STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Siłownie w Brodnicy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
respawn




Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 59
Skąd: B-ca

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2011 13:41:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudolphsuper napisał:
Gdzie mozna na biezni pobiegac zimowa pora ? Wink
Bez koksow gadajacych jak dziewczynki
Laughing


W ZSR możesz pobiegać sobie spokojnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 15:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś już wyrobioną opinię na temat siłowni WSSPORT?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biruta




Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 21

PostWysłany: Sro, 23 Mar 2011 15:35:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualnie jestem użytkownikiem
-WS SPORT no i uważam że jest to bardzo dobra siłownia.Jest mała i raczej kameralna ale to jest na plus.Obsługa bardzo miła i profesjonalna.Panowie dopasowują trening indywidualnie po szczegółowym wywiadzie, na temat oczekiwań, rodzaju pracy wykonywanej,chorób czy też przebytych zabiegów.No i cena bardzo korzystna 10 zł na wejście bez ograniczenia czasowego w tym tez korzystanie z sauny.Karnet na 8 wejść 60 zł.Ja mogę polecić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Czw, 24 Mar 2011 07:19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło napisał:
Ma ktoś już wyrobioną opinię na temat siłowni WSSPORT?


Jest spoko.
Wal śmiało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JKDBrodnica




Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 21

PostWysłany: Czw, 26 Maj 2016 19:01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich zainteresowanych i chcących poznać sztukę walki Bruce'a Lee. Zapraszamy na treningi TWJKD w poniedziałki i środy od 17:00-18:30 w Ws Sport Fitness Club.

Zapisy całym rokiem wystarczy przyjść na trening bez względu na poziom zaawansowania w innych sztukach walki lub jego brak. Brodnica to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można trenować i poznać autentyczne Jeet Kune Do z autoryzowanej linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (najbliższego ucznia Bruce'a Lee). Koszt treningów to składka 50 zł na miesiąc.

Jeet Kune Do czyli Droga Przechwytującej Pięści to naukowa sztuka walki opracowana przez Bruce'a Lee ze swoją własną unikalną strukturą, technikami i metodyką nauczania nastawiona na prostotę i bezpośredniość oraz przede wszystkim skuteczność w walce. Zapraszamy również na stronę grupy JKD Brodnica

www.jkdbrodnica.blogx.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
1deskt




Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 126

PostWysłany: Czw, 16 Cze 2016 12:17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka siłownia do polecania w cbr? Szukam czegoś bez lansu, bez wciskania treningów personalnych , z wolnymi ciężarami i wioślarzem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzlag




Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 137
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2016 18:17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłem na dwie, Seven i Osir, jakoś szczególnego lansu nie zauważyłem. Zaznaczę, że nie byłem tam od trzech, lat, ale podejrzewam, że niewiele się zmieniło. Wioślarz jest w Seven i chyba na mazurskiej w innych nie wiem. W sumie nie problem poszukać stronek w necie czy zadzwonić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyga89




Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto, 09 Sie 2016 09:47:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze ? Ja jakoś nie przepadam za takimi miejscami... Same karki i tyle, wolę sobie w domu poćwiczyć. Mam małą siłownię i ostatnio nawet zamówiłem sobie worek bokserski z oferty http://ultrafight.pl/worki-bokserskie Dzięki temu liczę na to że zastąpi mi to cardio i będę mógł zrzucić troszkę kg Wink Fajnie się tak wyżyć przy worku i polecam wszystkim taką formę aktywności fizycznej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Wto, 22 Sie 2017 11:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje preferencje, mnie bardziej motywuje klub fitness. Na szczęście dzięki karcie OK System jak jakieś miejsce się nie podoba, to można je zmienić. Jeśli jeszcze nie wiecie na czym to działa, to zerknijcie na stronę: https://www.oksystem.pl/faq - tam znajdziecie więcej informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin42




Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 82

PostWysłany: Pią, 19 Lip 2019 09:08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś organizował domową siłównie?

Jaki sprzęty kupić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zep




Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią, 19 Lip 2019 12:41:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście kupiłem sprzęt do siłowni domowej z firmy Marbo Sport. Jestem zadowolony, dobra jakość wykonania przynajmniej taka była cztery lata temu gdy urządzałem siłownie oraz przystępna cena. Co jakiś czas robią upusty 10 lub 15% na jakąś serie urządzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Pią, 19 Lip 2019 13:10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to takie trudne, najważniejsze to znalezienie sobie odpowiedniego miejsca w domu. Kup sobie w pierwszej kolejności matę do ćwiczeń. Mata przydaje się w trakcie każdego treningu, zwłaszcza podczas rozciągania i ćwiczeń w leżeniu. Nawet jeśli podłogę Twojego domu zdobi dywan lub miękka wykładzina, nie zaszkodzi dodanie kolejnej wartswy. Gumowa mata znacznie zwiększa komfort ćwiczeń, no i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Potem możęsz kupić
ekspandery
gumy
hantle
oraz oczywiśćie ławeczkę do ćwiczeń

Warto zerknać sobie do tego sklepu https://trainingshowroom.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020768 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski