STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
MIESZKANIE WŁASNE
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2006 12:26:55    Temat postu: MIESZKANIE WŁASNE Odpowiedz z cytatem

Question pytanko do wszystkich... szukaliście kiedyś mieszkania?? ja dwa razy - pierwszy w Toruniu i znalazłem pół godziny po tym jak zacząłem szukać; drugi raz jeszcze trwa a szukam oczywiście w naszym cudownym miasteczku... i co?? i nici.. albo za drogie albo za duże - ludzie jak tu sobie poradzić.... chciałem sobie zamieszkać już "na swoim" a tu trochę szukania jeszcze - ratujcie i dajcie jakieś namiary na mieszkanko, małe, ciiasne ale, żeby było już własne Wink mój numer gg 4068159
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2006 14:35:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej popytaj znajomych. interesuje cię kupno czy wynajem? ja znalazłem zupełnie przypadkiem a szukałem od stycznia. wszystkie oferty sprawdzaj osobiście (warunki) bo w czasie poszukiwań trafiłem nawet do szopy z łóżkiem i kiblem (400 stówy właścicielka za to chciała).

serio, najlepiej rozgadaj po znajomych, że szukasz mieszkania. być może pomoże ci znajomy, znajomego, którego ty nawet nie znasz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 17 Sie 2006 14:57:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak wici po znajomych juz puściłem, teraz czekam na odezw, wróciłem też właśnie z poszukiwań
znalazłem dwa wolne mieszkania - szkoda tylko, że własciciel mieszka w Warszawie i nie pokazał się w Brodnicy od kilku miesięcya na domiar nikt z lokatorów nie ma do niego aktualnego numeru - porażka - ale cóz szukać trzeba dalej...
Powrót do góry
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Czw, 17 Sie 2006 15:21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo Rafal Smile Smile Smile Tosmy sie spotkali na forum hehehe
Niestety nie wiem nic o zadnym mieszkanku, ale zycze Ci powodzenia Wink))))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 06:06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Ivonne Smile no tak spotkaliśmy sie chociaż tu na forum, dziękuję za pozdrowionka - wczoraj poszukiwania zakończyłem około 20 i jedno moge powiedziec, miszkania w Brodnicy są - tylko troche ludzie zboczyli sobie z cenami za takie a nie inne warunki - tanie mieszakanie Laughing - cenia sobie to, ze daja dach nad głową - a płacić powinno sie chyba głównie za komfort mieszkania - nie za cztery ściany i wielka dziurę w środku - oj jeszcze poszukamy mieszkanka, poszukamy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 08:05:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejdź się do kwiaciarni, która mieści się pod cobą. może tam będą coś wiedzieli...

nadal nie odpowiedziałeś czy chcesz kupić, czy wynająć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 08:21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
sorki nie wspomniałem o tym wcześniej
na razie tylko wynająć - no "na razie" to tak minimalnie trzy lata Smile dzięki za namiar zajrzę dziś do Zielińskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 08:38:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dokończą budować bloki przy Ogrodowej, Sikorskiego i Targowej to coś znajdziesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 09:02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie poszukuję tylko czegoś na wynajem i musze znaleźć jeszcze w tym roku więc te bloczki odpadają na teraz ale kto wie - hehe teraz wynajem a za trzy do pięciu lat będę sie martwił o zakup Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 09:26:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
jak dokończą budować bloki przy Ogrodowej, Sikorskiego i Targowej to coś znajdziesz


nie licz na to, kiedy chciałem jeszcze kupić mieszkanie też byłem taki mądry. kiedy blok jest budowany zazwyczaj nie ma już wolnych mieszkań Sad

rafał, ceny za 2-3 pokoje sięgają 130 tys. ?! chyba lepiej się pobudować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 10:25:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie... nie jest wcale tak, że zaczne się rozgladać dopiero za trzy lata za mieszkaniem albo się o nie starać dopiero wtedy ale tymczasem musze znaleźć jakieś lokum, orientuję się też w cenach mam też odłożone kilka tysiączków a "chwilowe rozwiązanie" z wynajmem trochę ułatwi mi kilk spraw - m. in. już wspólne mieszkanie z moją drugą polówką - a poza tym dochodzi opcja późniejszej budowy domku - mamy już zaklepaną "rodzinną działkę" - o Boże jednak to wszytstko troche mnie poraża - słuchaj a w tej kwiaciarni rozmawiać z Zielińskim?? właśicielem??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 10:37:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jop, trafiłem do niego z dwóch ogłoszeń

mam nadzieję, że wiesz w jakie koszty z urzadzeniem się wpada Sad dokładnie przerabiam to obecnie na własnej skórze.

zazwyczaj w wyliczeniach liczy się: pralka, lodówka itp ale prawdziwe spustoszenie w kieszeni robią drobiazgi Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 10:49:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN
jesteś świetny.... no wiem jaka to kasiorka - na urządzenie mieszkanka przeznaczam kiela 5,5 tysiąca - juz obskoczyłem wszystko co możliwe w Brodnicy i wiem gdzie kupować pralkę, lodówkę, meble, no i oczywiście wszystkie drobiazgi typu ściereczka do naczyń i sztućce - słuchaj a jak cenowo wyglądały te mieszkania od Zielińskiego?? i jakie warunki zastałeś??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 11:21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agd/rtv polecam w domarze na mazurskej - miła, kompetentna obsługa. doradzą ci w zależności od twoich potrzeb dobór sprzętu. poza tym dowóz i wniesienie gratis. to też się liczy Smile

meble kupowałem na kamionce w black red white - fajne i stylowe, ale bierz ze złożeniem, uwierz mi Twisted Evil

pamiętam, że jedna z ofert to ok. 500 zł, ale sądzę, że można coś utargować. w końcu za tyle też masz kawalerkę ale w toruniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią, 18 Sie 2006 11:32:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meble zapewne kupię sobie na Dworcowej - jakiś czas temu otwarto tam dyskon meblowy - można wybrać coś fajnego i taniego - jeżeli chodzi o pralkę to z pewnościa domar lub Kaufland (na jedno wychodzi) problem jak na razie mam z wyborem kuchenki gazowej ale i tu sobie poradzimy. w black red white widziałem ładne łóżka i tam chyba sobie zakupię
nie polecam Marsa na Przykopie tak na przyszłość jakbyś cosik kupował z agd/rtv bo mimo wyboru np. fajnych malutkich lodówek - ceny są juz mniej ładne w porównaniu do domaru chociażby

słuchaj 500 złotych, a opłaty jak wygladały pamiętasz?? to nie byłoby tak źle ale masz rację potargować się troche będzie trzeba - w Toruniu za dwa pokoje /kuchnia/ łazienka - płaciłem 480 złotych - a to było mieszkanko w bloku, prąd na kartę i przyłącze gazowe - no rewelka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017742 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski