STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA BRODNICA-ZAWISZA BYDGOSZCZ
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kibic
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 11:30:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no co wy robicie na legie jedziećie jak nasza sparta gra pierwsza sparta a potem legia!!!!!!!!!Albo jesteście kibicam legi albo sparty bo ja widze ze w zawsze za legią a za sparta to nik i to mają być kibice chyba sie bojice bydgoszcze ze dostaniecie bo na pierwsz mecz sezonu to sie chodzi na swój klub a nie na inny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPARTA BRODNICA!!!!!!!!!!
Powrót do góry
MŁODY
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 11:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIE KTOŚ MORZE O KTUREJ MECZ SPARTY BO KAZDY MI MÓWI INACZEJ !!! WIE KTOS BO JA SAM JUSZ NIEWIEM
Powrót do góry
KaczY(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 12:13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na sparte i tak nie chodze... Legia numer 1 w moim zyciu :] Dozoba w NML a Me(L)anZ Trwaaaaaaaaa Raaaaaaaaaaaa
Powrót do góry
KaczY(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 12:15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem kibicem Legii i tyle =] Cwks Legia Cwks Legia ja kocham tylko Legie Legia Warszawa (L) i tyle...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 14:14:34    Temat postu: Lolo( Odpowiedz z cytatem

mecz sparty jest o 15
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 14:47:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem ja zawsze byłem za Legiią heeh co lepsze kiedys byłem młody i zarzyczyłem sobie na l komunie świętą koszulkę legii i dostałem byłem wtedy kimś..ale spoko jedziemy do NOwego Miasta LEGIA 4ever!!
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 14:51:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co z tego jesli bedziemy na sparcie nawet nasz śmieszny niby fanclub śpiewu nie bedzie prowadził ni nic i flag nie wywiesi bo po co jak sie na nią kabaty z Bydgoszczy zaczają i tylko flage stracimy... Do zobaczenia wkrótce w NOMYM Mieśie!!!!!!!!!
Powrót do góry
Seba
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 16:06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k***a koleś podają swoją ksywę bo ja wiem że to tylko ty jeden robisz tutaj burdel,zamiast się podawać za różne osoby i nabijać tylko posty byś ruszył swoją dupę i byś zrobił coś dla Sparty ,a co narazie zrobiłeś -wielkie g***o!!!popatrzcie jak wy na Sparcie jesteście zorganizowani ,wszystkie ekipy was wyśmiewają bo nie potraficie się zorganizować ,kompletne dno,a jak ktoś wam pomocną dłoń wyciąga i daje szansę się pokazania w NML razem ze starą ekipą to wy tu jeszcze się zastanawiacie gdzie jechać,ja myślę po prostu ,że mamusia twoja by cię na wyjazd nie puściła i dlatego pragniesz żeby ktoś z tobą na Sparcie został Laughing ,a wogóle gościu prowokujesz tylko ludzi tutaj więc się lepiej nie wpisuj,ty baranie nigdy nic dla Sparty nie zrobiłeś nie jeździłeś z nią na zadymy nie broniłeś jej barw a teraz prowokujesz do jej straty,bo Zawisza już od dawna czeka tylko na sytuację kiedy będzie mógł nam skroić flagę,więc nie rób tu rewolucji ,a młodzi jak chcecie naprawdę pomóc Sparcie to ruszajcie z nami do NML bo tam reprezentujemy właśnie Spartę!!!
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 16:20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawa dla Seby on swoją wypowiwdzią na moje rozwiał wszytskie wątpliwości ....Smile pozdro
Powrót do góry
Darth Vader
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 17:17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież NML zalało. To chyba meczu nie będzie!
Ja tam idę na Sparta-Zawisza!
Powrót do góry
Brodnica
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 18:39:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej byłes kiedys w Nowym miescie na stadionie czy nie??jak nie wiesz jak jest usytuowany to nie wypowiadaj sie...a jest tam zakole drywęcy jest stopien takjakby i tam jest trengowe boisko wał taki z 2metrowy i dopiero parking i stadion wiec woda chyba do stadionu nie doszła..mam nadzieje:)
Powrót do góry
Malutki
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 20:55:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twaróg- Ja sam chyba z 20 kumpli przyprowadzam, moich znajomych bedzie sporo wierze ze bedzie duzo wiecej takich grupek jak kazdy uslyszy ze zawisza przyjezdza przyjdzie wiecej mlodziezy, moglby byc za******y mlyn ale wasz wybor
jest taka okazja !!!
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 21:29:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej moje ziomy lepiej reagują na słowo LEGIa niż na Sparta.i mam juz z 10chętnych na wyjazd tylko ze ich znając to sie nei zoorganizują ale spoko,,,fajnie bedzie w NWL!!!!
Powrót do góry
Rudy
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 21:31:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak chciałem ich wkręcić w Sparte to nikt za ardzo nie chciał wiec nie wiem...JESTEŚMY Zawsze tam Gdzie Nasza LEGIA gra!!!
Powrót do góry
MŁODY
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Mar 2005 21:35:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA nie jade do nwego miasta bo wole być na sparcie a wogule ilu was tam jedzie ??
a co do klubu kibica newet gdybym chciał coś zrobić np.wejscie na stadion razem kibicowani to wiekszość i tak wejdze samemu albo nie spiewają
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02023 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski