STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martynka2010




Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 21 Lis 2010 21:30:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam malkiewicza. nie dośc ze nie wykryl bardzo powaznych 2 wad rozwojowych mozgu mojego dziecka, to te jego żarty i ze niby mam sobie "chlopa zmienic na kolejne dzieci , bo i te mi spieprzy". masakra .na prawde nie polecam . w szpitalu pytam po porodzie co z dzieckiem -a on "to juz nie moja dzialka ". ale jak trzeba bylo co 2-3 tyg 90 zl kasować to byla jeg dzialka Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mala2259




Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 10:10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pana Stuczyńskiego. Rodziłam dwa miesiące temu i jestem bardzo zadowolona.Chodziłam do niego przez cały okres ciąży i liczyłam na to, że będzie miał dyżur jak będę rodzić. Niestety spotkało mnie to nieszczęście że był lekarz H... Już na samym przyjęciu zapytał co mi jest z ironiczną miną. Tak jak bym przyszła tam z bólem żołądka w 9 miesiącu ciąży. Potem na porodówce był bardzo niemiły.. Słyszałam że nawet swoje pacjentki średnio traktuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 16:47:44    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

niunia polecam Małkiewicza miły sympatyczny fajny jako lekarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek25




Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 19:48:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam dr Stuczyńskiego za wizytę bierze 100zł a w szpitalu nie zna pacjentki i w dodatku na zadawane pytania nie potrafi odpowiedzieć a określenie dla niego płci dziecka to wielka katastrofa nie zna się totalnie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 20:04:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała to co ty piszesz to śmieszne nigdy pan doktor horszczaruk nie był nie miły i takich bez na dziejnych pytan nie zadaje jest bardzo sympatyczny miły i bardzo delikatny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Wto, 23 Lis 2010 12:48:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan pseudo lekarz H narobił sobie niezłych problemów swoją niekompetencją i głupkowatym zachowaniem teraz może mieć pecha . A lekarz z niego jeden z gorszych w Brodnicy trzyma niski poziom jak i wszyscy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minka




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 41

PostWysłany: Wto, 23 Lis 2010 20:51:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje zdanie, jednej odpowiada ten, innej tamten (lekarz oczywiście Laughing ). Ja osobiście byłam prawie u wszystkich (nie 2x Małkiewicz). O każdym mogę coś powiedzieć, ale jak dla mnie najlepszy był dr Aleksander. Mówił prosto "z mostu" bez owijania i na tym najbardziej mi zależało. Podczas ciąż chodziłam prywatnie lub jak teraz na kasę chorych. Badania robione czy zabiegi na miejscu, nie czekasz dniami na wizytę. Może nie każdej odpowiada jego zachowanie czy wygląd, ale ja zawdzięczam mu bardzo dużo. Co do porodu, jak rodziłam to dr. Aleksander nie pracował już w szpitalu i nie miałam opłaconej żadnej położnej czy lekarza, a rodziłam 2 razy bez problemów i w dobrej atmosferze. Nikt na mnie krzywo nie patrzył, że nie dostał w kieszeń i przestańcie dawać bo same nakręcacie atmosferę w szpitalu. Kobiety rodziły, rodzą i będą rodziły, a kto przy tym pomoże co to za różnica. Na miejscu lekarza i położnej mających dyżur to bym nie pozwoliła na wprowadzenie tej "opłaconej osoby". Lekarze dyżurujący w szpitalu wykonują swoją pracę i mają za to płacone. Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Wto, 23 Lis 2010 20:59:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

badi głupoty piszesz i tyle.mam tyle znajomych które do niego chodzą lub chodziły i wszystkie jakoś bardzo go chwalą i złego zdania nie powiedzą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 24 Lis 2010 10:44:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu dla mnie Aleksander jest najgorszym lekarzem na jakiego mogłam trafić nie polecam na dodatek jak się zapytałam o antykoncepcje od razu dostałam plastry antykoncepcyjne które wyrzuciłam do kosza co to za lekarze że nie zrobią badań kobiecie tylko na oko recepty wypisują a doktor Horoszczaruk jak dla mnie świetny miły i dba o pacjentkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redd's




Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 91
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 24 Lis 2010 12:44:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa27 napisał:
jezu dla mnie Aleksander jest najgorszym lekarzem na jakiego mogłam trafić nie polecam na dodatek jak się zapytałam o antykoncepcje od razu dostałam plastry antykoncepcyjne które wyrzuciłam do kosza co to za lekarze że nie zrobią badań kobiecie tylko na oko recepty wypisują a doktor Horoszczaruk jak dla mnie świetny miły i dba o pacjentkę


A który lekarz robi badania przed przepisaniem antykoncepcji? Jedyne co pamiętam to niesumennie sporządzony wywiad.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2010 14:23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redd's napisał:
ewa27 napisał:
jezu dla mnie Aleksander jest najgorszym lekarzem na jakiego mogłam trafić nie polecam na dodatek jak się zapytałam o antykoncepcje od razu dostałam plastry antykoncepcyjne które wyrzuciłam do kosza co to za lekarze że nie zrobią badań kobiecie tylko na oko recepty wypisują a doktor Horoszczaruk jak dla mnie świetny miły i dba o pacjentkę


A który lekarz robi badania przed przepisaniem antykoncepcji? Jedyne co pamiętam to niesumennie sporządzony wywiad.
właśnie i to jest najgorsze że nie interesuje ich zdrowie kobiety ale wiedzą ile brać za wizytę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2010 20:06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżaka napisał:
badi głupoty piszesz i tyle.mam tyle znajomych które do niego chodzą lub chodziły i wszystkie jakoś bardzo go chwalą i złego zdania nie powiedzą


Nie interesuje mnie podejście olewające to można znieść ale brak wiedzy fachowej . Tekst roku cytuję " Co to Pani da jak będzie wiedziała pani czy dziecka jest zdrowe przecież to nie powód żeby je usunąć " dodam że chodziło o badanie USG . Ja nikogo nie będę przekonywał tylko podaje fakty jego niekompetencji. Pomijam fakty takie jak 37 tydzień ciąży a okazało się że nie dał skierowania na żadne podstawowe badania jakie potrzebne są przed porodem
Ja swojej sprawy tak nie zostawię a gość się nie zna bo jest niedokształconym lekarzem co 15 lat temu skończył edukację i do tej pory nie poszerzył swojej wiedzy

Mamy porównanie bo jeździliśmy do Bydgoszczy do jednego prof. i było wprost rewelacyjnie począwszy od kultury osobistej a kończąc na wiedzy . Cena za wizytę taka sama jak u pseudo lekarzy z Brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2010 20:23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

badi to straszne dziwne co piszesz.ja chodziłam do niego na kasę chorych i na wszystkie badania dał usg też były robione tak jak trzeba i wszystko było dobrze urodziłam zdrową córeczkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Czw, 25 Lis 2010 20:49:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes - to tak jak z dentystami - jednemu pasuje ten bo świetnie leczy zęby a dla drugiego ten :świetny: jest partaczem - po prostu trzeba sobie dopasować lekarza,który odpowiada naszym oczekiwaniam - a pytanie na forum ,który jest dobry??? - mnie akurat nie razi jakis taki mówiący bezposrednio co mysli i nawet z głupim poczuciem humoru ale inni byc może wolą sztywniaka .... Laughing -po prostu metodą prób i błędów dopasuje się ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pią, 26 Lis 2010 14:43:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżaka napisał:
badi to straszne dziwne co piszesz.ja chodziłam do niego na kasę chorych i na wszystkie badania dał usg też były robione tak jak trzeba i wszystko było dobrze urodziłam zdrową córeczkę


I tu jest właśnie haczyk . Brodniccy lekarze do momentu gdy wszystko idzie z godnie z planem dają radę . Nie daj Boże jak są komplikacje i wtedy ich słaba wiedza wychodzi a właściwie jej brak. W naszym przypadku wszystko jest dobrze i oby tak było wtedy jest nadzieja że któryś z pseudo lekarzy nie spaprze choć i takie rzeczy im się zdarzają .

Nie ma się co oszukiwać Brodnica dysponuje najsłabszą kadrą lekarzy w województwie . Ciekawą opinię słyszałem kiedyś że przeciętny Brodnicki lekarz to w Bydgoszczy np nie był by nawet dopuszczony do wypisywania recept
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018914 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski