STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ortodonta w Brodnicy -> aparat na zęby
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 18 Sty 2009 23:35:21    Temat postu: Ortodonta w Brodnicy -> aparat na zęby Odpowiedz z cytatem

Witam
Błędy młodości (nienoszony zdejmowalny aparat na zęby) i teraz trzeba będzie założyć stały.
W związku z tym pytania:
Ktoś nosił?
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć (mniej więcej)?
Jakiego ortodontę polecacie?
Pozdro Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 18 Sty 2009 23:44:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie nosiłem aparatu na zębach, ale z tego co wiem to sam aparat kosztuje ponad 2 tys. zł. Cena zależy od tego czy oprócz aparatu będziesz musiał mieć poszerzaną szczękę i takie tam. Do tego dochodzą kosztowne (40zł) i częste wizyty u ortodonty. Co do specjalistów nie będę się wypowiadać bo o tym nie mam różowego pojęcia Wink

Tak czy inaczej szykuj grubszą kasę kolego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 18 Sty 2009 23:53:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem że to mało nie kosztuje Smile
Tylko teraz no 2 tysiące, czy 3 lub 4 tysiące to już dla mnie różnica i tak zanim pójdę do jakiegokolwiek ortodonty, byłoby miło gdybym wiedział ile właśnie mniej więcej to kosztuje Smile
Czytałem różne opinie na necie i z tego co wywnioskowałem, praktycznie w każdym mieście, lub gabinecie - cena potrafi się bardzo znacząco różnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 24 Sty 2009 19:45:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, ja mam założony aparat stały od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów, miałam go zakładany w Działdowie. Koszt aparatu 1700zł + zdjęcie zębów ok 95zł. Każda wizyta ok 50zł jak zmiana łuku to więcej. Siostra miała zakładany aparat w Brodnicy za aparat dała mniej ale ortodontka jest beznadziejna. Nosi już drugi rok i nie wiadomo kiedy będzie koniec jest strasznie nie zadowolona z niej. Efekty u mnie było widać już po miesiącu i każdego miesiąca je widze siostra nie. Poza tym ona bardzo przeciąga zdjęcie aparatu. Chce jak najwięcej kasy wyciągnąć z pacjenta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazia




Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 26 Mar 2010 19:28:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa napisał:
witam, ja mam założony aparat stały od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów, miałam go zakładany w Działdowie. Koszt aparatu 1700zł + zdjęcie zębów ok 95zł. Każda wizyta ok 50zł jak zmiana łuku to więcej. Siostra miała zakładany aparat w Brodnicy za aparat dała mniej ale ortodontka jest beznadziejna. Nosi już drugi rok i nie wiadomo kiedy będzie koniec jest strasznie nie zadowolona z niej. Efekty u mnie było widać już po miesiącu i każdego miesiąca je widze siostra nie. Poza tym ona bardzo przeciąga zdjęcie aparatu. Chce jak najwięcej kasy wyciągnąć z pacjenta.



A możesz podać namiary na Działdowo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazia




Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 26 Mar 2010 19:52:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Podajcie namiary na dobrego ortodontę i może wiecie ile teraz kosztuje założenie aparatu i tak dalej>>>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOZA




Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 172
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 26 Mar 2010 20:09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ortodonta, to tylko Pani Kowalska-Chełmińska. Jest super, czyni cuda.
Przyjmuje na 700-lecia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazia




Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Sob, 27 Mar 2010 14:29:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOZA napisał:
Jeśli ortodonta, to tylko Pani Kowalska-Chełmińska. Jest super, czyni cuda.
Przyjmuje na 700-lecia



Dzięki KOZA:) muszę się w końcu zmobilizować i zająć moimi ząbkami:)Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 11:31:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani z ul. 700lecia... a czy jest jeszcze inny specjalista (godny polecenia) w Brodnicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karorek




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 13:18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę aparat od pani Chełmińskiej z ulicy 700lecia.Koszt to 1400 zł za jeden łuk, czyli jeżeli potrzebny będzie aparat na górę i dół jest to koszt 2800 zł + 100 zł za zdjęcie zębów. Do tego dochodzą wizyty co około 1,5 miesiąca - koszt jednej to 50 zł. Efekty są naprawdę szybko widoczne i jestem jak najbardziej zadowolony. Wcześniej miałem wątpliwą przyjemność noszenia aparatu od pani Haenel przyjmującej na przeciwko 1 lo na lidzbarskiej. Zdecydowanie nie polecam. Pani przychodzi kiedy jej pasuje, trzeba czekać na nią po 2, 3 godziny. I to chyba jedyne ortodontki jakie przyjmują w brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 13:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karorek jeśli chodzi o panią z Lidzbarskiej - to widze, mam takie same doświadczenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Pon, 11 Paź 2010 14:16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa napisał:
... Efekty u mnie było widać już po miesiącu i każdego miesiąca je widze siostra nie. Poza tym ona bardzo przeciąga zdjęcie aparatu. Chce jak najwięcej kasy wyciągnąć z pacjenta.


Mialem nie komentowac, ale widząc co tu piszesz, sprobuje!
Ewa pewnie roznisz sie czyms od swojej siostry? (nr buta, kolor oczu, włosów, linie papilarne, biust, długość nosa lub nawet rzęs) czy może jesteście klonami?
jezeli odpowiedz na pierwsze pytanie brzmi- TAK a na drugie - NIE to moze oznaczac tylko jedno, ze proces leczenia wad zgryzu moze roznic sie, nawet o 180`, w zalezności od zaistniałej sytuacji/potrzeby/problemu, a nie od tego, ze tak akurat sobie ktos wymyslił.
Masz szczescie ze tak dobrze organizm Twoj radzi sobie ze zmianami jakie mu fundujesz.

NIkogo nie bronie z nikim nie jestem zwiazany, wyjasniam niewyjasnione tylko! oczernic jest łatwiej tym bardziej anonimowo! pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prizeee




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Paź 2010 13:19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karorek jaki czas minał od pierwszej wizyty do założenia aparatu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minka




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 41

PostWysłany: Pon, 16 Maj 2011 17:04:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat.
Córka ma mieć założony aparat na górę i dół. Na NFZ załapie się dopiero w 2013 roku jak dobrze pójdzie. Może znacie innych ortodontów. Ponoć jest jakiś dobry w Rypinie? Wiecie coś???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
judith




Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 14

PostWysłany: Pon, 16 Maj 2011 21:23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem pacjentką Pani Chełmińskiej i jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, ta Pani naprawdę umawia wizyty co 1,5 miesiąca i nigdy nie było problemu. Za aparat zapłaciłam 1400 zł za jeden. od pierwszej wizyty do założenia minął miesiąc, gdyż musiałam usunąc dwa zęby. Po 7 miesiącach naprawdę widac u mnie różnicę, a uwierzcie że było tragicznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023579 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski