczenia jest bezcenne, a poza tym będzie miał większą motywację aby patrzeć na ręce tym, którzy tak bardzo go popierali, a teraz tak bardzo chcą aby odszedł. Mam wrażenie, że byłby to najlepszy prezes NIK od zawsze.


Banasia kaczor uwali . Może to nowa fucha dla komuch piotrowicza ?


Jak banaś sam nie bedzie chcial,to kaczor może mu skoczyc!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sąsiad




Dołączył: 29 Lip 2017
Posty: 207

PostWysłany: Czw, 17 Paź 2019 16:06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
No..., to poczciwy Banaś może już wracać z urlopu!!!


Janusz J miełes racje,długo nie czekał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Czw, 17 Paź 2019 17:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku września, w Krynicy, Marian Banaś, wyjmując z kieszeni marynarki różaniec, opowiadał, jak ważna jest w jego życiu wiara w Boga. „Różaniec mam zawsze przy sobie, to jest mój stróż, który daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś na serio wiarę traktuje, to nie powinien się niczego bać, tylko Pana Boga” – Co mu tam kaczor może kazaćł? On ma różaniec!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 17 Paź 2019 17:25:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Na początku września, w Krynicy, Marian Banaś, wyjmując z kieszeni marynarki różaniec, opowiadał, jak ważna jest w jego życiu wiara w Boga. „Różaniec mam zawsze przy sobie, to jest mój stróż, który daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś na serio wiarę traktuje, to nie powinien się niczego bać, tylko Pana Boga” – Co mu tam kaczor może kazaćł? On ma różaniec!!!


Czyli za wały na obrocie nieruchomościami i wynajmie za karę dostanie pokutę a nie karę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pią, 18 Paź 2019 10:21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykański prezydent nazwał prezydenta Włoch „Mozzarellą” zamiast Mattarellą. Cóż...,to tylko jedna literka i prócz zabawnej sytuacji, nic się nie stało. Dobrze, że się nie przejęzyczył zwracając się do naszego"Pana" Prezydenta, bo wtedy ta jedna literka bardzo zmienia znaczenie tego słowa, choć znakomicie określałoby to tą postać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Pią, 18 Paź 2019 13:51:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Amerykański prezydent nazwał prezydenta Włoch „Mozzarellą” zamiast Mattarellą. Cóż...,to tylko jedna literka i prócz zabawnej sytuacji, nic się nie stało. Dobrze, że się nie przejęzyczył zwracając się do naszego"Pana" Prezydenta, bo wtedy ta jedna literka bardzo zmienia znaczenie tego słowa, choć znakomicie określałoby to tą postać.

Szkoda że Tuska nie było obok by poratował prezydenta prawidłową wymową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 18 Paź 2019 16:21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś siadła nam tu atmosfera ;D
Niektórym dowcip sie stępił , cos energii zbrakło... możliwe ze jeszcze reorganizacja u Grzesia Dyndały trwa to nie wiadomo kto za posty ma płacić. Może nie ma komu gotowców rozsyłać i ''spontanicznych'' tematów do podchwycenia na forum! Laughing Laughing Laughing Laughing

Coś słyszałem ze Kosiniak dogaduje się z Pise-em , więc te ''wielkie zwycięstwo'' czyli remis ( tak, tylko u dyndały w partii -remis to zwycięstwo!Very Happy) juz niedługo zmieni sie w przegraną Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Pią, 18 Paź 2019 16:35:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
... nie wiadomo kto za posty ma płacić. Może nie ma komu gotowców rozsyłać i ''spontanicznych'' tematów do podchwycenia na forum! Laughing Laughing Laughing Laughing
:


Czyżby to forum przejęło Ministerstwo Sprawiedliwości...???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 313, 314, 315  Następny
Strona 280 z 315

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.087233 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski