STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ortodonta w Brodnicy -> aparat na zęby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konto usunięte
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Lis 2011 13:01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judith napisał:
Ja również jestem pacjentką Pani Chełmińskiej i jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, ta Pani naprawdę umawia wizyty co 1,5 miesiąca i nigdy nie było problemu. Za aparat zapłaciłam 1400 zł za jeden. od pierwszej wizyty do założenia minął miesiąc, gdyż musiałam usunąc dwa zęby. Po 7 miesiącach naprawdę widac u mnie różnicę, a uwierzcie że było tragicznie.


no właśnie, słyszałam ze wiele osob u tej pani ma wyrywane zęby i to czasem gdy nawet nie trzeba..czy to naprawde dobra dentystka? bo tez sie zastanawiam nad zalozeniem aparatu. kolezanka jest niezadowolona bo nosi 3 rok i ciagle pani przedluza jej zdjecie a tragedii w uzębieniu nie miala.
Powrót do góry
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 15:27:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś wie może jakie jest podejście pani Chełmińskiej do dzieci? Tak się składa, że właśnie moja 7-letnia córka dostała skierowanie do ortodonty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUDIOFAN




Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 15:54:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Chełmińska ma bardzo dobre podejście do dzieci chodzę do niej z dwoma moimi synami w tym, że starszy został przeniesiony od pani Chanel właśnie za podejście do małego pacjenta. Jeśli chodzi o pójście z dzieckiem do ortodonty to tylko pani Chełmińska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Sro, 23 Lis 2011 16:33:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję AUDIOFAN Very Happy Odetchnęłam z ulgą Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 00:30:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma prosiła więc pytam : ile kosztuje założenie aparatu kosmetycznego (porcelanowego) u p.Chełmińskiej ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 19:45:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, serio nikt nie wie?
nie mieszkam już w Brodnicy i niestety nie mam możliwości się dowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 20:02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet Stomatologiczny: Justyna Kowalska Chełmińska
TEL (56) 6977797
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 20:36:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
Gabinet Stomatologiczny: Justyna Kowalska Chełmińska
TEL (56) 6977797


problem w tym, że nie mogę się dodzwonić. a dzwoniłam chyba 6 razy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Nie, 05 Lut 2012 22:24:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile kosztuje zalozenie aparatu stalego u p.E.H na Lidzbarskiej?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2012 11:01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mlodamama cena uzależniona jest chyba od wielu czynników (indywidualny kształt uzębienia, stopień skomplikowanego ułożenia zębów itd. itp.), więc konkretnej ceny chyba nie da rady podać...

Pani Chełmińska jest wspaniałym ortodontą i przemiłą kobietą, ale niestety jej pielęgniarka jest bardzo nieuprzejma (pielęgniara powinna sama coś ze swą szczęką zrobić, bo dzieci przeraża tymi swoimi ubytkami Razz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prizeee




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 28 Lut 2012 20:53:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam założony aparat bezligaturowy za 2000zł za łuk, a przezroczysty tez mi w tej cenie powiedziała tyle ze zakłada do trójek a dalej srebrne bo mówi że nie widać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Pon, 05 Mar 2012 11:47:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luszka napisał:
mlodamama cena uzależniona jest chyba od wielu czynników (indywidualny kształt uzębienia, stopień skomplikowanego ułożenia zębów itd. itp.), więc konkretnej ceny chyba nie da rady podać...

Pani Chełmińska jest wspaniałym ortodontą i przemiłą kobietą, ale niestety jej pielęgniarka jest bardzo nieuprzejma (pielęgniara powinna sama coś ze swą szczęką zrobić, bo dzieci przeraża tymi swoimi ubytkami Razz).


chodzi o tą małą kobietkę, której wiecznie nic nie pasuje? byłyśmy z koleżanką osobiście w ferie i ta mała pani jest niestabilna emocjonalnie..najpierw zamknęła nam drzwi przed nosem z tekstem, że p.Chełmińska przyjmuje od 15 a później stwierdziła, że jej nie ma bo są ferie Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
judith




Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 14

PostWysłany: Pon, 05 Mar 2012 15:48:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pacjentką Pani Chełmińskiej i zgadzam sie z tym co mówicie ze jest bardzo miła i profesionalna. Ale co do tej małej pelegniarki to zgadzam sie w 100 %. ja z kolei miałam umówioną wizytę na konkretną godzinę, czekałam 30 minut gdy ta pani wpuszczała dzieci na fundusz i jak się odezwałam to jeszcze mnie opier... ze nie mam się wtrącac bo wszyscy czekają a dzieci spiesza sie do szkoły, na to ja że ja płace i własnie wchodzę, wiec wyrzucila mnie za drzwi, po czym Pani doktor zapytała czy juz jestem a ona ze nie. I zawolala nastepną. Złożylam na nią skarge bo niestety ale nie pozwole sobie żeby byle kto mnie tak traktował skoro placi się nie małe pieniądze. Z tak bezszelną osobą to się jeszcze nie spotkałam, wydaje mi się ze miała trudne dzieciństwo albo pracuje tam za kare.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luszka




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 62
Skąd: Los Terneros/Brodnica/Toruń

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2012 11:45:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, taaak! Mnie też chodzi o tą "małą" pielęgniarę Very Happy Razz
Judith, świetnie zrobiłaś! Niech się takie pielęgniary pokroju tej "małej" bezzębnej nauczą, że pacjenci zasługują na szacunek. Ludzie to nie szpitalne ścierki, którymi można pomiatać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minka




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 41

PostWysłany: Pią, 18 Maj 2012 22:00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Córka ma aparat już od lutego Smile . Wizyty u p. Heanel były dwie (kwiecień i lipiec 2011 r.) i córka zapisana na aparat na rok 2013. Pojechałyśmy do Rypina. Pierwsza wizyta w sierpniu, druga na początku lutego i po 2 tygodniach aparat założony na zębach. Zdziwiona jestem dlaczego w Brodnicy czeka się tak długo, a w Rypinie tylko 6 miesięcy. Nie byłyśmy prywatnie tylko na NFZ. Pan ortodonta miły i pielęgniarka też. Jedynym minusem to czekanie w kolejce, gdyż wizyty nie są umawiane na konkretną godzinę tylko np od 12 do 14 Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018921 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski