STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Własny Dom
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz




Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 13:34:29    Temat postu: Własny Dom Odpowiedz z cytatem

Witam ,
planujemy z rodziną przeprowadzić się do Brodnicy(rodzinne strony żony)W związku z tym proszę o wszelkie info dotyczące możliwości nabycia domu.Głównym kryterium oczywiście będzie cena i stan techniczny.Chodzi mi o domek 80-100 m2 z małym podwórkiem itp.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 13:59:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

allegro, gratka, gazety, google Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz




Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 14:08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam wszędzie i tu też
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.




Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 14:31:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już powoli to staje sie denerwujące....myślałm,że to jest forum a nie informacja. Ciągle tematu typu-po ile fryzjer, kosmetyczka, wesele, dom...a nie długo o ceny cukru bedą się pytać.
Czy już jesteście tak leniwi aby samemu poszukac? Mamy net-tam sa wszytkie informacje!!!Wystarczy tylko trochę d**e ruszyć...
I nie chodziło mi tu konkretnie o pana -panie Tadeuszu-tylko tak ogólnie sie wyżyłam Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz




Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 15:03:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pomocy to o nią się zwracam między innymi na tym forum.Czy to cos złego?
Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 16:46:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. napisał:
Już powoli to staje sie denerwujące....myślałm,że to jest forum a nie informacja. Ciągle tematu typu-po ile fryzjer, kosmetyczka, wesele, dom...a nie długo o ceny cukru bedą się pytać.
Czy już jesteście tak leniwi aby samemu poszukac? Mamy net-tam sa wszytkie informacje!!!Wystarczy tylko trochę dupe ruszyć...
I nie chodziło mi tu konkretnie o pana -panie Tadeuszu-tylko tak ogólnie sie wyżyłam Evil or Very Mad


a o czym ty tu chcesz na forum dyskutować ??
forum to forum.
najlepiej wiedze czerpac z takiego zrodelka. skad ma ktos wiedziec jaki fryzjer, jaka orkiestra na wesele . ktos moze robic sobie jaja i napisac o d***e maryni ale znajdzie sie tez konkretna osoba ktora udzieli info.
a niech sie o cukier pytają ! co ci do tego ???
jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie zdzieraj sobie paluszków!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.




Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 17:06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to skąd ma wiedzieć? Zadzwonić i sie spytać-kazda firma ma swoją strone internetowa teraz -nawet w książce szukać nie musisz...no chyba ,że szkoda na telefon Rolling Eyes
hmmm i znowu sobie paluszki pozdzierałam Twisted Evil ale miło,że sie o nie matwisz Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania_Ry




Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 252
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 18:27:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A., ale chyba nie zaprzeczysz temu, ze na forum można się dowiedzieć znacznie więcej i to z perspektywy róznych ludzi prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 19:34:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. napisał:
Jak to skąd ma wiedzieć? Zadzwonić i sie spytać-kazda firma ma swoją strone internetowa teraz -nawet w książce szukać nie musisz...no chyba ,że szkoda na telefon Rolling Eyes
hmmm i znowu sobie paluszki pozdzierałam Twisted Evil ale miło,że sie o nie matwisz Twisted Evil


A. nie każdy dom na sprzedaż ma swoja stronę internetową.

jeżeli nie potrafisz pomóc , to nie wpisuj sie tylko zamknij d**ę.
nie martwię sie o ciebie dziewczyno, ale oszczędź ludziom czytania twoich złotych myśli .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A.




Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon, 04 Cze 2007 21:29:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze w takim razie czekajmy na oferty sprzedazy domów....

A ja zamykam d**ę i spadam.
Animka-skoro uwazasz ,że to forum na którym kazdy może sie wypowiedziec , to nie rozumiem dlaczego tak od razu napadasz i obrazasz...
Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz




Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Wto, 05 Cze 2007 07:44:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może macie jakiś namiar do sprawdzonej Agencji Nieruchomości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 05 Cze 2007 11:36:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. napisał:
Już powoli to staje sie denerwujące....myślałm,że to jest forum a nie informacja. Ciągle tematu typu-po ile fryzjer, kosmetyczka, wesele, dom...a nie długo o ceny cukru bedą się pytać.
Czy już jesteście tak leniwi aby samemu poszukac? Mamy net-tam sa wszytkie informacje!!!Wystarczy tylko trochę dupe ruszyć...
I nie chodziło mi tu konkretnie o pana -panie Tadeuszu-tylko tak ogólnie sie wyżyłam Evil or Very Mad


jakiś czas temu już o tym pisałem. zamiast wieszać ogłoszenie na forum, można to zrobić w ogłoszeniach np. niestety, nic się nie zmienia, więc swoją obecność zaznaczam obecnie symbolicznie i to w nielicznych, interesujących mnie wątkach.

admini nadal nie widzą nic zdrożnego w utrzymywaniu takich tematów, a szkoda. tym bardziej, że portal ma dział z ogłoszeniami i konsekwentnie tam można by wszystkich zawracajdupów odsyłać.
mi znudziło się czytać o solariach i innych pierdach, wymienionych również przez ciebie A. o a tu najświeższy przykład
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 05 Cze 2007 11:52:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram, ktos ostatnio pytal sie o szczegolowy cennik wesel, wypunktowal nawet lokale, ja tez mu wypunktowalem odpwiedzi. czasami jest to zbyt zenujace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz




Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Pruszków

PostWysłany: Wto, 05 Cze 2007 11:59:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wywieszam ogłoszenia tylko szukam informacji.Nie tylko na tym forum ale i w innych dostępnych miejscach.O planach zakupu domu czy mieszkania można pogadać ,coś doradzić czy wybić z głowy.Od tego jest forum czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 05 Cze 2007 12:20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty chrzanisz?! przecież to jest ogłoszenie! cena i stan techniczny głównym kryterium - to jak inaczej nazwiesz ten wpis?
p*********e kotka za pomocą młotka. jakbyś napisał, co sądzicie o takiej a takiej lokalizacji, dlaczego tak tanio/drogo
w nowym budownictwie jeden m kw kosztuje 2,7-3,2 tys. zł a teraz chwyć za słuchawkę i dzwoń po firmach, są w każdej internetowej książce telefonicznej! ale nie, lepiej powiesić ogłoszenie na forum, zaśmiecić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019046 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski