STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
WYBORY 2018
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AK




Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 26 Cze 2018 18:49:20    Temat postu: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

w piętek organizowane jest spotkanie w "czwórce" a organizatorem jest poseł Paweł Szramka - osoba, która w zeszłym roku tak jakby zapomniała o Brodnicy a w tym co chwilę się pojawia to tu, to tam i szczerze mocno zainteresowany tym co tu się dzieje, a samo spotkanie, niech temat będzie nawet słuszny, ale bardziej wpisuje się w to co w październiku - wybory na burmistrza - a jak na skromnego polityka poseł Szramka sam pozostanie w Warszawie, żeby po wyborach zapomnieć o Brodnicy a tu pozostawi
.... no kogo??? mnie się wydaje, a raczej jest to już chyba pewna informacja Asię Rumińską - no więc pierwszy tegoroczny news wyborczy Kukiz'15 ma już kandydata na burmistrza Brodnicy Asia Rumińska, a to co robi poseł Szramka to tylko zwykła zagrywa po publiczkę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Wto, 26 Cze 2018 21:04:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kim ona jest, ta Rumińska? Co robi zawodowo? Miała dotąd coś wspólnego z samorządem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 10:06:51    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

AK napisał:
w piętek organizowane jest spotkanie w "czwórce" a organizatorem jest poseł Paweł Szramka - osoba, która w zeszłym roku tak jakby zapomniała o Brodnicy a w tym co chwilę się pojawia to tu, to tam i szczerze mocno zainteresowany tym co tu się dzieje, a samo spotkanie, niech temat będzie nawet słuszny, ale bardziej wpisuje się w to co w październiku - wybory na burmistrza - a jak na skromnego polityka poseł Szramka sam pozostanie w Warszawie, żeby po wyborach zapomnieć o Brodnicy a tu pozostawi
.... no kogo??? mnie się wydaje, a raczej jest to już chyba pewna informacja Asię Rumińską - no więc pierwszy tegoroczny news wyborczy Kukiz'15 ma już kandydata na burmistrza Brodnicy Asia Rumińska, a to co robi poseł Szramka to tylko zwykła zagrywa po publiczkę Very Happy


AK - postów jeden...
Domyślam się, że mamy do czynienia z wydelegowanym przez Pana Burmistrza pracownikiem, który trzęsie portkami o swoje stanowisko. Spotkanie Ws żelatyny i wodociągów jest na wniosek mieszkańców. Zawsze gdy mieszkańcy zwracają się do mnie z lokalnym problemem to staram się zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby pomóc. Jesli chodzi o wybory to drogi AK, czekajcie a będzie Wam dane. Co do Pani Rumińskiej to nie jest członkiem Kukiz'15 i nie jest naszym kandydatem. Strzelaj dalej, pozdrawiam 😉
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba81




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 10:24:47    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:
AK napisał:
w piętek organizowane jest spotkanie w "czwórce" a organizatorem jest poseł Paweł Szramka - osoba, która w zeszłym roku tak jakby zapomniała o Brodnicy a w tym co chwilę się pojawia to tu, to tam i szczerze mocno zainteresowany tym co tu się dzieje, a samo spotkanie, niech temat będzie nawet słuszny, ale bardziej wpisuje się w to co w październiku - wybory na burmistrza - a jak na skromnego polityka poseł Szramka sam pozostanie w Warszawie, żeby po wyborach zapomnieć o Brodnicy a tu pozostawi
.... no kogo??? mnie się wydaje, a raczej jest to już chyba pewna informacja Asię Rumińską - no więc pierwszy tegoroczny news wyborczy Kukiz'15 ma już kandydata na burmistrza Brodnicy Asia Rumińska, a to co robi poseł Szramka to tylko zwykła zagrywa po publiczkę Very Happy


AK - postów jeden...
Domyślam się, że mamy do czynienia z wydelegowanym przez Pana Burmistrza pracownikiem, który trzęsie portkami o swoje stanowisko. Spotkanie Ws żelatyny i wodociągów jest na wniosek mieszkańców. Zawsze gdy mieszkańcy zwracają się do mnie z lokalnym problemem to staram się zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby pomóc. Jesli chodzi o wybory to drogi AK, czekajcie a będzie Wam dane. Co do Pani Rumińskiej to nie jest członkiem Kukiz'15 i nie jest naszym kandydatem. Strzelaj dalej, pozdrawiam 😉


Kto nie zna Pani Asi Ruminskiej? To jedna z bardziej zaangażowanych brodniczaków.pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mira




Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 21

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 10:36:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyśmy mieli głosować na "ludzi mających coś wspólnego z samorządem" obawiam się, że nie byłoby zbyt dużego wyboru. Poza tym proszę zwrócić uwagę, Brodnicą od nastu lat jak nie dłużej, rządzą ci sami ludzie. Zmieniają tylko stołki i mamy to co mamy. Uważam, że nadszedł czas, żeby dopuścić do władzy nowych ludzi, kreatywnych i ze świeżym spojrzeniem na stare problemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 11:06:31    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Kuba81 napisał:


Kto nie zna Pani Asi Ruminskiej? To jedna z bardziej zaangażowanych brodniczaków.pozdrawiam.


A w co się do tej pory angażowała??? I nie to, żebym się czepiał. Ja jej po prostu nie znam. Dlatego pytam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 142

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 11:08:36    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Kuba81 napisał:


Kto nie zna Pani Asi Ruminskiej? To jedna z bardziej zaangażowanych brodniczaków.pozdrawiam.


A w co się do tej pory angażowała??? I nie to, żebym się czepiał. Ja jej po prostu nie znam. Dlatego pytam.


Podpinam się pod pytanie przedmówcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 11:50:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie w co się Pani angażowała?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prawo.do.sprzeciwu




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 12:35:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mira napisał:
Poza tym proszę zwrócić uwagę, Brodnicą od nastu lat jak nie dłużej, rządzą ci sami ludzie. Zmieniają tylko stołki i mamy to co mamy.


Stara śpiewka. Pozostaje pytanie, kto na nich głosuje? Może mają swój stały i twardy elektorat? A nowi, młodzi... Po prostu nie mają NIC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prawo.do.sprzeciwu




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 12:42:29    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Paweł Szramka napisał:
Spotkanie Ws żelatyny i wodociągów jest na wniosek mieszkańców. Zawsze gdy mieszkańcy zwracają się do mnie z lokalnym problemem


Ten palący problem jest chyba od jakichś 10 lat, a może i więcej!
No ale dobrze, zobaczymy czym to się skończy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prawo.do.sprzeciwu




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 12:45:56    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

AK napisał:
osoba, która w zeszłym roku tak jakby zapomniała o Brodnicy a w tym co chwilę się pojawia to tu, to tam i szczerze mocno zainteresowany tym co tu się dzieje,


A jak jest z obecnymi radnymi? Czyż nie zaczęli masowo lub pojedynczo pojawiać się w różnych miejscach? przerywając tym samym stan letargu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 13:14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego dla tematu zakładacie sztuczne konta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prawo.do.sprzeciwu




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 14:18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
Dlaczego dla tematu zakładacie sztuczne konta?


Chodzi Ci o pełną jawność: imię i nazwisko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 17:26:59    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Kuba81 napisał:


Kto nie zna Pani Asi Ruminskiej? To jedna z bardziej zaangażowanych brodniczaków.pozdrawiam.


A w co się do tej pory angażowała??? I nie to, żebym się czepiał. Ja jej po prostu nie znam. Dlatego pytam.


I co? Nikt nie wie kim jest i co robi p. Asia Rumińska?Nie wie tego nawet Kuba81? Szkoda, bo ja nie mam na kogo głosować, więc gdyby miała ciekawy program i rzeczywiście jest tak zaangażowana w sprawy miasta(oczywiście jeśli nie jest z PiS-u), to miałaby szansę na mój głos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prawo.do.sprzeciwu




Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 27 Cze 2018 18:01:42    Temat postu: Re: WYBORY 2018 Odpowiedz z cytatem

Janusz J napisał:
Janusz J napisał:
Kuba81 napisał:


Kto nie zna Pani Asi Ruminskiej? To jedna z bardziej zaangażowanych brodniczaków.pozdrawiam.


A w co się do tej pory angażowała??? I nie to, żebym się czepiał. Ja jej po prostu nie znam. Dlatego pytam.


I co? Nikt nie wie kim jest i co robi p. Asia Rumińska?Nie wie tego nawet Kuba81? Szkoda, bo ja nie mam na kogo głosować, więc gdyby miała ciekawy program i rzeczywiście jest tak zaangażowana w sprawy miasta(oczywiście jeśli nie jest z PiS-u), to miałaby szansę na mój głos.


Może się okazać, że Pani nie jest z Brodnicy, a jest zaangażowana np. w Grudziądzu, a tu chce kandydować. Chyba w historii Brodnicy już raz tak było, że zaczął się desant z okolicznych miejscowości na stołki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02817 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski