STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wersalka Mazur

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 10 Paź 2016 20:58:45    Temat postu: Wersalka Mazur Odpowiedz z cytatem

Wiem że tematów o meblach jest multum, jednak żaden nie dał mi odpowiedzi. Otóż chciałbym kupić jakieś "jebadełko" do domu, z racji że kubatura niewielka to muszę mieć tzw. wersalkę która za dnia spełni rolę miejsca na "usiąście" a nocą spanie (lub jak kto woli..). Nie chcę kupić szajsu na poł roku za "pińcet", wolałbym wydać nieco więcej ale mieć porządny mebel na parę lat. Byłem ostatnio w saloniku Mazur (na Mazurskiej), ceny wysokie, ale czy za nimi idzie jakość i trwałość? Czy pakować się w Mazura czy jest jakaś alternatywa na lokalnym rynku (w promieniu powiedzmy 60 km)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hellenne




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 46

PostWysłany: Pon, 17 Paź 2016 06:43:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy byłeś może w Black Red White? W sklepie jest sporo róznych wersalek. Oraz kompletów wypoczynkowych. Meble sprawdzone ( mam je w swoim mieszkniu). Sa dobrej jakości. Nie są również takie drogie.
http://www.brw.com.pl/zestawy_wypoczynkowe
Wersalka plus dwa duże wygodne fotele to koszt ok 1900 zł ( przy kupnie wiekszej ilości mebli do mieszkania jest możliwość negocjacji).

Meble możesz kupić na Sikorskiego.


Ostatnio zmieniony przez hellenne dnia Nie, 30 Paź 2016 10:53:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Pon, 17 Paź 2016 07:36:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam meble z Mazura. Jakość zdecydowanie lepsza w porównaniu z deseczkami z Ikei. Jak chcesz mieć porządne meble myślę, że warto tam kupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 17 Paź 2016 11:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRW to raczej sieciowy chłam (podobnie jak Ikea).. Dowiedziałem się ostatnio że Mazur to pośrednik a nie producent, znalazłem też sklep Jacenty na 18 stycznia (oraz na Kopernika) i już na 99% zdecydowałem się na wersalke stamtąd.. A może ktoś coś dopowie o Jacentym zanim wydam pieniądze??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013357 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski