STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
W Polin hula nazi-demon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2018 08:53:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
Ale się dureń zapętlił, wez tę pętlę i do lasu Laughing
Te wasze teksty to mi sie komunistyczną agitką kojarzą i zwalaniem winy na kogoś. Takie hasełka w stylu kryzysowi winni spekulanci czy Polska socjalistyczna wspólnym dobrem narodu. Tort się już piecze na urodzinki może nie chowajcie się do lasu tylko wynajmijcie sale i tam impreza?
Czemu pałacie nienawiścią do innych i z taką łatwością lżycie ludzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2018 09:49:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już teraz jesteśmy komuchami, nie faszystami? Jełopie europejski bez szkoły, oni się wzajemnie zwalczali, to jest wiedza na poziomie podstawówki. Do szkoły leniu i głąbie a nie forum zasrywasz swymi mondrościami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2018 11:57:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
To już teraz jesteśmy komuchami, nie faszystami? Jełopie europejski bez szkoły, oni się wzajemnie zwalczali, to jest wiedza na poziomie podstawówki. Do szkoły leniu i głąbie a nie forum zasrywasz swymi mondrościami.
Brawo Ty świetnie operujesz wyzwiskami wzorem idoli z PIS. Co do zwalczania to racja to jedno i to samo g było. Czyt o komunizm czy faszyzm zakładał eksterminacje ludzi nie zgodnych z ideologią. Wasze zachowanie i wyzywanie ludzi nie zgodnych z waszą ideologia też to przypomina. Na czym wy się wzorujecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Benon




Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 15:37:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy podać pióro Pani Ambasador?

W pięćdziesiątą rocznicę Marca ‘68 Pani Ambasador Izraela parodiując język polski wydukała przemówienie, które może spowodować nieoczekiwane dla niej konsekwencje.

Pani Ambasador Anna Azari była uprzejma powiedzieć:

„Przez ostatnie półtora miesiąca (czyli – jak przypuszczam – od sławetnej oracji Pani Ambasador w Auschwitz) już wiem jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie, nawet kiedy w kraju prawie nie ma Żydów.”. [1]

Antysemityzm – zwłaszcza dla części Żydów – jest pojęciem bardzo pojemnym. Za antysemityzm może być przez nich uznana uargumentowana krytyka pewnych poczynań żydowskich. Niewątpliwym zaś przejawem antysemityzmu są postulaty zagłady Żydów. Kiedy więc Pani Ambasador Azari mówi o „wszystkich demonach antysemickich”, to można domniemywać iż dysponuje wiarygodnymi wiadomościami, że na przykład Polacy zmawiają się aby siekierami i orczykami wymordować polskich Żydów albo, że nasza mocarna armia otrzyma wkrótce rozkaz by najechać na Państwo Izrael.

Jednak Pani Ambasador nie podała żadnych konkretnych przykładów zbrodni, ani innych lżejszych gatunkowo postępków, do których popychają nas owe antysemickie demony.

Ta lakoniczność rodzi dość nieprzyjemne skutki dla Pani Ambasador.

Z tablicy na stronie 365 „Małego Rocznika Statystycznego 1939” wynika, że spośród Żydów stanowiących około 10 procent ówczesnego społeczeństwa polskiego rekrutowało się:

- aż 48 procent skazanych za przekupstwo urzędnika,
- aż 17 procent skazanych za sprzedajność urzędniczą,
- aż 31 procent skazanych za stręczycielstwo i sutenerstwo.

Powyższe dane dotyczą skazanych w roku 1937. [2]

Z lektury hasła „Biuro Polityczne KC PZPR” oraz innych haseł w Wikipedii można się dowiedzieć, że w Biurze Politycznym PPR w okresie grudzień 1945 – grudzień 1948 było 37,5 procenta osób pochodzenia żydowskiego, podczas gdy Żydzi stanowili wtedy około 1 procent ludności Polski. [3]

Po co przywołuję te liczby? Po to aby wykazać, że jeżeli Pani Ambasador nie przedstawiając żadnych dowodów zarzuca dzisiaj Polakom opętanie przez wszystkie (a więc także i te najgorsze) demony antysemityzmu, to tym bardziej opierając się na przytoczonych przeze mnie twardych danych powinna podpisać się pod następującym oświadczeniem:

„Po przestudiowaniu statystyk wiem jak łatwo nakłonić Żydów do przekupstwa, łapówkarstwa, sutenerstwa i służenia politycznej tyranii.”

To jak Pani Ambasador? Podać Pani pióro?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 16:34:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Benon antysemito przez duże a. Torta z Wunderwafelkiem upiekłeś?
Tak na poważnie całkiem prawda jest prawdą i nic jej nie zmieni. I starym Polskim zwyczajem złej prawdy nie przykryje się inną prawdą. Nie działa to tak Bo oni to to zrobili. ludzi dzielimy na złych i dobrych. anie na rasy wyznania kolory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 20:47:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Brawo Benon antysemito przez duże a. Torta z Wunderwafelkiem upiekłeś?
Tak na poważnie całkiem prawda jest prawdą i nic jej nie zmieni. I starym Polskim zwyczajem złej prawdy nie przykryje się inną prawdą. Nie działa to tak Bo oni to to zrobili. ludzi dzielimy na złych i dobrych. anie na rasy wyznania kolory.
Dlaczego na świecie nie ma anty innych nacji, tylko żydów? Wyjaśnisz to mędrcze Syjonu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Sob, 10 Mar 2018 21:23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Brawo Benon antysemito przez duże a. Torta z Wunderwafelkiem upiekłeś?
Tak na poważnie całkiem prawda jest prawdą i nic jej nie zmieni. I starym Polskim zwyczajem złej prawdy nie przykryje się inną prawdą. Nie działa to tak Bo oni to to zrobili. ludzi dzielimy na złych i dobrych. anie na rasy wyznania kolory.



Czy biedny Gejusie jesteś w stanie ogarnąć ogrom tragedii ludu ormiańskiego?!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_Ormian

Czy masz odwagę zapytać Żydów czemu tej tragedii nie uznają?!

https://reporters.pl/12836/izrael-wymordowanie-15-mln-ormian-nie-bylo-ludobojstwem/



Czy naród który wszelkimi siłami dąży do bycia ''najbardziej pokrzywdzoną nacją we wszechświecie ma prawo czegokolwiek żądać od Polaków?! I czy my Polacy powinniśmy za cokolwiek przepraszać przy ogromie krzywd wyrządzanych przez inne nacje?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 00:42:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ty pobijesz sąsiada to masz nie ponosić kary bo ktoś przecież pobił Ciebie mocniej? Mentalność pisora nikt nie jest bardziej pokrzywdzony niż ja. Może Ustawa o męczeństwie Polaków punkt Pierwszy Polska miała w swoje historii największe wojny największe straty w historii rodzaju ludzkiego. za inne stwierdzenia minister wyznacza kare adekwatną do jego mniemania o czynie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 01:09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Jak Ty pobijesz sąsiada to masz nie ponosić kary bo ktoś przecież pobił Ciebie mocniej? Mentalność pisora nikt nie jest bardziej pokrzywdzony niż ja. Może Ustawa o męczeństwie Polaków punkt Pierwszy Polska miała w swoje historii największe wojny największe straty w historii rodzaju ludzkiego. za inne stwierdzenia minister wyznacza kare adekwatną do jego mniemania o czynie.


Nieeee Głąbusie...

Jeśli ja pobije sąsiada to dostanę rok w zawiasach. Jak inny sąsiad zabił drugiego sąsiada to czemu ja mam za niego odpowiadać i dostać 10 lat odsiadki. Rozumisz?

Lub inaczej:
jeśli mieszkasz w bloku gdzie wszyscy zabijają a nie odpowiadają za swoje czyny a ty kradniesz babci 50 zł przy kasie (niechcący) a wszyscy nazywają ciebie mordercą to czy to jest OK?!

Mam nadzieje ze te dziecinne opisy sytuacyjne naprowadzą cie na właściwe tory bo jeśli nie, to ratunkiem dla ciebie , pozostają tylko kolorowanki. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 02:50:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko wg was wszyscy żydzi są be bo cześć jest przeciw Polsce. Was to już tłumaczy ale innych nie. Tak jak mówię jesteście super sortem nadludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 08:20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
Spoko wg was wszyscy żydzi są be bo cześć jest przeciw Polsce. Was to już tłumaczy ale innych nie. Tak jak mówię jesteście super sortem nadludzi.
Za nadludzi uważają się żydzi idioto, dlatego są tak nielubiani. Nic nie dzieje się bez powodu. Zadałem ci goju pytanie, dlaczego nie ma anty-cośtam, tylko antysemityzm? Dlaczego rząd Izraela neguje holokaust Ormian? Jak nie potrafisz odpowiedzieć to zamknij otwór gębowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 11:12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów przykrywanie jednej prawdy drugą. A dla czego Ty jesteś anty żydowski chyba to Ty sam wiesz czemu jesteś antysemitą? i Wtedy masz gotową odpowiedź na Twoje pytania. Czemu wręcz wypieracie holokaust. Byłeś w Oświęcimiu? Wiesz ilu żydów unicestwili bez sądu i bez wyroków? Dziwisz się ze uważają się za pokrzywdzonych? Chcesz to przykryć inną prawdą ? Historia nie jest czarno biała. Twoim tropem co wiesz o zagładzie cyganów jeśli nie wiesz to sie zamknij nieuku bez szkoły i mózgu. Ta ostatnie zdanie w to Twój styl Panie przciwpolicyjny wiec sie ciesz że ktos dorasta Ci do pięt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 11:46:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest odpowiedz tylko wymijający bełkot. DLACZEGO IZRAEL NEGUJE HOLOKAUST ORMIAN?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GajowyMarucha




Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1341

PostWysłany: Nie, 11 Mar 2018 12:25:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
To nie jest odpowiedz tylko wymijający bełkot. DLACZEGO IZRAEL NEGUJE HOLOKAUST ORMIAN?
Mnie się pytasz? Zapytaj żydów. Co to ma do rzeczy? Ja sie pytam Ciebie czemu Ty taki jesteś to chyba wiesz? Ja nie wiem czemu to Żydzi holokaust Ormian negują.Zapytam czemu jesteś Antysemitą? Może dla tego że żydzi negują holokaust Ormian? To Ciebie tłumaczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2018 08:28:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GajowyMarucha napisał:
hwdp napisał:
To nie jest odpowiedz tylko wymijający bełkot. DLACZEGO IZRAEL NEGUJE HOLOKAUST ORMIAN?
Mnie się pytasz? Zapytaj żydów. Co to ma do rzeczy? Ja sie pytam Ciebie czemu Ty taki jesteś to chyba wiesz? Ja nie wiem czemu to Żydzi holokaust Ormian negują.Zapytam czemu jesteś Antysemitą? Może dla tego że żydzi negują holokaust Ormian? To Ciebie tłumaczy?
Właśnie geniuszu! Nie można tolerować jawnego żydowskiego kłamstwa w sprawie Ormian. Za co mam lubić tych kłamliwych chciwych na kasę pomiotów? Tylko idiota albo goj będzie udawał, że wszystko ok, bo przecież TYLKO żydłactwo ucierpiało i TYLKO im należy się szmal z tego tytułu! Nie ma większych rasistów jak żydzi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02344 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski