STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie najlepiej po węgiel?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Snajper




Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 155

PostWysłany: Sob, 17 Paź 2009 22:33:58    Temat postu: Gdzie najlepiej po węgiel? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wiem, że pisano już na forum gdzie kupić tanio paliwo. Może ktoś z Was wie, gdzie kupić dobry węgiel... no i w dobrej cenie Very Happy i raczej groszek.
Pora już najwyższa chyba Embarassed

Czy jest alternatywa dla składnicy na Kolejowej????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dog




Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 533
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 17 Paź 2009 22:44:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega kupił najpierw ok. 100kg w składnicy na ul. Podgórnej (na przeciw bazy PKS). A że był zadowolony z tego groszku, to kupił sobie kilka ton na zimę. Wiem, że nie był zadowolony ze składnicy na ul. Świerkowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gumbart




Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 09:02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz kupić dobry groszek to tak jak pisze Dog na podgornej mają naprawde dobry jakościowo ,lub firma Behrendt tylko tam jest workowany ,ale jakość super. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 12:16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba niezbyt dobry węgiel mają w "Polmo" bo jeden z radnych Rady Miejskiej w Brodnicy kupił kilka ton a później złożył reklamację i musieli po ten węgiel przyjechać, wydobyć z piwnicy klienta i zabrać go z powrotem na plac do Polmo.
Nie wiadomo czy po tej reklamacji kupił od nich inny gatunek, czy kupił jednak z innej składnicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gumbart




Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 15:57:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W POLMO maja szajs nie węgiel połaszczyłem sie na niego i żaluje w moim przypadku był to eko-groszek dramacik. Piec nie chce temperatury łapać ,a nawet raz wygasł na tym groszeczku także NIE POLECAM!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 15:57:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy sprzedawca węgla podsypuje go miałem i podlewa wodą ,czasami szalka wagi sie nieco przechyla...
kaloryczność węgla to zupełnie inny temat.
Sugeruje zakupu po np 100kg w kilku składnicach i sprawdzenie samemu bo często zmienia się cena oraz jakość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 16:39:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gumbart napisał:
W POLMO maja szajs nie węgiel połaszczyłem sie na niego i żaluje w moim przypadku był to eko-groszek dramacik. Piec nie chce temperatury łapać ,a nawet raz wygasł na tym groszeczku także NIE POLECAM!!!!

Coś mi tu nie pasuje, przecież w POLMO mają laboratorium, które bada jakości węgla!!! Jak to się stało, że sprzedają złej jakości węgiel?
Może badali tylko pierwszą dostawę, która z reguły i zrozumiałych względów jest doskonała co do ilości i jakości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec B




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 80

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 18:06:36    Temat postu: Prezes Zawadzki sprawdzi Odpowiedz z cytatem

Gumbart pisze, że w POLMO mają szajs nie węgiel. Nie możemy zapominać, że Polmo ładuje węgiel do swojej kotłowni i ogrzewa głównie bloki spółdzielni mieszkaniowej. Skoro węgiel jest złej jakości to musi go spalić więcej i więcej przez to zapłaci spółdzielnia czyli mieszkańcy ze swojej kieszeni. Może prezes Zawadzki sprawdzi czy tak jest, bo jego zadaniem jest dbanie o dobro członków spółdzielni!!! Idea Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 20:03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam podgórną na przeciw PKS.
Zanim tam trafiłem "testowałem" składy z kolejowej, świerkowej no i nie polecam.
Na podgórnej mają dobry towar w rozsądnej cenie.
kupuję groszek i jestem zadowolony. pozostawia mało popiołu i ma świetną kaloryczność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodpol




Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 45

PostWysłany: Nie, 18 Paź 2009 20:24:54    Temat postu: Gdzie kupują węgiel pracownicy Polmo Odpowiedz z cytatem

Może o złej jakości węgla z Polmo sprytnie pisze konkurencja aby przyciągnąć do siebie klientów.
Ciekawe gdzie kupują węgiel pracownicy Polmo i ich rodziny oraz czy mają jakieś zniżki.
A może też oddali zły węgiel?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2009 08:27:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również kupuje u Pana Nowinki na Podgórnej i jestem zadowolony, choć ostatnio słyszałem że czysty groszek workowany bezpośrednio z polskiej kopalni i trochę tańszy można zakupić w Starych Świerczynach i mam zamiar podskoczyć po 4 worki żeby to sprawdzić. Pozostałe składnice w Brodnicy sprawdzałem i niestety groszek w nich jest słabej jakości. Z Polmo nie brałem bo to groszek brunatny, na którym ciężko uzyskać temperaturę. Choć słyszałem że mają Ściągać z Rosji przerób z węgla kamiennego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2009 13:13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami co do zakupu węgla czy groszku na ul. Podgórnej. Dobra jakość, cena pewnie zbliżona do konkurencji, a w domu jest faktycznie ciepło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2009 14:56:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adiok napisał:
pozostawia mało popiołu i ma świetną kaloryczność.

A kalorycznosc to sprawdziles w laboratorium?

A tak serio. Najgorsze jest to, ze kupisz 1 tone super, a nastepna dostawa jest juz do kitu. Niestety klient indywidualny ma male mozliwosci walki z nieuczciwymi sprzedawcami wegla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2009 15:44:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadnego odkrycia nie zrobię, w brodnicy opału dobrego w dobrej cenie nie ma....... podczas letnich miesięcy trochę objeździłem dalszą okolicę i powiem, ceny 15-20% nizsze niż w Brodnicy....
A czy skład na podgórnej to nie rodzina pani Sz. z kolejowej?
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filozof




Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 408
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 19 Paź 2009 19:12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedźmy wszyscy do Polmo po węgiel! Uratujemy firmę i panią prezes! Nie zważajmy na kaloryczność ale w sercach miejmy oblicze zatroskanej prezesowej... Confused To tak na uboczu! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023051 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski