STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PERFEKT DOM
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neo




Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 16

PostWysłany: Sro, 23 Sty 2008 18:31:15    Temat postu: PERFEKT DOM Odpowiedz z cytatem

kupiłem mieszkanie w Perfekt Dom niebawem bede je odbierał inetresują mnie wasze opinie o tej firmie, doświedczenia osób już mieszkających w blokach przez Nich wybudowanych .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sro, 23 Sty 2008 19:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre solidne mieszkania. przynajmniej na ogrodowej. znajomy mieszka i sibie chwali Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2017 09:14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normy za ciepła wodę czy wykorzystasz czy nie... płacisz
normy za ogrzewanie narzucone przez dewelopera czy zużyjesz czy nie... płacisz
Mimo założonych liczników i co miesięcznych odczytów i rozliczeń firma narzuca minimalne normy jakie każdy musi zużyć..tzn nie musi zużyć ale zapłacisz za nie tak jakbyś zużył he
masakra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2017 15:05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man... dostałeś regulamin rozliczania ciepła i ciepłej wody od administratora. Tam jest napisane dlaczego tak są rozliczane media. Nie zużywasz ciepłej wody ale jest ona podgrzewana i gotowa, żebyś w każdej chwili mógł sobie nalać ją do wanny, generuje to koszty. Nie będziesz płacił, to sąsiad, który zużywa zapłaci 50 zł za m3 a nie 25 zł. Tak samo z ciepłem. Zakręć grzejniki, będziesz miał ciepło, a dlaczego? Bo sąsiad Cię ogrzewa. A to ciepło, które jest produkowane i niewpuszczane do mieszkań generuje straty. Normy naliczane są po to, żeby ten co dogrzewa się sąsiadami lub zwyczajnie oszczędza również partycypował w kosztach. Wszyscy mieszkańcy stanowią Wspólnotę i wszyscy utrzymują wspólne media.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2017 19:53:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-/ napisał:
man... dostałeś regulamin rozliczania ciepła i ciepłej wody od administratora. Tam jest napisane dlaczego tak są rozliczane media. Nie zużywasz ciepłej wody ale jest ona podgrzewana i gotowa, żebyś w każdej chwili mógł sobie nalać ją do wanny, generuje to koszty. Nie będziesz płacił, to sąsiad, który zużywa zapłaci 50 zł za m3 a nie 25 zł. Tak samo z ciepłem. Zakręć grzejniki, będziesz miał ciepło, a dlaczego? Bo sąsiad Cię ogrzewa. A to ciepło, które jest produkowane i niewpuszczane do mieszkań generuje straty. Normy naliczane są po to, żeby ten co dogrzewa się sąsiadami lub zwyczajnie oszczędza również partycypował w kosztach. Wszyscy mieszkańcy stanowią Wspólnotę i wszyscy utrzymują wspólne media.


Brawo..zapewne dostaniesz premię za to że jak lew bronisz firmy he..Mnie na szczęście ten problem nie dotyczy tylko słyszę to od moich znajomych
Szkoda tylko że tak pięknie nie mówiliście przy zakupie tych mieszkań. kiedy mowa była o rozliczaniu co miesięcznym zgodnie ze wskazaniem licznika..W kom budzie tego nie ma..wszystko w temacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neo




Dołączył: 15 Sty 2005
Posty: 16

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2017 20:59:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man- skoro Ciebie to "na szczęście" nie dotyczy to nie zabieraj głosu na ten temat. Jak byś miał mieszkanie w Perfekt i przeczytał - uważnie -regulamin to byś zrozumiał zasady rachunków. Zawsze możesz kupić sobie mieszkanie w kombudzie czy czy tam gdzie chcesz i nie mieć takich problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 01 Mar 2017 07:45:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neo napisał:
man- skoro Ciebie to "na szczęście" nie dotyczy to nie zabieraj głosu na ten temat. Jak byś miał mieszkanie w Perfekt i przeczytał - uważnie -regulamin to byś zrozumiał zasady rachunków. Zawsze możesz kupić sobie mieszkanie w kombudzie czy czy tam gdzie chcesz i nie mieć takich problemów.


Regulamin ?? masz na myśli ten projekt co rocznych podwyżek proponowanych przez was ? tak czytałem ale czytałem również waszą ofertę którą przedstawiacie przed kupnem mieszkania i na jakiej zasadzie będzie rozliczanie !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
romis




Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 19 Lut 2018 19:13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie dom czy mieszkanie w bloku? A czemu nie pytałeś o opinie przed zakupem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bunnybax




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro, 21 Lut 2018 21:06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ch**a lecą, tandeta mieszkania, podczas odbioru zgłaszałem usterki które miały być naprawione w ciągu 2 tygodni przesunęło się to w czasie aż o 2 miesiące, usterki niestety nie pozwalały się wprowadzić. Ściana w kuchni uciekała 5cm na 1m, w salonie 3cm na 1m, w łazience 2cm na 1m. Dach widać, że jest na bloku ale mieszkania nie chroni przed wodą, grzyb, woda, grzyb, zgłaszanie olewanie. W łazience woda zaczęła pojawiać się na płytkach, w kuchni na szkle które jest przyklejone na ścianie, zza mebli zaczyna wyrastać grzyb, na tarasie na elewacji zaczęła robić się zielona ściana. Wilgotność w mieszkaniu jest utrzymywana na poziomie 50-60% mieszkanie jest często wietrzone. mieszkam 1,5 miesiąca a mieszkanie w sumie to już do remontu, co będzie dalej? jeśli chcecie mogę wstawić zdjęcia jak to wygląda i jak wyglądały ściany przed pierwszą z łaską robioną naprawą. Woda twarda jak kamień (jest sprzęt do zmiękczania wody) na wszystkim robił się straszny osad ale chyba nikomu z mieszkańców bloku to nie przeszkadzało mieszkając przez pół roku, zrobiłem test twardości wody okazało się, że faktycznie bardzo twarda, zgłosiłem więc zostało to poprawione woda na teście wychodzi już miękka co zresztą widać po armaturze, na wszystko trzeba zwracać uwagę. Bardzo się rozczarowałem gdyż uważałem zawsze perfekt za bardzo solidną i dokładną firmę. Sąsiadom obok również sufit zalewa. Takie moje wrażenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2018 10:19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam mieszkań na zielonym wzgórzu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brodniczanin40




Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2018 15:17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o blokach Morskie Oko ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bunnybax




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2018 18:45:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brodniczanin40 napisał:
a co sądzicie o blokach Morskie Oko ???


Właśnie o Morskim Oku pisałem dwa posty wyżej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2018 18:50:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem tylko negatywne opinie a jak jest niewiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brodniczanin40




Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2018 21:01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o którym bloku mówisz ...bo co słyszałem że ten drugi był budowany przez firmę z Rypina ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bunnybax




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią, 23 Lut 2018 11:10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w tym bloku mieszkam, dziś mi wmówiono, że grzyb na ścianie to moja wina, gdzie pomiar wilgotności powietrza pokazał 59% gdzie: Prawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniach zamkniętych powinna być w granicach 30-65%. Czepiali się, że w drzwiach od łazienki za mała szpara wentylacyjna, gdzie drzwi są praktycznie 23 na 24h otwarte szeroko, nie wiem co to ma do rzeczy skoro w sypialni i w salonie jest duża przestrzeń bez drzwi i grzyb również jest, mam w sumie do poprawienia jeden kanał wentylacyjny, co zrobię w poniedziałek. Mieszkanie z mojej strony jest wietrzone od samego początku. Na oknach dachowych stała woda podobno to również moja wina bo w łazience jest nie prawidłowa wentylacja a oka dachowe są salon, kuchnia sypialnia i łazienka. Nie wiem co o tym myśleć wszystkim, prawdopodobnie będę szukać prawnika i na pewno nie z Brodnicy gdzie wszyscy się znają. Umówiony jestem na oględziny jeszcze kiedy puszczą mrozy i mam nadzieje spadnie konkretny deszcz wtedy wszystko wyłazi najbardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018818 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski