STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kto sie buduje w Brodnicy albo okolicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikabrod




Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pon, 06 Lut 2012 22:25:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie zgadzam się z opinią macka123,który to z pełną odpowiedzialnością poleca Pana D. S. jako rzetelnego wykonawcę.U mnie prace przez firmę tego pana zostały wykonane nieprawidłowo.Ponad to przez 4 blisko miesiące nie mogę doprosić się usunięcia usterek.Sprawą zainteresowałam Rzecznika Praw Konsumenta.Z całą odpowiedzialnością odradzam korzystanie z usług tejże firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 07:42:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli interesuje cię elektryk to moge polecić nr. 691 559 248
Chłopak z uprawnieniami, pracownik ZE
Nie ma problemu z załatwieniem jakichkolwiek papierów
i podstawowa cecha punktualność i słowność co ja bardzo cenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 11:01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również odradzam Pana D. S. fachowiec z niego marny tak jak i inspektor, niestety.
jakiś czas temu jego ekipa remontowała u mojej rodziny dom. robota spartaczona jak to tylko możliwe, wszystko na byle jak i niezgodnie z technologią wykonywanych prac.
dodatkowo od robotników bez przerwy czuć było alkohol, i ten jego syn na wszystkim sie znający, jak się potem okazuje największy partacz ze wszystkich tam pracujących.
o rusztowaniach jakich używali nie będę nawet wspominał, ale czegoś takiego to jeszcze na oczy nie widziałem na żadnej normalnej budowie. robotnicy nie ukrywali twierdząć że muszą się dodatkowo "procentowo" wspomagać przed strachem na wysokości.
po niejednokrotnych prośbach rodziny o poprawieniu jakiejś fuszerki robotnicy nażekali że pracują na czarno, na czas im nie płaci i nie wiadomo czy przyjdą jutro Shocked
szef jak to szef obiecał żeby się nie martwić, że wszystko będzie zrobione jak należy i po jakimś czasie odjechał na inną budowę zostawiając bałagan i niedoróbki po sobie.
sam jestem na etapie budowy swojego domu i mój fachowiec gdy zobaczył robotę wspomianego pana, wybuchnął tylko śmiechem i stwierdzeniem "że ten typ juz tak ma" więc radzę się głęboko zastanowić nad wyborem rzetelnego fachowca, najczęściej pytając samych inwestorów o opinie co do wykonanych prac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabrod




Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 14:37:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Collin czytając to co napisałeś miałam wrażenie,że czytam o własnym remoncie! Wszystko się zgadza i alkohol i umiejętności syna p. S. i rusztowanie jakim dysponują i bałagan i nawet narzekania pracowników takie same.Szkoda,że nie napisałeś tego wcześniej ale może ktoś inny teraz po przeczytaniu się zastanowi. A czy te niedoróbki o których napisałeś w końcu naprawił?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 14:48:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam my budujemy się w okolicach mamy już fudamenty teraz będziemy dalej ciagnąc pustaki już mamy tylko na pogodę czekać,a co do inspektora mam p.Kurowskiego bardzo świetny gość polecam czy może wiecie po ile i gdzie najtaniej stal?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 16:37:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monikabrod, o poprawkach to nie ma co pisać. niektóre partactwa według mojego majstra trzeba by zacząć od nowa.
jak ktoś twierdzi że dom jest stary, nie ma pionów i winkli i w żaden sposób nie próbuje tego skorugować tylko leci jak ściana idzie to co z niego za fachman.
przed rozpoczęciem robotę trzeba szczegółowo ocenić i omówić przed ustaleniem ceny, a nie bez przerwy gadać "będzie dobrze, to nie pierwsza robota, bywało gorzej" itp...
rodzina z nerwów już sobie odpuściła, ja osobiście już więcej też do tego nie wracam bo to tylko kłótnie i gromy z jasnego nieba Laughing , a kontaktów z rodziną przez tę niejasną dla mnie sytuacje też nie chcę specjalnie jakoś tracić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabrod




Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 07 Lut 2012 16:50:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wolno takim fachowcom odpuszczać(ja nie zamierzam). Na tego typu remonty wydajemy grube pieniądze nie po to ,żeby jakiś partacz śmiał się za plecami ,że następnego nabił w butelkę.Również się nasłuchałam,że budynek ma krzywe ściany ale nie z takimi rzeczami p. S. dawał sobie radę i na pewno będzie dobrze.Otóż nie jest dobrze ,bo teraz to dopiero gołym okiem widać krzywe ściany (po ułożeniu styropianu). Mam nadzieję,że dzięki temu forum kilka osób nie da się oszukać,a p. S. zasili szeregi bezrobotnych,bo ani z niego fachowiec ani tym bardziej inspektor nadzoru budowlanego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabrod




Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pią, 10 Lut 2012 17:26:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłopotów z p. S. ciąg dalszy.Chyba w końcu zorientował się że nie uda mu się jak z innymi i dziś dla świętego spokoju przysłał syna do poprawienia źle położonych płytek(sam je tak źle wcześniej położył)."Fachowiec" na dzień dobry poinformował mnie,że nie uda się zachować jednej powierzchni i powstanie uskok na co ja się nie zgodziłam ,bo od samego początku remontu płytki miały być położone w jednej płaszczyźnie bez progów. Po chwili zastanowienia stwierdził,że jednak zrobi tak,jak było to ustalone wcześniej. Zrobił ale oczywiście jak zwykle mu się nie udało i powstał uskok ,a na dodatek płytki poukładał krzywo i stwierdził,że inaczej się nie da( bardziej na miejscu by było nie potrafię).I to mówił i zrobił ktoś, kto podobno kładzie płytki od 15-u lat!Smile
Znając życie cdn... .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 10 Lut 2012 21:36:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiąż umowę.
Lepiej nie mieć wykończonej podłogi niż mieć ale spapraną!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Sob, 11 Lut 2012 15:30:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżaka napisał:
Witam my budujemy się w okolicach mamy już fudamenty teraz będziemy dalej ciagnąc pustaki już mamy tylko na pogodę czekać,a co do inspektora mam p.Kurowskiego bardzo świetny gość polecam czy może wiecie po ile i gdzie najtaniej stal?



Ja zawsze brałem na ustroniu za wysypiskiem brałem jej dużo i cena zdecydowanie najlepsza . Do tego różnie firmy liczą ilość stali . Mi na Ustroniu tonę liczył jako 94 pręty a w innych hurtowniach tonę chcieli policzyć jako 88-89 prętów dla jasności mowa tu pręcie 12mm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Sob, 11 Lut 2012 21:12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badi a masz namiary na tą firmę i powiedz jak możesz jaka cena np za te 94 pręty?my potrzebujemy z tone tych 12mm karbowany dzięki za info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleżaka




Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 80

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 11:35:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i mam takie pytanie czy ktoś może wie gdzie najtansza jest grucha jak to wygląda cenowo? bo chcemy strop zalewać gruchą bo taniej podobno dzięki za odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mali




Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 12:07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beton b-20 jesienią kosztował okołon 220 zł za metr3 z transportem i pompą w betoniarni na Cmentarnej u Grabowskiego

Ostatnio zmieniony przez mali dnia Nie, 12 Lut 2012 13:55:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elittes




Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2012 13:42:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beton u Skonieczki wiosną ubiegłego roku kosztował 200 zł za metr3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Pon, 13 Lut 2012 10:25:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staler na ustroniu a namiary znajdziesz w necie bez problemów . Co do ceny to musisz teraz się orientować na bieżąco bo cena stali jest bardzo ruchoma .

Beton najlepszej jakości na ul . Cmentarnej polecam.

Jak masz jakieś pytania to pisz a pw pomogę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018574 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski