STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy komputerowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efendi1
Gość






PostWysłany: Wto, 23 Maj 2006 17:28:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pozytywną informację o sklepie Sferis znajdującym się w Kauflandzie (jeszcze raz powtarzam o sklepie nie o obsłudze). Po uprzednim dokładnym sprawdzeniu ( w internecie) czego potrzebuję do kompa zamawiam w ich elektronicznym sklepie i wszystko jest bez zarzutu. Jeśli chcę przynoszę kompa do ich sklepu i mi to bezproblemowo instalują lub montują. Ceny są niższe niż u konkurencji.
Gdyby tylko sprzedawcy potrafili by "nawijać" i mieć taką wiedzę jak w Vobisie to moim zdaniem byłby to najlepszy sklep komputerowy w tym miasteczku.
PZDRW
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 23 Maj 2006 23:51:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, tam pracuje mój ziom, jakieś ale? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrzu




Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 20 Cze 2006 12:01:12    Temat postu: ludziska !!! Odpowiedz z cytatem

Witam
Uwazam ze najlepszym sklepem komputerowym w brodnicy jest neosystem. Co do sklepow ktore wymieniliscie wczescniej zgadzam sie poza cd-media. Narzekacie na faceta ktory tam sprzedaje ale przeciez wynagradza to pani ktora tez tam sprzedaje i jest baaaaaardzo mila a pozatym mozna sie z nia targowac a jezeli chodzi o gw. to mialem od nich hdd i cd-rom ktore mi padly po miesiacu. Oddalem na gw. i bez zadnego problemu sprzet przyjeli chociaz nie mialem paragonu, wystarczyly im plomby gw. a sprzet nowy otrzymalem po 3 dniach !!! Niemiej jednak uwazam ze NS jest lepszy dlatego ze maja najnizsze ceny w brodnicy. Ale glownie chcialem wytlumaczyc kilka spraw zwiazanych z gw. Na sprzet komputerowy w tej chwili najkrotszy okres gwarancji moze wynosic 2 lata (nie wiem co z klawiaturami, myszkami i obudowami ale reszta podzespolow napewno) - takie prawo. Sklep ma max. 14 dni na naprawe lub wymiane uszkodzonego sprzetu. A jezli chodzi o plomby na obudowach (Vobis) to mozna je smialo zerwac dlatego ze nie ma podstaw prawnych do zakladania plomb na obudowie !!! Nie mozna zdejmowac plomb bezposrednio z podzespolow. Nie rozumiem tez postow w ktorych piszecie ze hdd mial badblocki (Brod.pl) i w sidenie nie zostal przyjety na gw. Przeciez w tych czasach tylko skonczony idiota nie potrafi wyklocic sie o swoje. Jezeli hdd ma bad blocki to to jest powod do wymiany tego twardziela !!! A w razie czego zawsze mozecie postraszyc rpk. Kwestia systemu operacyjnego:
Anonymous napisał:
ja dorzucę jeszcze uwagę do sidena. moja znajoma kupiła kompa. krótko po zakupie komp padł... wkrótce problem powrócił. jestem zwykłym zjadaczem klawiatury, ale nie sądzę, że komputery padają ot tak sobie.
w sklepie powiedzieli, że system padł z winy użytkownika (uwierzcie, że moja znajoma na pewno nie kombinowała nic w systemie, jak to dziewczyna Razz ) i trzeba było bulić...
krótko potem problem się powtórzył, ale jakoś odratowałem sprzęt... ostatnio coś w kompie gruchocze (przy żadnym z moich komputerów, a jeden był leciwy, takich odgłosów nie słyszałem).
kwitując, siden to banda cwaniaczków.
popieram zdanie odnośnie sklepu przy podgórnej i przy mickiewicza. cd media (nie wiem jak to teraz się nazywa) ma ogromnego minusa, bo mnie wyśmiali kiedy jakiś czas temu chciałem kupić klawiaturę na stare wejście... nie polecam, jeśli nie jesteś ekspertem to mijaj ten sklep z daleka Exclamation
to nie podlega gwarancji i jest normalne ze trzeba zaplacic za zainstalowanie nowego ! A odnosnie zacytowanego postu prosze zwrocic uwage wlasnie na to ze z komputera korzystala osoba ktora nie miala wogole pojecia o systemie wiec nic dziwnego ze padl, czego dowodem jest to ze po krotkim czasie od przeinstalowania znowu sytuacja powtorzyla sie !!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 30 Sie 2006 16:02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a w jakich godzinach jest otwarty Neosystem?
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 30 Sie 2006 21:20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-17 ? Ale nie jestem pewien.
Zajrzyj na www.neo-system.pl może tam coś znajdziesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 07:19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta napisał:
Zgadzam się. A ten co tam sprzedaje po prostu miodzio.


Który ? ? ? konkretniej prosimy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 09:07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długo jeszcze zamierzacie uskuteczniać tę dziecinadę Question Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 09:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz.. jakis frajer ma dzis wene tworcza..
ale jutro juz szkola! znowu pal nalapie i bedzie mial szlaban na komputer Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 10:02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze... frajer ma czuly punkt Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziki
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 10:19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej pasztecie ściągnij te denka od piwa bo słabo widzisz
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 10:24:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziki... czy pod jakim tam nickiem akurat występujesz... przestań bo się błaźnisz, pajacowanie zostaw dla kolegów z piaskownicy, bujnij sie czym prędzej do nich bo CI łopatkę i wiaderko schowają i będzie CI przykro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 10:45:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostaw go Krotom.. niech sobie frajer popisze, potem bedzie moderator to go usunie, a poki co to niech sobie uzywa. dupek ma rozdwojenie osobowosci (podobnie jak tomski zreszta Rolling Eyes ) jezeli mu to pomaga to co mi tam..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 11:04:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpuszczam więc mu w myśl zasady...

poruszysz gó...no to zacznie śmierdzieć

Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziki
Gość






PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 11:19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jesteś g***o g***y łysy pasztecie.
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 31 Sie 2006 11:24:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że masz ograniczony zasób słów ... jesteś klasycznym debilem, masz tego świadomość Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.0176 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski