STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Mechanicy w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariello




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 295
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sob, 24 Lip 2010 09:50:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiatkowski - ŁYSKOWSKIEGO
Grabowski- GRANICZNA/POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH


POLECAM TYCH PANOW, PO MOICH PRZEJSCIACH MOTORYZACYJNYCH...
oni sa godni zaufania i nie zdzieraja kasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 24 Lip 2010 09:51:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agator napisał:
Dołączę się do tematu:)

Co sądzicie o cenach i jakości wykonywanych usług przez p. Bronikowskiego (zakład obok Tiroli) ?


korzystałem kilka razy z blacharskich i lakierniczych usług - co do doboru koloru i malowania super , spasowanie części gorzej ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agator




Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 71
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 24 Lip 2010 10:15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazaa a jakie masz wrażenia odnośnie terminowości wykonywanych usług oraz ceny ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Lip 2010 21:35:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agator napisał:
Kazaa a jakie masz wrażenia odnośnie terminowości wykonywanych usług oraz ceny ?


mówisz o Bronikowskim ??? Bardzo długo robił i cena średnia, jednak pomalowane naprawdę super , ostatnio malowałem 2 razy zderzak do grande u innego lakiernika i niestety szalu nie ma... gdybym miał czas i nie potrzebował samochodu to dałbym jeszcze raz Szczepanowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biruta




Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 21

PostWysłany: Pon, 26 Lip 2010 13:59:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam mechanika na ul.Olszyńskiej 65,tanio ,solidnie,szybko i nie zdziera kasy jak niektórzy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BADI




Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 293

PostWysłany: Sro, 28 Lip 2010 08:21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazaa napisał:
agator napisał:
Dołączę się do tematu:)

Co sądzicie o cenach i jakości wykonywanych usług przez p. Bronikowskiego (zakład obok Tiroli) ?


korzystałem kilka razy z blacharskich i lakierniczych usług - co do doboru koloru i malowania super , spasowanie części gorzej ....



Za tą cenę to jakość bardzo słaba listwy pomalowane wiele rzeczy pourywanych papractwo po całości a do tego potrafi przeciągnąć nawet 2 miesiące termin odbioru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Czw, 29 Lip 2010 19:19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez polecam Kwiatkowskiego-w miare tani i solidny...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazaa




Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 238
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 30 Lip 2010 20:49:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BADI napisał:




Za tą cenę to jakość bardzo słaba listwy pomalowane wiele rzeczy pourywanych papractwo po całości a do tego potrafi przeciągnąć nawet 2 miesiące termin odbioru


ile ludzi tyle opinii... mam doswiadczenie z ludzmi i wiem ze znajdzie sie jakis % co nikt im nie dogodzi , u Szczepana naprawiał mój ojciec , teść wiele razy , kilka razy ja , nie mogę złego słowa powiedzieć na dobór lakieru jak i samo malowanie , złożenie elementów średnio, ale widziałem dużo gorszych partaczy w CBR , terminy fakt - dlugie , cena średnia , ale zlego slowa powiem na Szczepana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oszukany




Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 14 Wrz 2012 14:30:39    Temat postu: mechanik oszust Odpowiedz z cytatem

Sugerując się pozytywnymi opiniami internautów na temat mechanika Kwiatkowskiego ul. Łyskowskiego pojechałem wymienić przednie łożysko w fordzie mondeo i końcówki stabilizatorów.Usługa wyniosła mnie 450 zł. Mechanik policzył mi za łożysko 191zł, gdzie takie same w internecie kosztuje 100zł z przesyłką. Dobrej jakości zamiennik od 50 do 80zł. Końcówki stabilizatorów koła policzył mi 179zł. Tej samej firmy w internecie koszt 90zł za dwie sztuki. Zamienniki od 30 wzwyż.Na pytanie dlaczego u niego te same części są droższe niż w internecie odpowiedział, że ceny w internecie go nie interesują. Oczywiście rachunku na usługę standardowo nie wystawił. Przedzwoniłem do salonu forda w Toruniu ta sama usługa z częściami -350zł. Szczerze nie polecam -oszust, naciągacz. Jak się później dowiedziałem mojemu znajomemu również wymieniał łożysko w kole, twierdząc, że założył nowe.Po dwóch miesiącach to samo łożysko zepsuło się w trasie poza granicami kraju. Podczas naprawy okazało się ,że łożysko było włożone używane. Nie wystawia rachunków, więc nie uznaje reklamacji. Szczerze nie polecam!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarek




Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 14 Wrz 2012 18:58:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie bylem u Kwiatkowskiego , ale mialem o nim dobra opinie , widze ,ze teraz duzo sie zmienilo . Warto miec to na uwadze . Co do tego ostatniego opisanego przypadku , to specjalnie postanowilem sie zrejestrowac , bo juz nie raz zdziwila mnie latwowiernosc ludzi . To ,ze z opisu wynika ze wyraznie zostales oszukany , nie ulega watpliwosci .Moim zdaniem jednak czesciowo sam sobie jestes winny.Dlaczego przed usluga nie zorientowales sie w kosztach w serwisie lub u kogos innego . Dopiero po usludze sprawdziles ceny w necie ? Najpierw trzeba sie bylo przygotowac , a potem pojechac do Kwiatka , a Ty zrobiles odwrotnie ( madry Polak po szkodzie ) Jednak Twoj przypadek moze innych czegos nauczy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzyżak




Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 153
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Wrz 2012 20:37:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się dołączę.
Ostatnio odbierałem samochód od mechanika na Lidzbarskiej - Bosh Service Rozwadowski.
Musze przyznać, że zrobił robotę dobrze - stuki w silniku i zawieszeniu ucichły. Nie jest może tani, ale za to solidny.
W Toruniu chcieli mnie skasować za to samo ok. 600 zł (chcieli wymieniać części w silniku, a wystarczyło zmienić uszczelki), tu zapłaciłem 290 zł Smile
Autko na razie śmiga bez zarzutu, oby tak zostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Sob, 15 Wrz 2012 10:18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek napisał:
Dawno nie bylem u Kwiatkowskiego , ale mialem o nim dobra opinie , widze ,ze teraz duzo sie zmienilo . Warto miec to na uwadze . Co do tego ostatniego opisanego przypadku , to specjalnie postanowilem sie zrejestrowac , bo juz nie raz zdziwila mnie latwowiernosc ludzi . To ,ze z opisu wynika ze wyraznie zostales oszukany , nie ulega watpliwosci .Moim zdaniem jednak czesciowo sam sobie jestes winny.Dlaczego przed usluga nie zorientowales sie w kosztach w serwisie lub u kogos innego . Dopiero po usludze sprawdziles ceny w necie ? Najpierw trzeba sie bylo przygotowac , a potem pojechac do Kwiatka , a Ty zrobiles odwrotnie ( madry Polak po szkodzie ) Jednak Twoj przypadek moze innych czegos nauczy .



czyli z tego co zrozumiałam to mechanik K jest zdziercą i oszustem wykorzystującym naiwnośc ludzi i zanim sie powierzy mu auto to trzeba się zorientowac ile co kosztuje bo inaczej wdepnie się w gó... ? nie kumam Smile - idę do konkretnego fachowca w konkretnej sprawie i ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan bałagan




Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 44

PostWysłany: Sob, 15 Wrz 2012 12:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarek napisał:
Moim zdaniem jednak czesciowo sam sobie jestes winny.Dlaczego przed usluga nie zorientowales sie w kosztach w serwisie lub u kogos innego . Dopiero po usludze sprawdziles ceny w necie ? Najpierw trzeba sie bylo przygotowac , a potem pojechac do Kwiatka , a Ty zrobiles odwrotnie ( madry Polak po szkodzie ) Jednak Twoj przypadek moze innych czegos nauczy .


hm, a może usłyszał "dogadamy się" albo "się zobaczy"? i co miał zrobić po robocie? powiedzieć za drogo, popsuj mi go, zrobię gdzieś indziej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CBR




Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 45

PostWysłany: Sob, 15 Wrz 2012 13:37:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klient siedzi w fotelu i czyta gazetę, a na kanale stoi samochód. Przychodzi mechanik i zabiera się za auto. Po chwili mówi do klienta:
- Przydałoby się wymienić świece.
- To wymieniaj pan, tylko szybko.
Mechanik czuje, że złapał frajera i nawija dalej:
- Pasek rozrządu też do wymiany. Klocki i tarcze też. I płyn hamulcowy, i w chłodnicy, i wycieraczki...
- Wymieniaj pan, tylko szybciej, bo nie mam czasu.
Mechanik skończył, odstawił samochód i mówi:
- No, gotowe.
- No to teraz - mówi klient pokazując palcem samochód przed warsztatem, bierz się pan za mój! Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B80




Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 26 Wrz 2012 13:08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gajtkowski i Bronikowski, ja korzystam jest bardzo OK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020449 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski