STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jakie gry multiplayer lubicie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RafalTol
Gość






PostWysłany: Sro, 05 Lip 2017 10:39:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię grać w Counter Strike Very Happy
Powrót do góry
makro




Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2018 13:25:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quake 3 Very Happy GTA V, Gears of war 3 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Sro, 29 Maj 2019 13:31:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W żadne ostatnio nie gram bo za dużo czasu mi zabierały a mam ważniejsze rzeczy na głowie niż granie w gry. A często trzeba było codziennie w takim world of Warcraft siadać sobie przed komputerem i sobie pykać.

Za to grywam sobie obecnie w Wiedźmina III. Biorąc pod uwagę moje tempo to pewnie pogram sobie najbliższe wiele miesięcy jednak gra się całkiem nieźle Smile

Czekam jeszcze na Cyberpunk 2077 https://pl.ign.com/cyberpunk-2077/23123/news/e3-2019-cyberpunk-2077-nadejdzie-w-kwietniu-2020-roku Ma wyjść w kwietniu tego roku


Ostatnio zmieniony przez ankaO dnia Sro, 19 Cze 2019 07:11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mania99




Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 18

PostWysłany: Czw, 30 Maj 2019 10:29:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałam w zasadzie jedynie w Worlf of Warcraft. Dragon Age III również miał pewien zaczątek gry online, ale nie mogę napisać tutaj że była to gra w całości online.....

Grywam raczej w gry jednoosobowe. Teraz pykam sobie w Rage 2 - i mam wrażenie,ze druga część jest jeszcze lepsza od części pierwszej tak więc jeśli lubicie gry akcji to polecam Smile
https://zagrano.pl/gry/premiery-i-zapowiedzi/

No chyba, ze macie do polecenia obecnie jakieś fajne nowe gry multiplayer?


Ostatnio zmieniony przez Mania99 dnia Nie, 30 Cze 2019 10:41:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kristof




Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 70

PostWysłany: Pią, 31 Maj 2019 19:06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś grałem w grę przeglądarkową Plemiona, ale zaczynało sie to robić chore, nastawiałem sobie budzik w nocy, żeby wysyłać wojska, aby zaatakowały wioski wroga w odpowiednim czasie. Rzuciłem to czym prędzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014036 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski