STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wakacyjny wypoczynek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 17 Wrz 2015 11:08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tak ostatnio zastanawiałam gdzie by tutaj zaplanować ferie w górach.Chyba wybierzemy Zakopane...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pią, 18 Wrz 2015 05:43:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrela1 napisał:
Ja się tak ostatnio zastanawiałam gdzie by tutaj zaplanować ferie w górach.Chyba wybierzemy Zakopane...


Ja bym proponowała szukać w trochę innej miejscowości niż Zakopane. Spokojniejszej. My zwykle wybieramy Białkę Tatrzańską.Jest spokojnie oraz niedrogo. Noclegi możesz sobie zarezerwować już od 30 zł za osobę, zobacz sobie:
http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bialka-tatrzanska

Na miejscu masz również termy. Czyli spory kompleks basenów. Możesz na przykład pośmigać sobie na nartach za dnia a potem wieczorem wybrać się do term aby się zrelaksować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweles




Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 23 Wrz 2015 07:16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem w tym roku góry, noclegi solina spokojna piękna miejscowość, mam nadzieje że spędzę tam niezapomniane wakacje jeeszcze w tym roku Smile Ze zdjęć wygląda wszystko bardzo fajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
telek




Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 03 Gru 2015 10:27:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Waszym zdaniem jest sens wybierać się nad morze zimą ? Czy jednak bedzie za zimno?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 03 Gru 2015 14:26:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimno na pewno będzie chociaz nad morzem pogoda jest trochę łagodniejsza. Co innego niż trochę w głąb lądu. Jestem zdania,że warto jest się wybrać ale absolutnie nie do mniejszej miejscowości. Będzie tam dość nudno Za to warto jest rozważyć te większe miejscowosći. Na przykład trójmiasto gdzie życie trwa przez cały rok.
Noclegi będą również w nieco korzystniejszych cenach. Zerknij sobie tutaj:
http://www.dhapartamenty.pl/

Na stronie obecnie można sobie w dobrej cenie wynająć wygodny apartament dla całej rodziny . Jest to wygodniejsze niż hotel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noncurta




Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 05 Lut 2016 16:55:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie dałbym rady wyrwać się z pracy na cały tydzień, dlatego jeżdżę na 2-3 dni. W zeszłym miesiącu udało mi się pojechać do Berlina. W tym planuję trochę bliżej do Kruszwicy. W prezencie z okazji rocznicy ślubu dostaliśmy weekend w http://zajazdkruszwica.pl/ , więc planujemy się trochę odprężyć Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Pią, 01 Kwi 2016 08:14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jedziemy nad morze. W tym roku zostajemy w Polsce na wakacje Smile Od kilku lat już pogoda latem jest świetna ( w końcu mamy ocieplenie klimatu....). W zeszłym roku byliśmy w Sopocie i nie mieliśmy ani jednego pochmurnego dnia. W tym roku mam nadzieję,że będzie podobnie. Noclegi wynajęliśmy na stronie:
http://www.baltica-apartments.pl/pl/apartamenty

Jest na niej możliwość zarezerwowania sobie noclegu w dobrym standardzie. Za 250 zł jest na przykład takie mieszkanie na 7 osób:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sster82




Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 11
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Kwi 2016 20:58:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jedziemy na wakacje już w maju. Oszczędzaliśmy na Dominikanę, a poradniki mówią, że na tej bajkowej wyspie najcieplej jest w maju i w październiku: http://www.um24.pl/dominikana/poradnik/pogoda-i-klimat To spóźniony miesiąc miodowy, wiec mam nadzieję, że będzie magicznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MiKo
Gość






PostWysłany: Wto, 24 Maj 2016 13:55:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury i jezioro już niedługo Wink Kocham aktywnie spędzać czas, dlatego, często korzystam z organizowanych spływów kajakowych. W tamtym roku płynąłem kajakiem przez rzekę Pilicę do Wisły http://pilicowo.pl/ . Nie był to trudny odcinek, ale bardzo podobała mi się cała eskapada.

Ostatnio zmieniony przez MiKo dnia Pon, 07 Sie 2017 12:56:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dzabko14




Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2016 13:03:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku planuje wybrać się nad morze, prawdopodobnie Półwysep..

Ostatnio zmieniony przez dzabko14 dnia Pon, 11 Lip 2016 09:28:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
berenik




Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 21 Cze 2016 10:05:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku nie chcę nigdzie wyjeżdżać, bo ostatnie miesiące dały mi się mocno we znaki i jestem zbyt wyczerpana, by cokolwiek organizować - nie mam sił na pakowanie i wybieranie się w długie podróże.
Ale nic straconego, skorzystam na tym i zwiedzę rowerem okolice w wolnych chwilach, co ciągle odkładam na rzecz innych obowiązków. Może się wreszcie zmotywuję, bo mieszkam tu tyle lat i nie mam najlepszej orientacji w terenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2016 13:50:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram się z moją rodziną w Beskidy. Pierwszy raz tam jedziemy, ale przynajmniej mamy sprawdzony nocleg, bo znajomi już tam byli. Zatrzymamy się w http://www.hotelzlotygron.pl/ w Istebnej. Mam nadzieję, że w końcu odpoczniemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heca




Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2016 19:40:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Łebę Smile jeśli ktoś szuka klasycznej atmosfery nadmorskiego polskiego miasta ze smażonym dorszem z frytkami... to tylko Łeba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 14 Lip 2016 19:58:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszczam pawia jak ktoś pisze o morzu. Już nie Egipt?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trisY




Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 56
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lip 2016 15:50:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Egipcie jest niebezpiecznie, a nad polskim morzem drogo. Tak przynajmniej pewna pani mówiła Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019313 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski