STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
BrodniCCyMotonicII
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 07 Gru 2009 20:42:36    Temat postu: BrodniCCyMotonicII Odpowiedz z cytatem

Witaam, postanowiliśmy z ZAP-em wreszcie nas wszytkich motocyklistów pozbierać do jednego worka i reaktywować Nasze Brodnickie słynne zloty, postanowiliśmy założyć Klub i Stowarzyszenie no i wten sposób chcemy poznać Wasze opinie na ten temaat .... czekamy na opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BroSEko




Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: z lasów i bagien

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 08:57:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę coś podpowiedzieć ciału powoławczemu, to nim wskrzesicie do życia brodnicką ekipę radzę to zrobić w porozumieniu z kongresem i tymi różnistymi klubami MC, żeby później jakichś kwasów nie było albo łomotu na parkingu jakiś nawiedzony kongresowiec nie chciał komuś spuścić, że ten sobie na plecach logo tudzież barwy nieuzgodnione z kongresem. Głupie to i trąca dziecinadą ale i takie przypadki się zdarzają, motocyklowe fora internetowe pełne są relacji ze spotkań z tymi oszołomami (choć oczywiście nie wszyscy są tacy ale z tego co się czyta to większość) Confused .

Ja tam jestem Free Star'owcem i z wyboru MotoCYC'em i jestem przeciwnikiem tworzenia klubów, stowrzyszeń etc.


Pozdrawiam
Lewa w góre i do przodu Razz

edit

pierwszy z brzegu link
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 09:20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuję za wypowiedz, ale podpowiedz prosze jak zebrać fundusze na organizację zlotu bez założenia np Stowarzyszenia i zarejestrowania w KRS ? Nikt nie wyłoży pieniedzy jakiemuś przyslowiowemu ..owaskiemu, a my chemy reaktywować nasze brodnickie słynne zloty .. No może nas swoim doświadczeniem dotkniesz ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BroSEko




Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: z lasów i bagien

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 09:34:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, mając osobowość prawną traktowanym jest się inaczej niż gromadka zapalonych motocyklistów, to nie ulega wątpliwości.

Doświadczeniem Was nie wspomogę, gdyż takowego nie posiadam ale jeśli tylko będę mógł pomóc to zrobię to z chęcią.
Jednak jak wspomniałem w pierwszym poście - zapisywać się do jakichś formalnych Klubów i Stowarzyszeń nie zamierzam - nie z przekory lecz z przekonania. Po to zakupiłem mego "Draga" by czerpać przyjemność z pomykania nie czując na sobie brzemienia bycia ograniczonym jakimiś zasadami, układami i zależnościami.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 09:46:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec obserwuj temat, bo planujemy około Świąt zrobić zebranie przy jakimś pifko i obgadac co i jak .... typowo pod kątem zlotu Brodnickiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sygnettoo




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Iława

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 16:17:13    Temat postu: :)) Odpowiedz z cytatem

Siema Jacek! Fajnie ze reaktywujecie grupe! Ja jak zwykle ze swojej strony mysle juz o rozpoczeciu sezonu tak jak w tamtym roku i w latach poprzednich! Odrazu oczywiscie zapraszam wrazie czego bede jeszcze pisac odnosnie konkretnego terminu jak bedzie blizej, ale jesli mialbys ochote pomoc mi w tym przedsiewzieciu albo znasz kogos kto by mial troche zapalu i checi do tego wiec dawaj znac! POZDRAWIAM I DO ODCIECIA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 16:53:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszłym roku bylem w Windykach , wcześniej w Karasiu Smile byłeś tam ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sygnettoo




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Iława

PostWysłany: Wto, 08 Gru 2009 21:58:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacek napisał:
w zeszłym roku bylem w Windykach , wcześniej w Karasiu Smile byłeś tam ?


Karas niestety nie a zlot organizowany przez Gosie i Wojtka w Windykach niestety zmuszony bylem ominac z racji waznego wyjazdu. Ale o ile sie nie myle to Ciebie rowniez widzialem u nas na mszy w Ilawie na rozpoczeciu ;> Zreszta pisalismy nawet o tym na nk. Smile
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanvn
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Gru 2009 20:15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ JACA CIESZE SIE ZE MASZ TAKI ZAMIAR ALE NIESTETY DLA MNIE TROCHE ZA DALEKO NA CZLONKOSTWO LECZ CHCETNIE WSPOMOGE JAK BEDE TYLKO MOWGL W CZYMS POMOC POZDRO I LEWA W GORE
Powrót do góry
stanvn
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Gru 2009 20:19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JACA A KIEDY PLANUJECIE ROZPOCZAC DZIALALNOSC?MOZE W NAJBLIZSZYM SEZONIE UDA SIE ZORGANIZOWAC PIERWSZY ZLOT?TO DAJ ZNAC KIEDY JAK BEDE W CHACIE WPADNE NA 100% POZDRO I LEWA W GORE
Powrót do góry
kamis
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Gru 2009 21:31:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaca super!!! trzymam kciuki!!! mam nadzieje ze sie zalapie kiedys na ktorys zlot jak bede mogla to mozecie liczyc na moja pomoc .ppozdro i szerokosci lg Very Happy
Powrót do góry
goja
Gość






PostWysłany: Nie, 20 Gru 2009 23:19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hello Jacek Smile

Widzę, że Brodnica wreszcie ruszyła d.... i coś planuje, super!
Robiliśmy dwa zloty, jeden zupełnie sami, drugie przy "pomocy" Miasta. Wnioski - robisz zlot sam, z kasą krucho ale nad wszystkim mniej więcej panujesz, robisz tak jak sam uważasz, nazapierdzielasz się, ale jest fajnie.Robisz zlot pod logiem jakiejś miejskiej organizacji - nazapierdzielasz się tak samo, z kasą tak samo krucho, na nic nie masz wpływu i musisz się godzić na różne dziwne pomysły, jak wyjdzie fajnie ktoś inny się szczyci, że taki fajny zlot zrobił a jak coś jest nie tak to ty zbierasz baty. Po zlocie w Karasiu większość opinii była pozytywna, nasza też, po tegorocznym zlocie pozostał niesmak....efekt jest taki - w przyszłym roku zlotu nie robimy. Pomagamy Sygnetowi przy rozpoczęciu sezonu i tyle.
Co do założenia stowarzyszenia to pewnie, że się da, jak to zrobić wystarczy poczytać w necie ale dobrze się zastanów, czy chcesz być za taką organizację odpowiedzialny bo jeśli już taki twór powstanie, to parę osób wpisanych jako zarząd będzie musiało się tym zajmować. A co do kasy na zlot to.....czy oficjalnie czy nie....kasa taka sama, nie licz na to, że władze się dołożą do imprezy bo jak pokazuje doświadczenie - naobiecują owszem a potem jeden wielki......
Zresztą nie będę się rozpisywać, jak będziesz miał pytania dzwoń.
A tak przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt Smile))
Powrót do góry
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 21 Gru 2009 15:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosia dziekuję ślicznie właśnie mialem nadzieję że i Ty tu zajrzysz i pomożesz mi z Twoim i Wojtasa doświadcznieniem.
Pozdrawiam,

P.S.
A gdzie się pochowali nasi brodniccy motocykliści , nadal na Was czekamy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BroSEko




Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: z lasów i bagien

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 08:08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekają aż zarzucisz terminem spotkania, najlepsze ustalenia i rozmowy się prowadzi przy czymś gorzkim Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 22 Gru 2009 08:16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec proponuje spotkanie 2 stycznie o godzinie 19, zgłaszajcie gdzie by Wam pasowało i czy termin odpowiada ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.105979 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski