STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
LiD skrót:

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Paź 2007 23:36:42    Temat postu: LiD skrót: Odpowiedz z cytatem

partia Leków i Drinków


... odnośnie Kwaśniewskiego...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2007 10:09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten człowiek się wypalił, a kiedyś go poważałem, szkoda że tak marnie skończył.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2007 10:21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MORDA TY MOJA :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
++PROXY++




Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ja jestem?

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2007 13:17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z połódnia Polski:

LID (Lej Ino Dużo) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna




Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 180
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Paź 2007 19:00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe napisał:
Dla mnie ten człowiek się wypalił, a kiedyś go poważałem, szkoda że tak marnie skończył.


marnie nie skończył i nie rób z niego alkoholika, bo może ty więcej bierzesz niż on. Raptem tylu abstynentów się zrobiło.
beatka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2007 10:21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsce przyzwolenie spoleczne na chlanie jest tak wielkie, ze nie przeszakadza nikomu (prawie) pijany ex-prezydent aka kandydat na premiera.

ten caly narod ma chyba problem alkoholowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2007 13:19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarna napisał:
Pepe napisał:
Dla mnie ten człowiek się wypalił, a kiedyś go poważałem, szkoda że tak marnie skończył.


marnie nie skończył i nie rób z niego alkoholika, bo może ty więcej bierzesz niż on. Raptem tylu abstynentów się zrobiło.
beatka


Nie mówię o jego wyskokach alkoholowych, ale o debacie z kaczorem i tuskiem.

A co do mojego spożywania alkoholu możesz być spokojna, pije rzadko i mało i wiem kiedy trzeba odmówić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sro, 17 Paź 2007 15:04:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

++PROXY++ napisał:
:

LID (Lej Ino Dużo) Very Happy



heheh musze zapamietac:) Cool Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2007 07:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luje i d****e
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Czw, 18 Paź 2007 10:55:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE JA JESTEM AUTORKA LISTU !!

Dziwi mnie to ¿e przez tyle lat tzn. 1990-2005r.,,W wolnym pañstwie Polskim" nie by³o prawie ¿żadnych afer korupcyjnych i nagonki na partie rz¹dz¹ce,ze strony pañstw zachodnich i nie tylko. Widocznie pan Aleksander K.i jego towarzysze dobrze sprywatyzowali nasze pañstwo zagranicznym inwestorom i swoim lobbystom teraźniejszym wielkimi magnatom polskiej przedsiębiorczości. Nie cofniê siê do pana Lecha W. bo co mógł mieć do
powiedzenia ,, człowiek pracy " wśród dr habilitowanych, po wojnie może znalazł by siê w
wysoko postawionych strukturach rz¹dz¹cych i znalazł by przychylność władzy naszego ówczesnego szeroko rozległego sąsiada Smile tak jak teraz z Olkiem jego przyjacielem z młodzieńczych lat i przypomniał sobie jak przez nogê brudzia pili na Filipinach czy może Kubie???. Pamiętajcie o jednym że Polska zosta³a pozbawiona struktury gospodarczej i ekonomicznej ( banków, ubezpieczycieli, hut, itd.) a jeœli pieniądze trzymamy w kapitale zachodnim no to jasne jest ¿e wspieramy pañstwa i obywateli tychże pañstw. Wiêc jak mamy mieć lepsze pañstwo. Jeszcze do niedawna Niemieccy obywatele nie kupowali
naszego sera mleka itd. bo wiedzieli ¿e ich rolnicy szybko by sie zwinêli. My też powinniśmy
zwracać uwagę na produkty w marketach czy są polskie bo markety napewno nasze nie s¹ i kasa z nich dla nas nie idzie.I PRZEDE WSZYSTKIM PAMIÊTAJMY ZA JAKICH RZąDÓW ZOSTA£Y DOKONANE TE REWOLUCYJNE PRZEMIANY GOSPODARCZE. Bo nawet jakby Księżyc ukradli to nie mieli byœmy takiego bagna jak mamy.A rz¹d Leszka M. za te cudowne darowizny z wysp tropikalnych dla syna i pewnie nie tylko to
jest tylko jedna opcja za tego typu metody TRYBUNA£ STANU SIÊ K£ANIA. Osobiście 2-a lata temu idąc glosowanie miałem zamiar skreśliæ wszystko i wszystkich,po przemyśleniu postanowiłem jednak oddać swój głos na KaczorówWink resztę skreślł³em bo nie miałem wystarczającego rozeznania. Po tym głosowaniu moja opcja była taka że jak oni nic nie
zaczną robić to będę zawsze skreœla³ wszystko.
Teraz jednak widzę że coś siê dzieje i wielu ludziom jest to nie na rękê szczególnie z
dawniejszego ugrupowania SLD którzy teraz szybko i nagle po tylu latach wierności towarzyszom i poglądom zmienili swoje barwy i ca³e dotychczasowe ideologie zasiadaj¹c w PO.¯a³uje ¿e wcześniej niestety odda³em swój g³os na ,,Aleksandra Chwiejnego" To by³ wielkiiii błąd. Teraz zagłosuje na PIS i napewno we wszystkich rubrykach;)

P.s. napewno zaraz po przes³łniu tego posta spotkam siê z krytyką i obrazami pod moim
adresem. Krytyka OK. Ale druga opcje jest tylko dowodem czyjegoś chamstwa i p³ytkiego
egoistycznego myœlenia. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> WYBORY luźnie dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017566 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski