STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jaka brama do garażu dwustanowiskowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin42




Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 82

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2019 08:54:09    Temat postu: Jaka brama do garażu dwustanowiskowego Odpowiedz z cytatem

mam zamiar mieć garaż 2-stanowiskowy, ale w związku znim mam dylemat:
1 brama 5 m czy 2 bramy po 2,5 m ze słupkiem po środku. Jedno i drugie ma swoje zalety i wady. jak radzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz J




Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 915

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2019 09:10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najrozsądniej będzie zamontować jedną bramę 2,5 m ze słupkiem po środku!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2019 10:04:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny dylemat - skończyło się na dwóch pojedynczych bramach.
I nie zapomnij zamontować bocznych drzwi do garażu, by nie musieć otwierać bramy garażowej by wejść/wyjść z garażu.
Znam takich, co po 5 latach zamieszkiwania wykuwali dodatkowe drzwi Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2019 11:55:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamontowałem dużą bramę i mogę polecić. Nic się nie dzieje, nie ma problemów. Brama Wiśniowski od kaczynski.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
telek




Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2019 12:11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na jedną bramę bo dla mnie było to wygodniejsze. Szczególnie,ze auto mam dość spore. Dwóch bram nie brałem nawet pod uwagę. Zwróć uwagę nie tylko na wielkość bramy ale również sposób jej wykonania. Rodzaj bramy ma ogromny wpływ na utrzymanie temperatury w domu. Podczas otwierania za każdym razem do wewnątrza wpada zimne powietrze. Znacznie bardziej szczelna jest brama segmentowa niż brama uchylna, poza tym zajmuje mniej miejsca. Istotną kwestią jest cicha praca bramy. Lepiej niech brama nie skrzypi.
Zobacz sobie jakie bramy ma firma Hormann https://www.hormann.pl/prywatni-inwestorzy/bramy-garazowe/bramy-rollmatic/ . Dobry producent, świetna jakość i co najważniejsze firma ma bardo dobry serwis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek L




Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 34

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2019 13:34:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam od nastu lat bramę o szer. 5 m, w garażu dwustanowiskowym. Z początku była o napędzie "ręcznym" Very Happy , obecnie jest z napędem.
Poza wymianą rolek i naciągnięciu sprężyn nic się nie dzieje. Moim subiektywnym zdaniem jedna 5 m jest korzystniejsza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2019 07:34:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc Marcinie, jak widzisz, zdania są i będą podzielone.
Ja stając przed podobnym wyborem i mając wiedzę i doświadczenie z 2 bramami, nadal bym wybrał opcję 2 niezależnych bram.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014756 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski