STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
MIESZKANIE WŁASNE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Sro, 23 Sie 2006 05:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad no nie przejmujemy się zwykle tym co bedzie za kilka miesięcy - nawet sie tego nie obawaim, bo jesli chodzi o finanse to nie stoimy najgorzej - jedyne ała jakie mam teraz to obawy mojej pani, które tak sobie z nikąd wypłynęły - ona z kolei boi się tych miesięcy z większymi wydatkami - tymczasem pozostało mi kilk godzin w pracy dziennie a póxniej dalsze "łażenie" - jednak dopóki jej nie przejdą obawy spacerki po mieszkaniach sa bez entuzjazmy co nie zmienia faktu, że nadal szukam - jest jeszcze trochę czasu na wybór mieszkania więc te chwilowe braki... zdążymy o nich zapomnieć. Nadal więc jesli miałby ktos coś na oku prosze o wiadomść. dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Sro, 23 Sie 2006 13:27:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i proszę jak poprawić humor może spotkanie z przypadkową osobą... była u mnie w biurze pani, która ma kawalerkę do wynajęcia - lycho tylko, żę na jeden rok ale w kamienicy obok niej szykuje sie poddasze, hehe i ładne kawalerki Wink dziś pani dowie się jak wygląda możliwość wynajmu w tym miejscu - zastanawiam się czy nie jestem zbyt wymagający ale z drugiej strony trzeba przejrzeć wszystkie oferty, rozpatrzeć wszystkie możliwości... nio tak a w pracy namawiają mnie, żebym wziął już ślub - bawić im sie chce Wink
wiece - nastroje ostatnio bywają bardzo zmienne ale miło jest tak podzielic się z Wami całym tym bałaganem... pozdrowionka dla wszystkich czytających te posty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kami644
Gość






PostWysłany: Sro, 23 Sie 2006 13:34:42    Temat postu: działka budowlana Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem, tyle, że nie z mieszkaniem. Staram się znaleźć działkę budolaną w Brodnicy, bądź w bliskiej okolicy. Jako, że ceny są dosyć duże szukam niedużej działki około 5 arów - i tu mam problem. Najmniejszą działkę jaką znalazłem to 10 arów.
Gdyby jakiś internauta czytający forum wiedział o takiej niedużej działeczce to proszę - dajcie znać.
GG 8667557

Shocked
Powrót do góry
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 25 Sie 2006 07:16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN podasz mi swój numer gg??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 25 Sie 2006 09:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądając mieszkanie zwróć uwagę na detale - stan baterii w kuchni i łazience, stan wanien, podłóg, na ścianach i suficie rozglądaj się czy nie zacieków. dajcie sobie minimum pół godziny.

co do ślubu - moi znajomi też żartują, że teraz to tylko ślub. tylko po co skoro wszystko już mamy Wink

spoko, że twoja połowica zmieniła nastawienie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 23:40:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko co do mieszkania nieaktualne - pytania w związku z tym nawet nie warto do mnie kierować - dziękuję za wpsiy na ten post
totalny pesymizm jak na razie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 01 Wrz 2006 09:56:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co się stało?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Illusjon




Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro, 27 Gru 2006 11:08:17    Temat postu: Kupię mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Kupię mieszkanie 2-3-pokojowe w Brodnicy albo w Golubiu-Dobrzyniu, ładne, niewymagające remontu. Bardziej zależy mi na Brodnicy. Bardzo proszę o kontakt.

Zamiesciłam juz ogłoszenia w "komisie", ale myslę, ze tu uzyskam szybciej informacje.

Mam pytanie, czy można gdzieś w sieci obejrzec plany budowanych mieszkań przez Kombud? Czy w brodnicy buduje również inny Deweloper?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Sro, 27 Gru 2006 11:32:48    Temat postu: Re: Kupię mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Illusjon napisał:
[...]Czy w brodnicy buduje również inny Deweloper?
tak, np PerfektDom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 28 Gru 2006 11:39:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
co się stało?!
łazienka jest zamknięta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziola
Gość






PostWysłany: Czw, 28 Gru 2006 13:14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam inną sytuację zgoła. Mam mieszkanie własnościowe na ceglanej 2 pietro 39 metrów 2 pokoje i chce sprzedac lub zamienic na m-4 60 metrowe (a jeszcze chetniej na m-5 małe)Wyspianskiego lub witosa, ceglanej. A nic nie ma.
Powrót do góry
beata
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Gru 2006 07:44:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za firma te perfekt coś tam ?
Powrót do góry
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Gru 2006 08:02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beata napisał:
A co to za firma te perfekt coś tam ?

Jak to co? Istnieje i w ostatnim czasie buduje dosc duzo. Ale te mieszkania na Targowej to pomysl taki sobie, przeciez wg planow pod ich oknami ma przebiegac obwodnica a widok ladny ale rowniez na cmentarz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Gru 2006 08:11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co sie orientuje, to obwodnica ma przebiegac troszke dalej niz targową. Targowa ma byc ulica dojazdowa do obwodnicy!
a i obwodnica przez ulice targowa, to juz nie obwodnica, tylko ulica prawie, ze przez srodek miasta - tak sie Brodnica rozbudowala! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
beata
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Gru 2006 09:34:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka obwodnica. Szybciej się położysz na Targowej niż obwodnica będzie w tym mieście marzycielu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.064255 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski